Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
u dmtn listi u tennis event live folderu su BBC UHD hdr kanali sa prijenosom wimbledona
 
Može biti samo jedan BBC UHD kanal, a ne kanali
 
Džaba to sve ako samo na jednom terenu prenose UHD - od 5 kanala na prvom tenis, na 3 nema ništa a na petom fudbal.
 
Može da piše tu šta hoće, kada je UHD kamera samo na centralnom terenu
 
Ne znam da li ste primetili, ali monovo može da se kupi Duplex preko MS Store
 
Ne znam da li ste primetili, ali monovo može da se kupi Duplex preko MS Store
Ima tome već neko vreme, možda mesec dana kako sam primetio, ali ne znam koliko se to isplati uzimati. Dok mi je TV bio na servisu, trebala mi je IPTV aplikacija na kompjuteru koja podržava i EPG. Probao sam sa ottplayer, ali nije išlo. Užasno sporo sve. Bio je i neki quzu, ali bez trial perioda, već odmah plati. Ima i neka IPTV bugarska aplikacija, ali izgleda nema podršku za EPG, možda kad se plati. Ovo se sve odnosi na MS store.
 
Pa Duplex je definitivno najbolja aplikacija za LG i Samsung, ali plaćanje ide preko MS Store
Za 2$ godišnje se svakakao isplati
 
Ово им се односи, очигледно, на све канале које имају у понуди MaxTV-a. А ту су и арене и СК.
 
neće ništa prebacivati
 
Danas sam saltao kanale..tenisa ima na dosta kanala u full hd rezoluciji, u 4k ne nadjoh nista
 
Тај now sport 4K само најављује - нигде нисам нашао да преносе мечеве. Сад, ко ту кога...
Где ( у којим листама ) има тај БиБиСи 4К?
 
BBC 4K bi bio pun pogodak i kad nije Wimbledon!

ESPN je isto ok, beIN Sports takođe dobra slika 1920x1080 (50 FPS).

SportKlub 4K na EON-u takođe...
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: gec
Mislim da bbc 4k kao kanal i ne postoji, samo nešto emituju kao sada tenis sa centralnog terena.
Ima na njihovom iplayeru, samo treba registracija i vpn na uk da se stavi
 
Како год, битно је да не слушам наше стручњаке са јуроспорта данас када Ноле буде играо. Додуше, Вишко на СК такође коментарише.
IMG_20220703_153515_edit_71421809510455.jpg
 
Kometator na BBC One skoro da se i ne čuje.
Na mojoj listi ne radi trenutno Stan sport kao da je optercen. Da li kod tebe @Salec EU i dalje radi.
 

Prilozi

  • 20220703_212654.jpg
    20220703_212654.jpg
    295.2 KB · Pregleda: 45
Тај now sport 4K само најављује - нигде нисам нашао да преносе мечеве. Сад, ко ту кога...
Где ( у којим листама ) има тај БиБиСи 4К?
da, kita od now sporta, bbc uhd ima u dmtn listi, gledam baš sad noleta, sukomentator McEnroe
i osim što je 4k i hdr je kanal
 
Taj BBC, kao i BBC red button možete gledati uz DNS bez bilo kakve liste
 
Gde nalazite,u kojim listama?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno