Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne razumeš epg radi normalno, jednostavno tivimate ne povlači epg od provajdera za primer 7 dana odjednom koji je potreban za catchup kao što to radi stbemu već daje samo za sate i dane od trenutka pokretanja stb liste.

Da se razumemo klasičan epg je tu ali ne i catchup.

Jednostavno na stbemu su napravili da povuče info za catchup kanale koji su normalno na hd provajdera dok tivimate ide od startovanja liste.
 
Poslednja izmena:
upravo sam testirao. obrisani epg podaci skroz,kao i keš memorija od tivimate. kombinacija stb liste koja ima catchup i epg od dva brata pokazuje epg unazad 7 dana odjednom,ali stb lista ima catchup 5 dana unazad (i na stb i na tivimate) i sve radi kako treba kad se pusti catchup,doduse nemam listu koja ide 7 dana unazad sa catchup,pa ne mogu jos za ta dva dana da testiram.

catchup ide preko liste,ne preko epg-a, ukoliko lista ima catchup pokazaće u tivimate i bez epg-a koji je tu samo da doda start time u url koji tivimate salje na server liste
 
Ali catch-up ne moze da prikaze odlozeni snimak sa catch-up, ako nema epg na njemu, jer ne zna odakle vremenski da ga pusti.
 
zbog toga ti kažem treba koristiti epg koji nije sa stb liste i koji ide u nazad koliko treba,i onda catchup radi
 
Tudjiih 2-3 unakrsna da popuni epg, da moze ako popuni kanale koji trebaju, kao alternativa.

S tim da ipak stbemu je to resio bez m3u li dodatnih epg. Kod njih radi sa at lista epg 7 days.
 
Незнам за кечап, али мени мајонез сланиница ради перфектно!
Тввиет & тивимејт, није унет ЕПГ - повлачи кроз сам сталкер, и враћање садржаја кроз ЕПГ ради супер.
 
Ode Tivimate na 9.5$. Je l' može da se otkaže pretplata i kupi lifetime?
 
Gde može da se vidi lifetime cena? Tražim ko de*il.
 
Ok znači bio je nešto oko 28$ sad je 40$. Hvala @shamanNS
 
Откуд је 2900 динара = 40 долара? :unsure:
Била је 2.400 у априлу када сам је купио.

Сад видех - рачунао си у аустралијским доларима ( 1 AUD = 72,81 RSD )
 
Poslednja izmena:
Izgleda neka visa matematika 🤣
To su sadasnje cene, a preporuka ti je svakako da sacekas black friday jer je tada cena uvek niza.
 
Izvinjavam se ne pomenuh valutu i kenjadski $😂.
 
Meni je danas ovo stiglo, 4.99$ / year? Zar nije toliko i bilo?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210930-073942_Gmail.jpg
    Screenshot_20210930-073942_Gmail.jpg
    83.1 KB · Pregleda: 157
Jel nešto od ovih aplikacija ima za iOS?
 
Kako? 'Sies opp' 15. Okt znači da se otkazuje 15.10. Ne nudi mi mogućnost kupovine. Nije puno ni bitno, kupiću kad istekne, ali me interesuje kako da kupim u toku otkaznog perioda.

Screenshot_20210930-201237_Google Play Store.jpg
 
I mene to zanimalo. Kontaktirao sam developera i rekao je da mora da se čeka da istekne, pa onda da se kupi lifetime.
 
Neverovatan obrt.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211001-122232_Gmail.jpg
    Screenshot_20211001-122232_Gmail.jpg
    124.7 KB · Pregleda: 161
Ja sam kupio lifetime za 24,99e pre par dana.
 
Otkaže se godišnja pretplata i kad istekne - uplati se "lifetime" i to je sve.
 
Kada bude mod ili admin prestao da brise moje poruke i slike videcete i dokaze
Objasnjeno ovde
...

porudzbine.jpg
 
Poslednja izmena:
Potrebna jedna lista ili mak,imam par sve su istekle. :(
 
Jel ima dobra duša za vip max,istekla mi je stara?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno