Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Ah pa to je problem, sto sam upotrebio prevazidjen :). Nemoj pogresno da me shvatis, ja sam Apple korisnik ali taj Air koji je isti godinama po pitanju krucijalnih delova, i sa tom cenom u 2018. godini je definitivno prevazidjen. Pogotovu sto imamo novi Air, koji je sad pa precenjen :d. Ili je stari skup...

Ali evo i da pitam u vezi servisa: da li je normalno da na zamenskom 5S koji sam dobio u garanciji u iStyle posle par meseci sam od sebe prestane da radi Touch ID i ekran pocinje da se odvaja, tj. na nekim mestima ne dihtuje i vidno je izdignut od kucista?
 
Poslednja izmena:
To je mana i na 5s i na SE. Ja nisam radnik iStyle ali mislim da nije u redu da se prica lose ovde o servisu iStyle-a, jer su ljudi stvarno maksimalno korektni. Bar sa mnom. Bilo sta da je sa zamenskim telefonom nije do iStyle-a. Oni ne proizvode nego prodaju i servisiraju. A to sta je prevazidjeno a sta nije, to nije tema za ovde.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@mikenziyu u jednoj od tema na forumu se desio slučaj da je novi telefon stigao sa ledjima odvojenim-odlepljenim od kućišta (navodi se da je tako kupljen nov), u pitanju je iPhone XS. Vec ceo dan se vodi polemika o tome da je kontaktiran iStyle, te da je iStyle servis dao odgovor da to ne podleže garanciji i da mora da se kontaktira Apple. Pošto sumnjam da ste bilo sta mogli da kazete bez prethodne dijagnostike uredjaja, evo molim te napiši ovde da li je to tačno, kao i da li je uopste kontaktiran iStyle vezano za ovakve probleme. Hvala

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Već je pisao momak na drugom forumu i rečeno mu je šta mora da uradi ako želi da proba da dobije novi telefon. iStyle Servis ne može da reklamira ovo na šta se korisnik žali. Nemamo takvu proceduru, tj. Apple to nama ne omogućava. Video sam tamo da je neko napisao da 'nećemo da uradimo ništa' ali je moj izbor reči mnogo pažljiviji. Pa čak i moji odgovori ovde znače da mi hoćemo da uradimo nešto.

Pošto mi radimo za novac kod nas ne postoji da nećemo, već možemo ili ne možemo. Ako nešto možemo to je zato što je Apple to omogućio, a ako nešto ne možemo to je zato to je Apple to onemogućio.

Da ponovim još jednom - korisnik kontaktira Apple, oni kreiraju Case ID i upute ga u Servis. Mi ga dobijemo, a onda se opet Apple kontaktira i cela priča ide u pozitivnom ili negativnom pravcu po korisnika, ali je ovo proces koji se mora proći.
 
Koliko je nova baterija, sa ugradnjom, za mbpro 2014?

Ova je na 750 ciklusa, ni ne znam kako radi više[emoji23]
 
35-40k rsd jer je baterija deo Top Case-a i sadrži tastaturu, Trackpad, mikrofon, zvučnike...
 
@mikenzi

Samo da proverim da li imate na stanju baterije za iphone 6s? Telefon potpada pod program besplatne zamene
 
Imamo ali ćeš čekati mesec dana jer se toliko okvirno čeka za i6 i 6s zamenu baterije.
 
Je l moze sada da se zakaze termin? Nema veze sto mora da se ceka. Ovo nije za mene. Ja sam na vreme to odradio.
 
Eno drugar menjao na 6S bateriju pre neki dan, slaba je bila a battery health je bio 83%. Danas me zove kaze dzaba sam menjao opet pise 83%. :D

Uglavnom, taj bat. Health je glupost. Gledaj screen on time.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Eno drugar menjao na 6S bateriju pre neki dan, slaba je bila a battery health je bio 83%. Danas me zove kaze dzaba sam menjao opet pise 83%. :D

Uglavnom, taj bat. Health je glupost. Gledaj screen on time.


Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Njemu nije zamenjena batt 100%
 
Ili je zamenjena ali je morao da se reinstalira telefon kako bi baterija pravilno evidentirala punjenja i pražnjenja.
 
Menja se ekran.
 
Znaci nista od onih kablica sto se prodaju na kupujem prodajem? Nego komplet ekran.
 
U zvaničnim servisima ceo ekran.
 
Zamenjena baterija na 6s, radi odlicno.
Sve pohvale za servisere koji su se u mom slucaju iscimali i vise nego sto bi trebalo.
 
cale je malopre udavio 6s i ne cuje me kad pricam dok ja njega cujem... moze li da se popravi i koliko ce da kosta?
zanima me i da li moze da se odnese do d. sitija ili mora u servis u uscu?
hvala
 
cale je malopre udavio 6s i ne cuje me kad pricam dok ja njega cujem... moze li da se popravi i koliko ce da kosta?
zanima me i da li moze da se odnese do d. sitija ili mora u servis u uscu?
hvala

Servis imamo na Terazijama i u Ušću. Nemamo u Delti.
 
nije telefon kom mene ali probao je cale odmah da ga ocisti i stavljao ga je na ventilator od kola, to je jedino mogao jer mu se malopre to desilo ali ne znam koliko ce da pomogne...

hvala mikenziyu,
javio sam mu pa ce da svrati gde mu je blize usput.
reci mi samo napamet ako znas koliko bi kostala popravka i sta se menja?
 
Poslednja izmena:
Ako je bio u vodi treba da ga ugasi, nikako da stavlja u punjač i nosi da se što pre otvori.
 
ne znam koliko je bio u vodi ali veeujem da je odmah izvadjen ali posto jije water proof odmah je usla voza izgleda gde ne treba...
javljam sta je na kraju bilo...
 
Nazad
Vrh Dno