Šta je novo?

iPhone 15

Kod mene wifi radi odlicno nema nikakvih problema
 
Nema greške sa tom bojom, em je meni lično najlepša, em se najmanje vide otisci prstiju na okviru. :D
 
Cene 15 Pro i 15 Pro Max u ovlašćenim Apple reseller radnjama (Banana) na Kanarskim ostrvu Tenerife. Ima li gde u Evropi jeftinije?
 

Prilozi

  • IMG_5007.jpeg
    IMG_5007.jpeg
    119.6 KB · Pregleda: 199
Cene 15 Pro i 15 Pro Max u ovlašćenim Apple reseller radnjama (Banana) na Kanarskim ostrvu Tenerife. Ima li gde u Evropi jeftinije?
Teško ćeš kroz prodavnice naći jeftinije u evropi. Uglavnom su od 1300-1500€
 
Znači imamo pobednika na teritoriji EU što se tiče zvanične cene po radnjama. Idemo svi na Tenerife kad izađe 16😀
 
Jel presao neko sa pro na pro max? 😄 Uzima mi se veci tel, iako znam da cu letos nositi torbicu, ali nema veze.
 
Ja sam imao i promax i pro modrle. Licno ne mogu da nosim promax ali splet okolnosti je bio takav da sam imao i njega 😁 sustinski meni je preveliki ne toliko u rukama (koristim spatha x mis) 😂 koliko mi smeta dzepu 😂
 
Presao sam sa pro na PM i nisam se pokajao. Baterija je zlo i naopako. Nikad u zivotu nisam koristio torbicu :))
 
Sta uzeti za oko 750 evra? Imam opciju za Iphone 15 128gb i Iphone 15+, skoro pa novi, mesec dana stari, ili mozda neki 14 pro godinu dana star. Prvi put prelazim na Iphone, najvise zbog kamere. Svaki savet je dobrodosao.
 
Sta uzeti za oko 750 evra? Imam opciju za Iphone 15 128gb i Iphone 15+, skoro pa novi, mesec dana stari, ili mozda neki 14 pro godinu dana star. Prvi put prelazim na Iphone, najvise zbog kamere. Svaki savet je dobrodosao
Za prvi iphone i najbolje iskustvo, možda PRO verziju.
 
Ako već uzimaš u obzir polovan telefon, i to ajfon, ja bih uvek pre uzeo ovaj što je korišćen samo mesec dana. Pogotovo za te pare. Kamera ne 15 je odlična, bez obzira što nema telefoto kao 14 pro. 120 hz - 60 hz ako ti znači, meni lično ni najmanje
 
Poslednja izmena:
Sta uzeti za oko 750 evra? Imam opciju za Iphone 15 128gb i Iphone 15+, skoro pa novi, mesec dana stari, ili mozda neki 14 pro godinu dana star. Prvi put prelazim na Iphone, najvise zbog kamere. Svaki savet je dobrodosao.
14 pro def… nov 15 je 700e tako da njega da platis 750 polovnog je jako losa ponuda bez razmisljanja 14 pro
 
Plus je 830e domaci. 730e domaci manji model na kp samo potrazi… svakako pre bih uzeo pro model kako god da okrenes :)
 
Nasao, hvala, ima i plus 730, mesec dana star, to mi je za sad najvise priraslo srcu :)


Ogranicen sam sa budzetom, a ne bih bas mozda polovan 14 pro uzimao, kad kazem polovan mislim na godinu dana star telefon :)
 
Ne znam šta si koristio do sad, uzmi u obzir i veličinu + modela, ima odličnu bateriju ali je povelik
 
Pa dobro ako ne mozes naci 14 lpro neki mladji ima logike…
 
Pozdrav, da li neko moze da mi pomogne - nemam opcije u mobilnim mrežama da podešavam konfiguraciju i internet radi samo na LTE. Uzet u Yettel ali A1 kartica u njemu.
 
Nazad
Vrh Dno