Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliki je bitrate otprilike FHD kanala na tim Kinezima? Jel dolazi do 7-8 Mb/s?
 
.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nista posebno. Jako lose razvrstani kanali, izaberes Arenu 2 a ono ide Arena 4.

Sto se tice linka u pretrazi ukucajte taj naslov artikla sa slike i odma ga izbaci a test se dibija iste sekunde kad se klikne na opciju :test: u poruci kad saljete

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Moram opet da se upisem *mjau**mjau**mjau*.

Izbegavajte ove Kineze, bar ovu prvu sa slike. Neverovatno koliko lose je sve slozeno, u grupu Yugoslavia su stavili i Norvesku i Madjarsku i Rumuniju, sportski kanali razbacani svugde.. jako lose. I iskreno, ne bih dao ni 5e za ovo, svega mi.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Uzmeš pa središ sam listu.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ma jok, tako svaki put kad hoces da je "osvezis"..

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Upravo sam produžio TvViet za još 3 meseca. Koliko vidim po komentarima i iskustvima ovde, i dalje su najbolji i najstabilniji.
 
Nit su najbolji nit su najstabilniji.. Ovakvu reklamu koju pravite za doticne vidjoh jos samo kod AV

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Jel probao neko list BitkaNaNeretvi ? :)
Prepun je facebook fejk reklama za ovu listu.
 
Evo jos jedan predlog ko trazi stabilan, vrlo kvalitetan ali i NIKAKO jeftin IPTV servis. I jos jedna napomena, ovog puta su stranci u pitanju tako da je ovde itekako stavljen akcenat na kanale iz nekih drugih drzava a ne sa naseg podrucja.

SharkIPTV, ima preko 5000 kanala, kanali su lose poredjeni. Nema grupa ima samo "all channels" pa ti skroluj. Ali uz one razne editore za m3u liste to realno nije problem ko zeli da uzme neki IPTV servis trajno a ne da menja. A ovi su bas takvi. Jer nije ni cena nikako jeftina da se uzmu na mesec dana, a nije ni za 3 meseca. Tek se "isplati" uzeti ih na pola godine i to budu u rangu ovih nasih najboljih Red Devil i Tvviet.
Cena je "sitnica" :d 20 eura mesec dana, 40 eura 3 meseca, 60 eura 6 meseci, 90 eura godinu dana.
Ima i test lista od 24h da se proveri ko zeli da vidi o cemu se radi. Prelako je doci do nje. Postiji dugme request trial, tu se popune mail i ime i u roku od 24h test lista od 24h bice vam poslata.

Iskeno mene je najvise privukla cena da zatrazim trial. Jer cim sam video da je 20eura pomislio sam da sa tom cenom to ne moze biti lose valjda. I tako i bilo. Ima kanala bukvalno iz celog sveta. Ima i nasih exyu gomila, rade vecina kako treba, ali problem je sto nisu sa nekog bog zna kakvog kvaliteta u poredjenu sa nekim ostalima.
Sto znaci za nase kanale i dalje su najbolji Tvviet i Red Devil. Opet kazem i ovde nisu losi ali nije to ni blizu recimo Nat Geo francuskog koji ide ludih 11-12 Mb/s i ima kvalitetniju sliku nego sa nase kablovske.

Kad sam krenuo sa testom prvo su na tapetu africki kanali. Onako, kvalitet nista posebno, kanali oko 2-3-4 Mb/s bitrejta. Ima prilicno FHD kanala ali kvalitet nije to to. Ima poneki sportski koliko sam zapazio sa visokim kvalitetom ali u sustini nista posebno. Bugarski ne rade, skoro ni jedan. Ne znam da li je trenutno ili je to cesta pojava ali nece da pokrene.
Nasi (ex-yu) rade, skoro svi, kanali su oni koji pisu da jesu, ali nisam bas zadovoljan kvalitetom. Vidi se razlika izmedju SD i HD i FHD kanal, to da, ali s obzirom na neke kanale iz drugih drzava mogli su staviti jos jaci bitrejt. Ali pretpostavljam da oni nisu primarni njima pa zbog toga tako.

E sad idu ostali koji su izvanrednog kvaliteta. Ceski, danski, nemacki, francuski, engleski, poljski, ruski, spanski, portugalski, skandinavski, belgijski. Kanali iz ovih zemalja su izvanrednog kvaliteta. Ja nisam video IPTV servis ovakvog tipa da nudi ovoliko dobru sliku na kanalima. Ono je ludilo. Recimo samo delic primera ceski Eurosport ide na 12 Mb/s bitrejta a ni ostali kanali nisu previse nizi.

To je od evrope. Onda ima mislim svih americkih kanala u FHD sa 60 fps. One mreze ABC, NBC, Fox ima za nekoliko vremenskih zona. Recimo ABC New York, ABC Los Angeles...

Onda ima australijskih kanala u odlicnom kvalitetu i latino americkih takodje.

Ali su mislim ubedljivo najboljeg kvaliteta Nemci, Francuzi, Italijani, Englezi. Svaki FHD kanal dolazi do 10 Mb/s bitrejta sto je izvanredan kvalitet. Francuze sam bas bas istestirao i mogu da kazem da je sto se tice kvaliteta ono kao da imate njihovu kablovsku verovatno.

Evo adrese ko hoce da proba https://sharkiptv.com/poweriptv/. Idite na get free trial, popunite podatke i to je to. Meni su za par sati od zahteva poslali na mail test.

Opet kazem za nase kanale nije nesto. Ali ko zeli da ima francuske, nemacke, engleske kanale u izvanrednom kvalitetu a pri tom da plati malo vise, treba da proba ovo.
 
Koju aplikaciju preporucujete za android box da podrzava listu sa MAC adresom (dobijena sa foruma, na čemu sam zahvalan).Za m3u listu koju sam imao sam koristio perfect player...
 
Ta me cvijic podsjeća na clientportal listu
Isto su američki kanali 60 fps oko 5 mbit
Ima par 4K kanala oko 20 mbit, slika je brutalna
 
Koju aplikaciju preporucujete za android box da podrzava listu sa MAC adresom (dobijena sa foruma, na čemu sam zahvalan).Za m3u listu koju sam imao sam koristio perfect player...
STB Emu Pro nadji na google.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Moguce? Jeste i ovamo su americki sa malo slabijim bitrejtom od Francuza, Nemaca recimo. Ali opet slika na mom tvu je odlicna za sve kanale. Bas bas se vidi razlika izmedju FHD kanala i ostalih. Mada Amerikanci izgleda svaki kanal imaju u FHD :D

Koja je cena za taj clientportal? Video sam da si pomenuo njih i potrazio ih na netu, al nisam nesto bio uspesan u pronalazenju :D
 
Poslednja izmena:
Kad nadjem nesto ja okacim pa trazite test,ja nema vremena. :)

Screenshot_2020-06-10 US $1 99 30% OFF iptv abonnement Set-top Boxes - AliExpress.png
 
pa kači link, *mjau**mjau**mjau**mjau* ga ti
šta znače fotke
 
STB Emu Pro nadji na google.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Probao sa STB Emu Pro, radi brzo,vrlo malo koči (možda i zbog mog mts neta),problem mi je podesavanje same aplikacije...Konvertovao sam listu u m3u i probao sa perfect playerom,sve radi ali imam više kočenja.
 
I ja produzio tvviet za 3 meseca :)

Dvoumio se izmedju njih i red devila da uzmem, na kraju presudio kvalitet dokumentarnih kanala. Kupili me sa onakvom slikom na Nat Geo, Wild, BBC Earth, Viasat History, H2, Discovery Science.
 

Hvala, koga zanima ispod su domeni ovog provajdera

Kod:
[SPOILER]basic-iptvesun.com 
bestv.nl 
client-best2019.club 
client-prolive.club 
cloud-hotbox.club 
dragoniptv.club 
livego.club 
livegopanel.club 
mainpanel01.club 
paneldns.club 
1portal-protv.club 
pro-panel01.club 
world-iptv.net 
worldiptv.me [/SPOILER]
 
Hvala, koga zanima ispod su domeni ovog provajdera

Kod:
[SPOILER]basic-iptvesun.com 
bestv.nl 
client-best2019.club 
client-prolive.club 
cloud-hotbox.club 
dragoniptv.club 
livego.club 
livegopanel.club 
mainpanel01.club 
paneldns.club 
1portal-protv.club 
pro-panel01.club 
world-iptv.net 
worldiptv.me [/SPOILER]

Ovo je izgleda samo drugi domen livego.club koko se sećam world-iptv je GOTiT je li tako.
 
I ja produzio tvviet za 3 meseca :)

Dvoumio se izmedju njih i red devila da uzmem, na kraju presudio kvalitet dokumentarnih kanala. Kupili me sa onakvom slikom na Nat Geo, Wild, BBC Earth, Viasat History, H2, Discovery Science.

Daje li neki popust kad platis recimo ovako odmah za 3 mjeseca?
 
Jedino ima kao popust kad kupis na godinu dana. Onda dobijes 4 konekcije i od toga jednu mozes da koristis na drugoj IP adresi. Tako nesto. To je recimo dobro jer se mozes dogovoriti sa nekim ko hoce da uzme isto godinu dana da podelite racun. Onda ispadne jeftinije. Ko hoce da rizikuje to je mozda i najbolja ponuda. Sta znam, ja pre ovog sto sam uzeo 3 meseca, koristio mesec dana gledao sve i svasta i bas sam zadovoljan. Videcemo kako ce biti sad kad krene fudbal sve lige.

Inace mene iznelo 3 meseca 3o eura.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno