Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,
Nemam mnogo iskustva oko IPTV, lista i sl. pa me zanima da li je ovo dobra zamena za kablovsku, kako sve to radi i koliki bi bili troškovi prelaska na IPTV.
Hvala unapred!
 
Ukoliko nisi previse zahtevan korisnik, moze da ti zameni kablovsku ali samo placene i provereno stabilne liste/provajderi.
 
Može i neplaćene da zamene sve. Kod mene rade 25 komada paralelno. I kablovska ne može prići IPTV ako imaš pravo rešenje.
 
Може ако ти је та иптв Еон и Ирис.

Не знам која бесплатна се може поредити са Еон? Узмеш вам мреже премијум за 3000 месечно. Ако је без уговора, платиш им бокс и уплаћујеш кад ти затреба. Враћање свих канала, видео база са преводима. Сви канали на српском језику....
Што је најбитније, имаш 3 конекције и пет уређаја пријављено.

Ја имам СВЕ. Жена бесна на мене. Каже да више не зна који програм (апликацију) да гледа. Од свих тих листа, ипак је Еон на првом месту. Једино што ми треба, је интернет. То треба да плаћам.

Од бесплатних листа због 4к сам користио клијент портал, Випмакс, Кингбокс... Сад за 4к канале сателитска антена.

Али опет ја нисам "добар" за оцењивање иптв листи, јер ме спорт не интересује.
 
Burazer u RS kuburi sa ovim listama, poslao sam mu par, ali ništa ne radi na Mtel. Ako neko od kolega zna šta radi na Mtel netu, ili još bolje ima neku listu da podeli neka pošalje pm. :)
 
Neka koristi VPN, pa ce raditi.
 
@_alessandro čini mi se da takvo nešto nije dozvoljeno
 
Од када? Колико ми је познато, имена смо писали али не и линкове ка њима.
Једино ако то није нешто ново за шта нисам чуо.
 
Ako je dozvoljeno onda odlično, samo neka potvrdi neki mod/admin da znamo za ubuduće. 😊
 
Pa koliko smo Gotit ovde spominjali, King i ostale, vec bi trebali da nam plate za reklamu...
Direkni linkovi nisu dozvoljeni jer se tretira kao reklama.
 
Ако Гуру Јафориџа каже да може - може. Шта ту имају админи да се петљају? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Pozdav,jedno pitanje.
Da li ima neko reddevils listu i windows 11,meni lista ne radi na w 11?
 
Елитмедија - листа са "само" британским и америчким/канадским каналима.
Правила давно написана, делим као и увек сваком по 5 МАК адреса.

Ради у СФВИП плејеру и Тивимејту. За СТБЕМУ нисам сигуран.
 
Елитмедија - листа са "само" британским и америчким/канадским каналима.
Правила давно написана, делим као и увек сваком по 5 МАК адреса.

Ради у СФВИП плејеру и Тивимејту. За СТБЕМУ нисам сигуран.

Kakva je lista sto se tice Formule 1 i americkih sportova?
 
Imam drugara koji radi u SAD-u. Da li bi on mogao da koristi ove liste tamo? Znam da u nemackoj ljudi koriste, da li bi on u SAD-u mozda imao problema?
 
Može da koristi
 
Pozdrav,
Nemam mnogo iskustva oko IPTV, lista i sl. pa me zanima da li je ovo dobra zamena za kablovsku, kako sve to radi i koliki bi bili troškovi prelaska na IPTV.
Hvala unapred!
Preduslov za liste je da imaš kvalitetan i prvenstveno stabilan internet. Ja sam muke video sa kablovskim internetom supernove, otkad sam Orion optika ni jedna lista ne baferuje i sve rade super.
 
Preduslov za liste je da imaš kvalitetan i prvenstveno stabilan internet. Ja sam muke video sa kablovskim internetom supernove, otkad sam Orion optika ni jedna lista ne baferuje i sve rade super.
istina da ali nekad je isključivo do IPTV provajdera, događa se povremeno i kod najvećih,nedavno je bila situacija kod jednog takvog i na support grupi gdje ljudi to prijavljuju su i priznali,onda pomoći nema, isto tako može biti i do isp provajdera ali onda uglavnom pomaže vpn
 
Zna li neko na kojem linku je gotit.Istče mi godinu dana,a link što sam imao ne radi više.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno