Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus


Primetio sam da je svaka shusha sad pocela da svercuje telefone, svi bi preko noci da se obogate. E pa ne ide to tako. Ako vec zelis 25 telefona odjednom da preneses, zna se koja je procedura. Nista drugo nego pohlepa.

http://www.zdnet.com/article/test-suggests-the-new-iphone-6s-is-water-resistant/

Ne znam kako su resili problem oko ulaska vode u .5mm jack, ali skidam im kapu.
 
.... obzirom da nema source-a, nisi ni morao :)

Ovde ne pise koji je proizvodjac senzora, ali navodi da je 1/3''. Source: Anand
 
Poslednja izmena:
Apple iPhone 6s overheating for some users: camera flash won't work until phone cools down

lhpNudp.jpg
 
^ koji si ti car :)

Mr. Selective Link strikes again!
 
Poslednja izmena:
^ Haha mislim da je jedva docekao, ova vest mu je ispunila dan :) :) (a mozda i zivot, pre ce biti da je to :d)
 
Poslednja izmena:
^ Pa morao je da reaguje, pojavio se tračak nade u moru nepovoljnih informacija!
 
Nista nije previse ako za to postoji trziste. Apsolutno mi nije krivo da ljudi zarade kad vec mogu. Kad svi koji hoce u prvom krugu uzmu telefone, pasce i cena.
Slazem se sa ovim, ali pod uslovom da su telefoni legalno uvezeni - placena carina i pdv. Za drugi tip uvoza, naravno da mi je krivo, pogotovo kada oderu ljude.





Jel to mozda okacio onaj lik sto proverava da li iPhone radi u kljucaloj vodi?
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa ovim, ali pod uslovom da su telefoni legalno uvezeni - placena carina i pdv. Za drugi tip uvoza, naravno da mi je krivo, pogotovo kada oderu ljude.

Druze, svako moze da proveri cenu, a ima i izbor da ne kupi. Kome vredi toliko da bude prvi, bez ikakvog cimanja (takoreci da dobije fon ba kucnu adresu) i spreman je da plati iznos, sto ne bi prodavci zaradili na njemu? Zna se, prvi mesec ogromne cene, novembar normalnije cene, decembar super cene.

Pa neka svako proceni kad mu vredi kupovati nov fon.
 
Nisam siguran da si razumeo nitra, sa kojim se apsolutno slazem. Nikakav problem nije u tome sto ima kupaca koji ce dati 1000eur za telefon uvek ce ih biti. Naprotiv, kamo srece da mnogo vise ljudi moze bez problema da iskesira takav novac za telefon. Problem je sto 6S najverovatnije jos nema ni RATELovu potvrdu o usaglasenosti sa domacim telekomunikacionim propisima, sto znaci da ti telefoni nisu ni teoretski mogli biti zvanicno i legalno uvezeni, porez&carina na njih placeni i sl.

Ali nisam siguran da je to tema za ovaj thread... vrlo brzo cemo se zakucati u glupu politiku ovakvim pricama.

Evo i RATELovog registra za iPhone => 6S jos nema sertifikat
 
Poslednja izmena:
Recite to ovom sto je pao sa 25 komada na carini :d I da si ilegalni iphone telefoni jedina ilegalna stvar u Srbiji, gde bi nam kraj sreci i blagostanju bio!
 
Baterija od juce...
83fd2130f3db0db5328b981aec07771c.jpg

Neka preporuka za tastaturu koja ima "." i "," kao na Androidu?
653830f8d8aa226a55d0bd9c8fac2b58.jpg
 
Ove godine Apple ima definitivno sporiji rollouit što se tiče tržišta. Prošle godine je drugi set zemalja počeo prodaju nedelju dana nakon lansiranja a treći 6 nedelja kasnije.
 
@Roksab 6s+?
 
Kada se saberu svi ovi min koliko je to na kraju vremena ?
 
Deluje mi mrsavo, posle z3c. Videcemo kako ce danas da izdrzi.
 
Koliko je prošao ciklusa punjenja?
 
Pa ovaj rezultat je odlican za obicnu sesticu.
 
[YOUTUBE]7hv2hTUfc5s[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]-6GBNdSrv2I[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]HvXxD-NWiqo[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]8tPAoZkFI6k[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]m7ipiEhd_LQ[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno