Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima neko neku m3u listu da ima sk2, hteo bih da pogledam utakmicu? (u toku je :))
 
Verovatno na BBC iplayer gde možeš da gledaš samo se registruješ. Gledao ja juče radi lepo.
 
Na to, naravno
 
Pozdrav,da li neko zna možda ima li negde udp lista sa arenama naravno da se plati?
 
x4G2iJL.jpeg
 

Salac UE


Kod njega to ne radi i lično mi je potvrdio. Probao sam i znam šta pričam. Na stalker portalu mora da zakupi još jedan server da bi vukao VOD odatle, dok za android ima sopstvenu tražilicu na istom serveru... Na osnovu toga vidim da čovek koristi Ministra Stalker portal za nas koji hoćemo preko MAG uređaja da gledamo. Prebacio sam se na svoju kablovsku, to jest svoj server i podesio da mi radi sada sve na oba MAG uređaja.
 
Незнам ко ти је шта потврдио, тввиет користим годинама и премотавање ради најнормалније. А имам приступ сталкеру, тако да се ти или твој пријатељ јавите на ПП мени овде, или на тввиет вајбер групи и проверићу шта је проблем.
Али 100% сам уверен да нисте корисници тввиет. Можда јесте неких дивљака који се тако представљају.
 
Probajte ovo ako imate problem da vam nedostaje logo kanala.
  1. Using your phone, tablet, or PC - go to https://github.com/Tapiosinn/tv-logos and choose the country you wish to use. I used United States and Canada. Save the URLs for the countries you'll need.
  2. Go to https://download-directory.github.io/ and paste the URL from above and press ENTER, then save the zip file. Repeat this for all of the countries/sections you need.
  3. IF YOU HAVE ONLY ONE COUNTRY/SECTION, SKIP THIS. Once you have all the files downloaded, I used a .zip program in the Apple/Play Store to unzip all of the items into ONE folder and then rezip into ONE file rather than having many.
  4. I used a free file uploading website that had short URLs to upload my zip file. https://www.file.io
  5. Go to your Amazon Fire TV Stick or device and install "Downloader". Once installed, enter the URL from the previous zip and download the file. Using the remote app on your phone makes it easier to copy and paste rather than typing it out.
  6. I also had to download an app to open ZIP files on my Fire TV. I extracted the zip to a dedicated "logos" folder I created within the downloads folder.
  7. Open the Settings in TiviMate and do the following: Appearance > Logos > Logos Priority > Prefer logos from folder; Appearance > Logos > Logos folder > select your logo folder; Appearance > Logos > select Inexact matching for logos files; Appearance > Logos > Clear logos cache
 
Kupio sam Tivimate i stvarno je dobra aplikacija ali mi baferuje za razliku od IPTV Smarters na istim kupljenim listama.
Jel ima nekih finih podesavanja za Tivimate mozda koji bi pomogli?
 
Ima li neko preporuku za neku listu sa Aliexpresa a da baš nije krš. Ovaj što sam uzimao je nestao.
Tamo mi zgodno jer može karticom da se plati.
 
Ja više ne mogu da se snadjem na Aliju.Nekad su liste bile šifrovane kao ''screen protector'' a sada je sve istumbano. Prodavac kog koga sam uzeo livego listu ne postoji više.Uzeo sam na drugom mestu,ako hoćeš poslaću ti link.
 
Koristim GSE SMART IPTV PRO na Appletv 4k sa listom (placenom) sa cord-cutters.club . Zilion kanala koji mi realno ne trebaju . Interesuju me samo EXYU kanali . Moze li preporuka za listu ?
 
Ako može, savet/predlog... :)
Zanimaju me pre svega UK kanali, ako može predlog za listu, može i link na PP...

Znam za opciju BBC iplayer i to bi bilo dovoljno, ali treba VPN. Terao bih preko xbox one s, jer na svim ostalim uredjajima mi ne treba VPN, ne znam da li je moguće nekako postavti vpn samo na xbox i koji vpn izabrati (ako je moguće)...
 
Poslednja izmena:
pa za to ti ne treba vpn
dovoljan je dns
 
Jel ima neko kontakt od GOTiT-EverFast Store moze i na pp vidim da su mu obrisali radnju na aliju a trebalo bi uskoro da obnovim ?

Hvala unapred
 
na nekim listama su se pojavili engleski sky sport uhd kanali, sky sports ultra hdr main event i sky sports uhd (live events only), nisam siguran za ovaj drugi da li je ustvari isti,u jednom momentu je bilo nešto na njemu različito od main event kanala a trenutno se ne vrti ništa...
koliko sam uspio vidjeti za sada na samo par lista ima, techmediasolutions i thesecondorder.uk imaju oba a mastergold i yellowbelly samo main event uhd
 
definitivno su 2 kanala,jedan ima sky sports uhd logo a drugi sky sports ultra hdr main event logo, trenutno je na oba ista utakmica rangersa ali su 2 kanala
 
sky sports ultra hdr main event i sky sports uhd (live events only)
Ovaj prvi je UHD verzija HD Main Event kanala? A ovaj drugi je potpuno novi Sky Sports kanal? Ako se ne varam ne postoji Engleski 'Sky Sports' kanal svaki je tematski poput F1, PL, Racing, NFL itd.

Aha evo našao sam nešto o izmenama kanala i novom kanalu LINK

Mora da sam ćorav ne vidim da se spominje 'Sky Sports UHD' kao poseban kanal.
 
na main event je logo ovakav
ultrasky.JPG
a na drugom je samo sky sport UHD logo,definitivno je drugi kanal jer je drugačiji program
i mene je zbunilo jer nigdje nisam našao da su pustili 2 kanala
skyuhd1.JPG
 
Poslednja izmena:
Нису сигурно, јер имају F1 канал. Али немачки скај на једном од два UHD канала преносе трке, и ако исто имају F1 канал.
 
Nema na Main F1, a neće ni biti
 
Нису сигурно, јер имају F1 канал. Али немачки скај на једном од два UHD канала преносе трке, и ако исто имају F1 канал.
Nisam znao da Nemci već imaju UHD kanal, i to dva. :LOL: I to im je sasvim pravilan potez, isti slučaj i kod nas sa SK, trka na SK 1 + 4K.
Nema na Main F1, a neće ni biti
Neki poseban razlog? Zar će pored F1 trke na Main Even 4K vrteti neki promo? A svi znaju da F1 ima i 4K feed.

Jedino mi pada na pamet da je zbog F1 TV. "Hoćeš 4K? Plati F1 TV". Taj fazon? I to u slučaju da F1 TV pretplata uopšte ima 4K stream.
 
Takvi su ugovori i rasoredi, nema tu mnogo magije

btw nemci imaju samo jedan UHD kanal, tj, nazivno dva, ali se po potrebi uključuje jedan ili drugi, dva istovremeno ne emituju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno