Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

iPhone 7

Evo ovo mi pise u mejlu:
"Poštovani,

Završena je reklamacija Vašeg proizvoda iPhone 7 Plus i uređaj je spreman za preuzimanje:

Teh. specifikacija: IPHONE 7 PLUS,GSM,BLACK 32GB
Serijski/IMEI broj: **********

Opis problema: Uređaju ne radi 3D touch. Podaci nisu bitni.

Izveštaj servisera: Uređaju ne radi 3D touch

Predloženo rešenje: Zamena telefona

Izvršeni radovi: Zamena telefona"

Edit: Napisao sam ja ranije da mu ne radi 3d touch,ali mislio sam da me pita da li su mi rekli razlog zbog cega ne radi,pa sam zato napisao da nemam pojma...



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
iPhone 7

Pa eto : izveštaj servisera : ne radi 3D Touch

I servis ne može da kaže zašto se dešava kvar. Za to Apple ima R&D odeljenje koje godišnje ima budžet od preko 4 milijarde.
 
Poslednja izmena:
Ok...nego kao sto sam napisao u proslom postu mislio sam da me pita zasto nije radio 3d touch kad sam napisao da nemam pojma...
Jos jednom da pohvalim iStyle i tebe Mikenzi (svaka ti cast sa koliko strpljenja se trudis da pomognes i objasnis)... [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moze li neko da mi napise u privatnoj poruci neku prodavnicu u bgu gde imaju kvalitetan tempered glass? Ne mogu vise da se cimam sa Alijem, makar platio vise. Hvala puno svima


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Zasto ne narucis nillkin sa alija?!?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nesposoban sam da sam zalepim, uvek imam vazduh ili neku tackicu i onda poludim. Prosli put sam uzeo sa alija i samo je naleglo bez ikakvog vazduha ali mi se ne dopada kvalitet stakla na dodir.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
To je ono sto sam i ja pricao - da je dosta stakala koja su cudna na dodir, a i dosta onih koji na suncu stvore jaku refleksiju pa se ne vidi ekran (jer nemaju coating, ili je jako los coating).

Takodje - uglavnom kada ti treba staklo, treba ti taj dan, a da cekas mesec dana minimum da stigne iz Kine u toj situaciji je prava ironija...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 7

Pa sto ne vidis onda on kp...ima ih dosta sto prodaju nillkin stakla,pa pitaj da ti oni zalepe... Vidim da najvise hvale nillkin od tih kineskih brendova...
Ako zelis neko bas,bas kvalitetno imas u uscu kod ovlascenog apple distributera i servisera (nisam napisao ime,da ne bude da reklamiram radnju)...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi napise u privatnoj poruci neku prodavnicu u bgu gde imaju kvalitetan tempered glass? Ne mogu vise da se cimam sa Alijem, makar platio vise. Hvala puno svima


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Imas pm.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je ono sto sam i ja pricao - da je dosta stakala koja su cudna na dodir, a i dosta onih koji na suncu stvore jaku refleksiju pa se ne vidi ekran (jer nemaju coating, ili je jako los coating).

Takodje - uglavnom kada ti treba staklo, treba ti taj dan, a da cekas mesec dana minimum da stigne iz Kine u toj situaciji je prava ironija...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja uvek kupim dva stakla i jedno u rezervi, pa onda ako prsne, stavim drugo, ovo dok dodje taman ću imati opet. E sad krastavac ako sam baksuz da mi u 15 dana pukne dva puta staklo, šta da se radi... Ne bude uvek mesec dana da se čeka, meni je ono od 12 do 30 dana. Samo jednom sam čekao 42 dana, ali to je bila nova godina i onaj haos sa praznicima.

Ja uzimam ona od ivice do ivice 3D/4D.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da se upisem na temu. Uzeh danas 7icu. Malo treba vremena za navikavanje, ali generalno sam vrlo zadovoljan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta si nosio pre sedmice ?
 
Lg G4. Mislim, dobar je I to telefon, ali mi ovaj bas pasuje. Velicina pogotovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nova futrola, Tech21 Evo Tactical Extreme Edition, stigla danas, par slika:

20170821_125123_HDR.jpg 20170821_125310_HDR.jpg 20170821_125748_HDR.jpg

pre toga je bila spigen ultra hybrid 2.
 
Au, koliko ružno izgleda. :D Triput deblji telefon.
 
Nije ni morao da okači slike, naziv sve govori :D
 
@kljun - sto nisi kupio neki mali kovceg sa katancem i unutra oblozio sa sundjerom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne zracite coveka. Cool je case. Ja nosim nillkin armor IV i generalno su mi gotivni svi ti oklopi sa extremnom zastitom. Ja sam mojim nillkinom ulubio drveni sto kad sam kolegi hteo da demonstriram koliko je dobar [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je bitno da se zastita ne dovodi u pitanje, hteo sam uzeti otterbox defender, ali ono mi je bas glomazno, a to sto telefon izgleda ruzno u ovoj futroli mi ne predstavlja problem, jer nisam uzeo telefon da bih ga pokazivao i divio se njegovoj lepoti.
 
Bez zastite do sada ni jedan telefon nisam sredio - jeste mi G3 se malo zagrebao bio (plastika). Futrola obicna i kaljeno staklo (pogotovo ova sto prekriju sve) su sasvim dovoljna zastita. Ovo sto si ti kupio mi jedino ima smisla ako koristis telefon povremeno da zakucavas eksere, otvaras pivo, razbijas orahe/lesnike i sl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobio sam case sa alija koji izgleda bas lepo i mocno, doduse obican silikon. Ali cim ga stavim prave se jezivi mehuri po staklu (imam tempered glass) i tacno se cuje zvuk podizanja stakla. Krivo mi je jer sam dugo cekao da stigne i lepa je boja. Case koji imam od ranije uopste nema toliko zaobljene ivice i nemam problema sa mehuricima na staklu


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@n1tr0
Ti volis lajt zastitu, mi volimo overkill. Tvoj mozda rikne kad zvekne o beton, nas nece sigurno :p I da..nas ce moci da zakuca ekser, polomi orah i otvori pivo i nema potrebe da budes ljubomoran bogz toga [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@n1tr0
Ti volis lajt zastitu, mi volimo overkill. Tvoj mozda rikne kad zvekne o beton, nas nece sigurno :p I da..nas ce moci da zakuca ekser, polomi orah i otvori pivo i nema potrebe da budes ljubomoran bogz toga [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam uz nitra u ovom slučaju. Ne verujem da je čovek ljubomoran već iznosi svoje mišljenje. Ja isto volim sto manje zaštite na telefonu.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Zezam se..jeeeste svrbi ga mnogo ko kakvu zastitu nosi. Poenta je da nas ima raznih. I da je maska prava dokle god je vlasnik zadovoljan..to sto je nitru besmisleno da se telefon od 700eur nosi u oklopu i nije bas neki parametar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja se vodim logikom, ako ne zaradjujem dovoljno novca da mogu kolko tolko lagano da prezalim ako se nesto desi telefonu, necu ga ni nositi. Meni su izgled i osecaj u ruci jako bitni pri odabiru telefona i ne bih mogao da ga gledam u oklopu.

Inace sve se tezi ka sto tanjem uredjaju i onda se zvekne oklop i bude debeo kao telefoni od pre 10 godina. Mada to je samo moje misljenje, razumem i ljude koji hoce da ucine sve da zastite telefon jer ipak, nije to mala para
 
Ko voli da nosi u kovčegu, neka nosi, ko voli bez zaštite neka vodi računa, prosto :D
 
iPhone 7

Ja se vodim logikom, ako ne zaradjujem dovoljno novca da mogu kolko tolko lagano da prezalim ako se nesto desi telefonu, necu ga ni nositi. Meni su izgled i osecaj u ruci jako bitni pri odabiru telefona i ne bih mogao da ga gledam u oklopu.

Inace sve se tezi ka sto tanjem uredjaju i onda se zvekne oklop i bude debeo kao telefoni od pre 10 godina. Mada to je samo moje misljenje, razumem i ljude koji hoce da ucine sve da zastite telefon jer ipak, nije to mala para

Ja evo mogu reći da zarađujem poprilično dobro za Srbiju i mogao bih vrlo lako da platim popravku razbijenog stakla ako bi do toga došlo. Međutim, kod mene nije u tome stvar. Kada koristim iPhone bez zaštite stvarno se ne osećam prijatno jer imam utisak da mi stalno beži iz ruke. Čini mi se da stalno pazim kako ga spuštam na sto, kako ga držim u ruci, itd... Ovako sa zaštitom ga skoro bacim na sto i ništa mu ne bude.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
iPhone 7

Pazi realno...koliko god da zaradjujes, ako ti je svejedno da l ces da polupas spravu od 700eur, onda treba da se zapitas neke stvari...a i znas kako kazu, koliko kesha imas se vise vidi po maskici u kojoj je fon nego samom fonu [emoji23] A postoji i jos jedan zanimljiv ugao gledanja: ako ga nosis bez maske, robujes tome da ga stalno pazis i vodis racuna gde ga spustas..ako ga ubacis u armor...pa recimo da ja moj 7+ opusteno dajem deci od 2-3god da ga nose u drugu sobu i igraju se s njim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo to,nije stvar u tome koliko imas para,ja hocu da mi telefon izgleda kao nov i posle par meseci. Nosim ga inace u Apple Silicone case-u,izvadim ga dok radim kuci ili u kancelariji. Popizdeo bih kada bih video i neku najmanju ogrebotinu,jednostavno sam navikao da sve cuvam,i da sve bude kao novo sto je duze moguce,ne samo telefon. Ne zbog buduceg vlasnika i ostalih gluposti,nego zbog sebe,jednostavno sam takav,mozda je neki poremecaj u pitanju,nije iskljuceno [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno