Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo baš što si ti sve imao nekad i sve imaš i sad...
A čuveni "bokimajsta" je sa svojim Robin Hud pisanjima po Kajgana forumu glavni krivac zašto je u februaru 2018. blokiran "uctest" korisnik na Eon platformi (koji je imao pristup kompletnoj pobudi svih UnitedGroup provajdera i za koji nisu važili "blackouts" emisija) i zbog kog Eon serveri više ne prihvataju ne-enkriptovane parametre.

Što su tad bila otkrića do kojih sam i ja samostalno došao (nisam očigledno bio jedini, nažalost) , nije mi niko "dao na poverenje" i slično već sam uložio trud i kakvo takvo znanje.

A za ovo veruješ / ne veruješ : da verujem ti da je izvor negde unutar UnitedCloud...zna se ko je distributer tog sadržaja i s obzirom da je neka vajna "ekskluziva" očigledno je poreklo streama koji sad gleda neko u VLC. Što ne znači da ti moram verovati na reč da je "skinuto da D3i servera" umesto sa koje god tačke na putu ka distribuciji kroz DVB-C mux.
 
Poslednja izmena:
n5w9asB.jpg
 
Ima li neki plugin/add on za vlc, da prikaze grupe u playlisti (u tabu ili nesto slično )

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Kada se ucita playlista mozes da odradis filter kanala koji ti trebaju, sa ctrl+a ih odaberes sve i samo prevuces u Media Library
 
Vi što koristite GOTIT, u kojoj rezoluciji su Vam Arene?
Kod mene tek po neka u HD.
Vecina je tek u 1044*nesto...
Prilično lose izgleda.
 
Koja aplikacija je najbolja za AndroidTV box, bez korišćenja air mouse. Takođe, ako mora nešto da se plati da to ne bude preko Google Play nego preko Paypala.
Gotit koliko vidim AndroidTV box me pronalazi na GPlay, verovatno ne bi ni radio bez airmouse?
 
Vi što koristite GOTIT, u kojoj rezoluciji su Vam Arene?
Kod mene tek po neka u HD.
Vecina je tek u 1044*nesto...
Prilično lose izgleda.
2 u SD, 1,3, 5 u FullHD, 4 u HD.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Koja aplikacija je najbolja za AndroidTV box, bez korišćenja air mouse. Takođe, ako mora nešto da se plati da to ne bude preko Google Play nego preko Paypala.
Gotit koliko vidim AndroidTV box me pronalazi na GPlay, verovatno ne bi ni radio bez airmouse?
Stbemu i tivimate

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sta se desava sa GotIT listom? Nemoguce je gledanje u poslednjih para dana. Non stop baferovanje. kreni stani, itd itd. Ovako pocinju URL: world-iptv.net:8080
Imam i drugu listu koja radi OK: maxhd.eu:8080
Obe su sa Aliekspresa.
Neki predlog za world-iptv.net ?
Koristim TiViMate kao player.
 
inace meni gotit od subote ne salje listu prvo protumacio da mi treba za mag pa sam mu poslao da mi posalje m3u valjda posalje nego srecom ako ne posalje vratice ali pare pa cu napravim drugi acc gde cu da trazim test pa valjda kad se sa tog plati posalje
Pozdrav

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Uplatio za 12 meseci KingOTT, oni mi poslali listu za 3 meseca.
Cimam ih vec 5 dan da isprave gresku, ne javljaju se.
Inace sam zadovoljan izborom i kvalitetom za ove parice.
 
Da li postoji neki iptv player za Linux?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije VLC uopšte praktičan za velike liste
 
Definitivno, ali umesto editovanja liste, izaberu se favoriti i onda sve radi odlicno...
 
Ottplayer je resio stvar. Vrh radi posao. Stvario sve sto me zanima na fav. i udri [emoji3526]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sve ok sa gotit poslao ipak covek cisto da znate moze nekom da se zalomi da ceka listu ili produzenje 3dana kao ja da se ne brine ispostovace ga.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Dali neko zna ,moze li da se nadogradi android pie 9 na MECOOL M8S PRO L sa ATV,pa makar i na ATv 8 ili je 7.1.2 zadnji update?
 
Ватрогасац жив!
Јави се некад на тај скајп [emoji16]
Да не спамујем тему, распалио сам скенер, па би сутра поподне могао изделити неких 20ак листи на пп.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Sta je zapravo taj skener, moze i na PP ako nije za javnost. Cisto informativno me zanima.
 
Svakako nije za javnost ;)

Ali nije to bas tek tako, treba i znati kako sta upogoniti
 
Jel ima neko Gotit listu sa ali-ja? Ja uzeo test na 24h, zanima me SkySport F1 koji uspem u listi da nadjem ali na njemu ide stream za SkySport Mix. Sad ne znam jel samo na test streamu greska ili je inace tako, ako bi neko mogao da proveri ko koristi?

Inace samo zbog ovog-a bih uzeo Gotit, pa mi je prilicno bitno :)
 
Resen problem koji sam imao. Kinez se javio posle 7 dana i poslao novu listu od 12 meseci ( kao sto je i placeno ).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno