Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Pa ako si rezervisao bateriju onda si video uputstva ali evo skraćeno:

1. Rezervišeš
2. Servis te obavesti kada je baterija dostupna.
3. Zakažeš termin za ugradnju - dakle tebi kada odgovara
4. Dođeš u zakazanom terminu, dijagnostika se radi pred tobom, Servis savetuje ili ne da se menja baterija. Potvrđuješ cenu i sačekaš sat vremena da bude gotovo.
5. Ako je obrisan to je sjajno za nas.
 
Super! Hvala za brz feedback! I još jedno pitanje, da li može i subotom??
 
Ne. Mi radimo Ponedeljak Petak. Ako ne možeš da dođeš onda pošalješ telefon. Za to i ne treba rezervacija termina već samo šalješ kada te obavestimo da je baterija spremna za ugradnju.
 
U 16:15
 
Ja da javim da sam reklamirao i fon i macbook i da je sve reseno u roku koji je dogovoren, sa obavestenjima koji su bili pravovremeni i pouzdani. Jos sam stigao na samo zatvaranje, i lik u shop-u mi je izasao u susret i ostao da mi zavrsi, posto nisam iz BG. Preporuke!
 
Pre neki dan vidim ujutru poruku na iPhone X da nije moguce koristiti grps, sms i voice dok se ne odradi neki update. Naravno nema nikakvog update-a. Na sajtu Apple pise ako to vidite, kontaktirajte Apple support. Elem, odneo sam telefon u iStyle i cekam zamenu. Da li se zna sta je ovaj slucaj https://support.apple.com/en-us/HT208733?
 
Ja čak nisam ni znao za ovo. Koji je broj reklamacije?
 
E da zamerka jedna. Odnesem ja telefon u iStyle i pogledam zapisnik o reklamaciji, pise ogrebotine DA. Ja se vratim i zamolim coveka, krajnje ljubazan da mi pokaze gde to telefon ima ostecenje. Telefon je kupljen pre mozda 3 meseca, stavljeno staklo i u original koznoj futroli. U glavnom stoji na stolu, cak nije ni po dzepovima itd... Dakle zaista nemoguce je naci bas nikakvo ostecenje, sto naravno ni momak nije uspeo da pronadje, ali je rekao da je takva procedura, cim telefon nije u originalnim folijama oni to tako pisu. To nije OK. Jer ako se telefon koji zaista nema ostecenje vrati is servisa sa ogrebotinom, stranka je tu nemocna jer je potpisano da ima ostecenje.
 
Ja bas nemam srece sa Apple sluskama, prvo sam menjao Beats Solo 3 a sad mi crkla leva Airpod :)
 
Zvao sam na broj telefona 0112854413 tačno u 10:46 danas to je vaš online store, ne znam ime coveka koji se javio, nije se predstavio imenom. Naručio sam 02.04. I 04.04 po jednu maskicu, znaci ukupno dve maskice, jer mi je vraćen novac, pa sam hteo uzeti drugu za sebe i jednu za kolegu iz firme. Tek tada kada sam pozvao mi je rečeno da se obustavljaju isporuke prema meni, da ne mogu nista da naručim i ostalo sto sam pisao gore... sto se tice mail-a iz servisa - kontakt bio je Mladen Novaković, koji je bio ljubazan i obavestio me o svemu kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel ovo rešeno? Da li su te je zvao kolega iz WEB-a?
 
Da, dobio sam poziv, receno mi je da je sve rešeno i da će naručeni artikli biti poslati. Dobio sam izvinjenje od strane menadžera prodaje, jer je u stvari doslo do nesporazuma, koliko sam razumeo to nije bila politika iStyle-a nego lična politika i neiskustvno radnika koji se javio meni i rekao to što je rekao... Na kraju se ipak pokazalo da je iStyle ozbiljna firma koja zaslužuje sve preporuke. @mikenziyu hvala ti još jednom što si sva ova dešavanja preneo menadžerima WEB shopa-a i inicirao da se ovo resi i da se ovakve stvari u buduće ne dešavaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A misliš ekran sam zadaje instrukcije
 
Da, tacno to, kao da ga duh progoni... Koliko vidim to je poznata stvar na netu, kada se googla ghost touch. Ono sto je meni neverovatno, nije do servisa nego do Apple-a, kako su poslali novi telefon kao zamenu na neispravan, a on takodje neispravan. Vrlo frustrirajuce da se tako nesto desava.
 
Poslednja izmena:
Koliko se obično čeka na IP 6 bateriju u iStyle? Pre 10 dana sam poslao upit za rezervaciju dobio broj rezervacije, ali mi se još uvek niko nije javio.
 
Mesec dana.
 
Da li imate neku ideju i da li ste se susretali sa ovim problemom?

0ca269ce498fd9f3cc70b25b3a5caa7b.png
 
Ja jesam pre 10tak dana. Obratis se servisu, mora zamena telefona. Znatizelje radi, kada ti se to desilo i koja ti je verzija IOS-a, a ako moze i ostali podaci tipa kada je proizveden telefon?
 
Danas mi se dvaput restartovao fon (sto ne radi nikad). Posle drugog restarta ispisao je ovo. Telefon je X 256 GB Space Gray, iOS 12.0.1, ne znam kako da proverim kada je proizveden.
Year: 2018
Week: 15 (09.04 - 15.04)
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam da li se moj bio restartovao, ujutru sam zatekao tu poruku na ekranu. Pre toga je radio nepuna 3 meseca. Prozveden je 11.2017. Koliko sam video po netu desava se i drugima, narocito posle prelaska na IOS 12. E sad sta je tacno razlog, mozda neko iz servisa moze da kaze.
 
Jel telefon radi? Vidi sim karticu? Imas signal?
 
Telefon radi, karticu ne vidi, signal nemam. Kod cellular pise Error.

08eb832fe7c94defacb2c15f629afe7d.png


f3717ce08d13db65fa254cadc51df500.png
 
Poslednja izmena:
Probaj ovo:
Izbaci SIM karticu i ugasi telefon.
Kada je telefon ugasen ubaci SIM karticu.
Startuj telefon
 
Na Apple sajtu piše ako vidite tu grešku obratite se Applu. Ja sam sve varijante pokušavao ali bez uspeha, telefon je predat na kraju servisu i oni su rešili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probao sam to, kao i reset network. Nista ne pomazi. Jedino betu nisam
Probao da instaliram da vidim da li je do softwera.
Ali nesto sumnjam..
 
Da sam na tvom mestu ne bih nista pokusavao, nego bih odneo u servis


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@njikolaj
Settings > General > About
Moras biti konektovan na wifi i imati barem 50% baterije. Trebalo bi da ti ponudi update za operatera.
 
Nazad
Vrh Dno