Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

iPhone 7

Ni meni nije odlučujući faktor, ali sam naručio iz znatizelje, i vrhunskog je kvaliteta. Uporedio sam sa originalnom od komsije i osećaj u ruci je identičan. Vizuelno razlike nema, jedino sto je za nijansu kvalitetnije na originalnoj je materijal iznutra koji je na dodir malo mekši. Daleko od toga da je na kopiji grub. Dakle ova kopija je odlična alternativa za ljude kojima je mnogo da daju 50 evra za original, ili im se jednostavno ne daje toliko za masku kakva god da je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 7

Vidi za 20,30 dana da li je kvalitetna kao original...
Ja sam koristio silikonsku vise od pola godine i ostala je bukvalno kao nova...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li je iko imao problema sa dosta prigusenim zvukom prilikom razgovora? Na spikerfonu je sve okej, ali ovo mi deluje kao da nije bas najbolje..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Staru cetkicu za zube i trljaj 2-3 min, kasnije me castis pivom :)

Za mene cena nikada nije faktor jer zbog prirode posla ne kupujem Apple opremu tako da onda mogu da pričam samo o kvalitetu iste. Nikada nisam video kopiju koja po materijalu može da prođe Apple silikonskoj ali ni blizu. Razlika u kvalitetu se odmah oseti pod rukom. Naravno sve je to subjektivno ali iz mog iskustva i onoga što sam video u radnji, povratne informacije koju dobijamo od kupaca, kupovina originalne maskice (koža ili silikon) je jedno izuzetno pozitivno iskustvo za Apple korisnike i cena ne predstavlja odlučujući faktor.
Cak ni Laut? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Laut nije ni blizu. Možda Moshi je najbliži po kvalitetu.
 
Staru cetkicu za zube i trljaj 2-3 min, kasnije me castis pivom :)


Cak ni Laut? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kralju..
Cim naidjem do grada idemo na pivo [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel ima neko da preporuci full screen screen protector za 7+?

uspeo sam samo da nadjem nillkin model, svi ostali koje sam video idu samo preko displeja.
 
Ja sinoc namontirao Nillkin CP+ 3d staklo. Mislim da ces od njega tesko naci bolje full screen staklo. Imao sam AP+ i ovo ke klasu iznad. Naruceno preko Ali-ja. Stiglo za nedelju dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
b94abf148c4c34963e40049df84c730c.jpg

b23461ba4f926ef7cd7a9b37e1df925c.jpg
5361302b7c844492c1d49eb2fe644d87.jpg

Preporuka odličan HC.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Baseus ima baš odlične proizvode. Kablove, adaptere, battery case, case itd.. Baš je sve kvalitetno.. Imam njihov kabl za iPhone od preko 2 m i battery case. Kabl odličan kvalitet, pleten i vrlo odličan na dodir.. Battery case Takođe, isto ove kockice kao na ovom case-u iznad, vrlo prijatno na dodir, lepo leži na fonu, lepo radi i tako..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliki kompleks moraš da imaš da bi ovo napisao.. Osim naravno ako nije neki troll


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dečko je trol garant. Ne primajte se. [emoji846]


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Istina, izvadis ga na sto, on 7+", svi ti zavide, devojkama si odma privlačniji, i onda te zamole da ga vratiš u gaće i napustiš lokal


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 7

To je možda nekada važilo kad su pojedini imali 5s, i nije postojala mogućnost za iphone na rate preko operatera. Tada se za takve osobe znalo da su u kešu. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tako je, nije ni iPhone sto je nekad bio, kad se setim nekad kad se vadio iP 4 ili 5 na astal, znalo se da nije moglo da se kupi bilo gde i da je nosilac svecki co'ek. Ovo sad svaka susa uzima na rate[emoji3]

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Što je najgora stvar mnogo njih nema da jede bukvalno a uzimaju iPhone na rate ili kako god svejedno.. Na niske smo grane spali...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posebna priča je što smo narod pun kompleksa. Zato ćemo i da nestanemo kroz 50 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas sam ga prikacio na coconut da vidim koliko ima ciklusa punjenja i koliki je kapacitet posle vise od 6 meseci koriscenja. Verujem da ce nekoga i to da interesuje...

IMG_0529.JPG

Izgubio je tek malo vise od 2% posle 157 ciklusa punjenja,mislim da je to odlican rezultat. Videcemo bas kojom brzinom ce opadati kapacitet ako se opredele za brzo i bezicno punjenje [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pojavila mi se jeziva glupost da kad mi je iskljucen zvuk nema zvuka na instagram videima dok se na jutjubu normalno cuje? Tek kad vratim zvuk onda je ok. Ranije bih na instagramu pritisnuo volume up da aktiviram zvuk. Jel sam ja nesto zeznuo ili je do aplikacije?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Meni se cuje zvuk i kada je na vibraciji kada pritisnem volume up or down, doduse, koristim 6s ali ne verujem da to ima bilo kakve veze
 
Poslednja izmena:
Meni je to bio problem, danas izasao update za instagram i vratio se u normalu.
 
Ne znam, meni je normalno da inst nema zvuk ako sam ugasio prekidač, pa sam povećam na volume up/down ako bas hoću da čujem, ovako bi bilo bezveze da staviš na silent a ono se čuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad vec pomenuste instagram, u cemu je fora da ne dozvoljavaju da se slika vidi u full screen-u?
Odma da se ogradim, jako slabo (nikako) ga koristim, ali i to malo sto koristim me nervira. Aplikacija koja sluzi samo za slike i komentarisanje slika, nema full screen, ne moze u horizontal da se prebaci, zum radi samo ako drzis prste na ekranu???
Ne kapiram...
 
Predpostavljam zbog kompresije slika, i opterecenosti servera


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 7

Kad vec pomenuste instagram, u cemu je fora da ne dozvoljavaju da se slika vidi u full screen-u?
Odma da se ogradim, jako slabo (nikako) ga koristim, ali i to malo sto koristim me nervira. Aplikacija koja sluzi samo za slike i komentarisanje slika, nema full screen, ne moze u horizontal da se prebaci, zum radi samo ako drzis prste na ekranu???
Ne kapiram...

Aplikacija je u sustini socijalna mreza bez bloata sa mogucnosti live streaminga - facebook se pretvorio u bloatware, pa je zato sada insta postao jak.
Nema full screen, ali mozes pinch na sliku da zumiras :)
Po meni je dobar princip za zoomiranje obzirom da je double tap like.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam, meni je normalno da inst nema zvuk ako sam ugasio prekidač, pa sam povećam na volume up/down ako bas hoću da čujem, ovako bi bilo bezveze da staviš na silent a ono se čuje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da ali ovde se desava problem gde volume up uopste ne pomaze sve dok potpuno ne ukljucim zvuk sa strane. Isti mi se problem pojavio sada na d3go, uopste nema zvuka dok ga ne ukljucim sa strane. Zato sam se pitao da li sam ja nesto zeznuo


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Cuo sam se sa podrskom sto se tice EON aplikacije i to je bug kod njih, ispravice u narednoj verziji.
 
Kakav lik. Uspeo je da ubaci u iphone 7 headphone jack... Sve radi... [emoji4]

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno