Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Do kraja godine i obuhvaćeni su modeli od 6 pa do X-a.
 
Da li imate neku ideju i da li ste se susretali sa ovim problemom?

0ca269ce498fd9f3cc70b25b3a5caa7b.png

Samo da se javim. Sacekao sam novi update, da bih video da li ce mozda resiti problem. Sa telefona nije hteo da odradi update, pa sam skinuo i na itunes. Sa itunes-a je u odredjenom momentu puklo, a itunes je javio da ne moze zavrsiti update. Tad sam odradio restore i set up as new i telefon je poceo da radi! Imam signal i sve fercera!

EDIT> Nije do update-a, trebao mu je restore. Nije jos updateovan telefon na 12.1.
 
Poslednja izmena:
Edit no2: opet se desio restart i opet ne radi fon..
 
To je čip za signal - baseband. Nema tu popravke. Reinstalacija može da prođe ako budeš uporan i pokušavaš ali vrlo brzo opet se restartuje ili ode u Recovery.
 
E sad, ako ja sve pobrisem, hocete vi moci da u servisu vidite kvar? Ili se neko vreme nece manifestovati
 
Pa zar nisi već pobrisao? A i kvar se već vidi?
 
Pobrisao sam i vratio sam backup, i posle odredjenog momenta, evo njega ponovo.
 
Pa ti obriši i ne vraćaj backup.
 
Dogovoreno i hvala.
 
Zamena ekrana na iPhone telefonom od modela 6s je zvanično počela. Ekrani se menjaju naravno u garanciji besplatno, a uz naplatu ako je garancija istekla ili je ekran oštećen:

https://istyle.rs/popravka-ekrana
 
Pozdrav svima, pogrešio sam cene, računao sam pogrešnu nabavnu cenu, tako da je u prilogu link sa ispravljenim cenama, koje su niže:

https://istyle.rs/popravka-ekrana
 
Sada već ima smisla. Pitao sam se zašto je 100€ skuplje od EU
 
Odlična vest. Kolega je prošlog meseca imao "nezgodu" sa iPhone 7 i zamena ekrana je kod "divljaka" urađena očajno (čak su ga i ubedili da je dobio originalni deo). Ekran sada na par mesta "žvaće", a platio je skoro pa koliko sada košta zamena u autorizovanom servisu.

Nego, ne vidim model SE. Za ne vršite zamenu ili je slučajno izostao sa spiska?
 
Ne menjamo. Ni i6 i 5s takođe.
 
Dobio sam email da je baterija za iphone 6s spremna za ugradnju i da rezervisem termin.
Posto pise da je okvirno vreme za zamenu sat vremena, da li to znaci da je dovoljno da rezervisem jedno 2-3 sata u Beogradu za to (inace zivim u Novom Sadu, doputovao bih samo zbog zamene).
Ako se telefon posalje kurirskom sluzbom, koliko je obicno potrebno vremena da stigne nazad (pitam jer nazalost nemam rezervni uredjaj)?

Unapred hvala i izvinjavam se ako su pitanja glupava :)
 
Za kurirske službe ćeš izgubiti dva dana, jedan za slanje ka nama, jedan za slanje ka tebi. Baterija se inače menja za sat vremena, pa ako dolaziš odvoji 2-3 za svaki slučaj. Iako retko, nepredviđene situacije su moguće. Moj savet je da biraš termine rano ujutru, ili prve jer kasnije u toku dana momci nekada mogu da se zaglave na prethodnim reklamacijama.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje - kako znati kada je vreme za zamenu baterije? Razmisljam da li da menjam bateriju na 6s, trenutno je na 86% health?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Pozdrav, dobio sam u istyle-u novi tel posle reklamacije pre neki dan, i taman mi je istekla garancija starog telefona, da li imam neku garanciju na ovaj novi ili je prestala da vazi je istekla starom? Na apple sajtu pise da mi je istekla.
 
Pitanje za @mikenziyu

Da li za airpods kupljene u inostranstvu važi garancija 1 godinu ovde?
 
Važi.
 
Super, hvala! Da li to w1 cip beleži datum aktivacije ili treba sačuvati račun?
 
Mora račun ako u Apple bazi piše da je van garancije, a račun dokazuje suprotno
 
Kako mislis prevazidjen?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opet red za poklone. Ma da mi nije jasno kako to funkcionise, dodjes medju prvih sto i udjes u radnju da gledas i ogrebes se za poklon?? Ne verujem da svi cekaju da uzmu preskupi Macbook Air koji je i zvanicno prevazidjen..

Kakve to veze ima sa Apple Autorizovanim servisom?

Otvori temu gužva ispred iStyle -a!!! Ne kvari mi temu.
 
Pa ko je stavio sliku, ili je to slika u redu za servis? Ne razumem..
 
Da je ovolika gužva u servisu ne bismo delili prevaziđeno bilo šta.
 
Nazad
Vrh Dno