Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tako se mogu gledati mosaico it i koreanski kanali i bez tivimate ;):D
Одавно сам имао сан да гледам италијанске и корејске канале, па кад сам се пробудио, кажем себи, Боже које ја глупости сањам! :D

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Одавно сам имао сан да гледам италијанске и корејске канале, па кад сам се пробудио, кажем себи, Боже које ја глупости сањам! :D

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Kad nisi K-Pop fan kao i vecina raje na forumu. :d
 
sky it i sky uk se odavno ne mogu otvoriti (to se podrazumeva)
"IPTV za dz, ipak treba shvatiti kao razonodu, traziti u njoj neku sigurnost nije mudro"

Pa ti reče imaš c linije koje otvaraju sve.
A zna se šta reč sve podrazumeva.
A samo da znaš Sky UK radi bez problema
 
Ljudi kako ste zadovoljni sa slikom hd kanala na Telekomovom IPTV-u? Juce sam bio do drugara, uzeo je ugovornu obavezu ii box 4 valjda, ili kako se to danas zove, ako je promenjeno nesto. Slika mi je toliko mutna nekako i neizostrena da sam ga pitao jel si povezao na scart ili hdmi gde mi je on rekao hdmi. Ono sto me cudi je da moji roditelji imaju Supernova kablovsku (koji je takodje Telekomov servis) i slilka na hd kanalima je odlicna, bolje nego recimo kod mene preko tvviet-a iako sam ja vrlo zadovoljan kvalitetom hd kanala na njemu? Jel treba da zove da mu pogleda to neko ili je na Open IPTV slika hd kanala losija?
 
Ljudi kako ste zadovoljni sa slikom hd kanala na Telekomovom IPTV-u? Juce sam bio do drugara, uzeo je ugovornu obavezu ii box 4 valjda, ili kako se to danas zove, ako je promenjeno nesto. Slika mi je toliko mutna nekako i neizostrena da sam ga pitao jel si povezao na scart ili hdmi gde mi je on rekao hdmi. Ono sto me cudi je da moji roditelji imaju Supernova kablovsku (koji je takodje Telekomov servis) i slilka na hd kanalima je odlicna, bolje nego recimo kod mene preko tvviet-a iako sam ja vrlo zadovoljan kvalitetom hd kanala na njemu? Jel treba da zove da mu pogleda to neko ili je na Open IPTV slika hd kanala losija?
Pitanje je samo koliko mutna? Možda je HDMI kabal kojim je povezano loš ili ima slabu propusnu moć. Recimo ja kada sam uzeo 2.0 kabl u odnosu na 1.4 bilo je malo razlike u slici i puno u zvuku.
Iako su obe firme u vlasništvu Telekoma način distribucije signala je skroz drugačiji tako da ne možeš da porediš. Kao neko ko je imao i IPTV i SN mogu da kažem da je kod SN slika bolja i imaju veći broj HD kanala. Elem, mislim da ova tema nije baš najbolje mesto za pitanje. Na forumu imaš temu MTS BOX pa bi možda bilo bolje tamo da pitaš.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Pozdrav, uzeo sam ovu GOTIT listu na aliju, interesuje me vi koji isto imate tu listu, da li koristite njihovu gotit iptv aplikaciju ili neku drugu?
 
Kako da učitam gotit listu na iptv smarters pro a da izgleda kao na gotit aplikaciji, da budu poređani kanali po zemljama?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Idem na opciju login with xtream codes api
Upišem ime, username, password i client server i idem na add user i izađe mi invalid request.... A sve lepo ukucam pokušao sam 5 puta

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li Gotit lista moze na vise konekcija ?
sa istog kucnog neta ?
Ili koja moze od tih jeftinijih lista...treba mi info za komsiju. Hvala

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
kupio sam tri pretplate 6 meseci za 3 televizora kod At Store sa aliexpress-a tu kupujem stalno trazio sam da mi da popust dobio sam jos za svaki nalog po 1mesec+.
 
Kako si zadovoljan sa listom sa At stora? Ja sam trazio test, dali kao na 24h. Dobar izbor kanala i kvalitet sem sto su kanali postali nedostupni prosle 5-6 sati. Pa ne znam da li je do njih ili sam "isklucen".

veoma sam zadovoljan koristim vise od godinu dana uglavnom gledam VIP:UK,USA,HUN, retko gledam exyu kanale desavalo se da dodje do prekida ili da pobrka neke kanale ......
 
Ovo je Smart IPTV na Samsungu, LG-u?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno