Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i ja da napišem koju na ovom forumu.
Odnedavno imam Eon najmanji paket televizije, a mts Iris mi ističe krajem meseca pa će mi biti potrebna neka lista prvenstveno za Arene, a pomalo i za neke filmske i dokumentarne kanale koje nemam na EONu. Mada prvenstvo imaju Arene.
Probao sam do sada tri liste: TvViet, Reddevil i danas popodne tražio test za Novu.
TVVIET je, naravno, super lista, za vreme testa nikakvih problema nisam imao. Njihova aplikacija je malo nepregledna, mada to nije bitno toliko obzirom da je najbolje koristiti tivimate koja je apsolutno bez premca i jedina može da se poredi sa recimo EON interfejsom. Ono što je meni najvažnije, pored arena, je i vraćanje unazad. Videoteka me uopšte ne interesuje, za to postoji Kodi sa RealDebridom. Naravno, svako ima svoje afinitete. Dakle, TVVIET je zaista super, ali je za moje potrebe lista malo skupa, mada je vraćanje unazad OGROMAN plus, jer bar 80% vremena ispred tv-a provedemo gledajući unazad, čak i sportske kanale veoma često. Nema se u slučaju TVVIET reći nešto što već nije rečeno.

Reddevils je isto super, prilikom testa nikakvih problema, tražio test dobio ga za pola sata. Sad shvatam da nisam siguran ni kolika je cena RD, ali čini mi se da sam na forumu video da je 10e / m, neka me neko ispravi ako grešim. Nema vraćanja unazad. Videoteka ogromna. Nikakvih promblema niti štucanja nisam imao dok je test trajao.

Nova IPTV sam danas uzeo test, za 15 min od traženja ljudi su mi javili koju app da instaliram, poslao im mac i odmah lista učitana. NOVA ima na određenim kanalima vraćanje unazad, i to na kanalima na kojima je u principu vraćanje i potrebno, ali mi je neverovatno da nema na sportskim kanalima. Šteta stvarno, ne znam, pretpostavljam da nije lako ni obezbediti catchup, ali da nema na našim sportskim kanalima to me čudi. Mislim i da je vraćanje omogućeno na dva dana unazad, što je manje nego kod TVVIET. Slika je za sad ok, upravo gledam LŠ na Areni, nema nikakvih problema. Videoteka slabija nego kod RD. Cena je sasvim OK i za te pare, lista je super.

Eto nekih recenzija i od mene, možda će nekome značiti. U principu, ljudi su ovde u pravu, ko hoće listu najbolje će videti kako radi ako uzme mesec dana, dva - tri dana su malo da se to proceni. Što se tiče ovih lista, što se tiče izbora kanala, sve imaju što bi meni bilo potrebno, ali kažem, meni lista treba isključivo zbog sportskih kanala. Ne znam za kineske liste, verujem da su ove naše mnogo bolje. Ni sa jednom od njih, mada NOVU sada gledam, nikakvih problema nisam imao, nikakvih štucanja. Verujem da bi toga bilo vremenom, ali i EON se ponekad pogubi i zaštuca, ili zacrni sliku.

Ako neko zna za još neku listu koja je dobra a da ima vraćanje unazad, neka preporuči.
 
Koliko košta Nova?
 
Ja tražim nešto tako, povoljnije od 'premium' listi. Bitno mi je da ima uredne kategorije i EPG, i da je koliko-toliko stabilna. Na Gotit ne radi EPG već neko vreme. Retko gledam tv, sport ne pratim pa mi kvalitet u tom smislu nije presudan, navikao sam da provrtim kanale kad sam ispred tv. :)
 
Ja tražim nešto tako, povoljnije od 'premium' listi. Bitno mi je da ima uredne kategorije i EPG, i da je koliko-toliko stabilna. Na Gotit ne radi EPG već neko vreme. Retko gledam tv, sport ne pratim pa mi kvalitet u tom smislu nije presudan, navikao sam da provrtim kanale kad sam ispred tv. :)
Evo ti ideja a mislim da to može tako. Uzmeš Viet na godinu dana i podeliš sa nekim trošak jer gazda dopušta 2 adrese - ne drži me za reč, salac to bolje zna.
 
Razmišljao sam o tome, ali više konekcija je dozvoljeno samo sa iste lokacije (verovatno se gleda da dolaze sa zajednickog rutera) koliko sam ja razumeo. Pitao sam pre nekog vremena, moguće da su i menjali...
 
Tri sa iste ip i četvrta sa druge ip adrese ja mislim.
 
Да, уз претплату од годину дана могуће је гледати са 2 ИП истовремено. Значи са 1 ИП могу 3 уређаја истовремено а са друге један уређај.
 
da li neko znam port od sinotv-la.com?
ne mogu da se ulogujem na smarters pro, pretpostavljam zbog nedostatka porta, direktan link ka listi radi.
 
Pozdrav.
Bi li mi neko mogao pomoci. Imam android Box i Smart IPTV aplikaciju. Kupio sam listu i kanali nekada rade bez problema,a nekada mi skroz zakoci da se pojavi sareni, zeleni ili plavi ekran i restartuje se box. Nekada se zna desiti da se restartuje po nekoliko puta za redom. Da li je problem do liste ?
Nemam bas previse iskustva sa IPTV listama.
Hvala.
 
Možda ti se zbog aplikacije ruši, ne bi trebalo zbog same liste. Probaj neku drugu aplikaciju pa ubaci listu, imaš ih na guglpleju koliko hoćeš a i ovde su razne navedene.
 
Може и да буде до бокса.
Напиши који бокс и која апликација, да би могли знати шта може бити проблем.
 
До бокса не би требало, а верујем ни до СИПТВ. Јави ми се на ПП да нешто покушамо.
 
Da li na Telekom VDSL-u ima problema sa Tvvietom. Planiram da uzmem drugaru narednih dana godisnju pretplatu. Naravno prvo cemo uzeti test ali to je kratko vreme. I da li neko gleda istu listu na POSTANET kablovskom internetu?
 
Ima li kad popusta za Tvviet ili je uvek godinu dana 120e?
Нема. Месечно је 12€, тако да је то цена са попустом. И као што је већ више пута наглашено - узми годишњу претплату и подели са неким па гледајте са 2 ИП адресе. Додуше, са једне се може гледати на 3 уређаја а са друге само са једног.
 
Pozdrav, koristim sfvip player za PC, i u njega ubacujem MAC adrese koje nadjem free na netu. Veliki broj tih adresa je ispravan u smislu da kada ih unesem, prikaze mi listu kanala, medjutim kanali ne rade. Dakle, da li postoji neki brzi nacin provere da li kanali rade kada imam veci broj MAC adresa na raspolaganju, ili ipak mora sve peske da se proverava?
 
Mac checker ima u Zaman tools al on se plaća 5 dolara...sem toga nema.
Ja obično kada mi se to desi da kanali ne rade nađem sve domene toga servera provučem kroz portal checker i vidim koji je aktivan i sa njim obično upali, a ako neće onda ili treba VPN ili koristi neki vid zaštite.
 
Pozdrav, koristim sfvip player za PC, i u njega ubacujem MAC adrese koje nadjem free na netu. Veliki broj tih adresa je ispravan u smislu da kada ih unesem, prikaze mi listu kanala, medjutim kanali ne rade. Dakle, da li postoji neki brzi nacin provere da li kanali rade kada imam veci broj MAC adresa na raspolaganju, ili ipak mora sve peske da se proverava?
У великој већини случајева, ако МАК није исправан - нећеш се ни улоговати.
У СФВИП плејеру када учиташ листу притиснеш на тастатури А и избациће ти податке до када налог ради и колико је конекција на располагању.
Наравно, ако власник у том тренутку гледа, нећеш моћи гледати.
 
A da li se u tivimate-u moze videti do kada je mac tj. nalog validan? Tivimate je sa pretplatom.
 
Da li mozda neko koristi za gledanje iptv lista iptv extreme i da li je mozda moguce izvaditi listu na PC. Mozda sam lose postavio pitanje gde se nalazi lista na andiid MIBOX-u.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno