Šta je novo?

iPhone 14

Ja ne mogu da verujem kakvu stabilizaciju videa ima ovaj telefon. Pre 5-6 meseci sam kupio Dji osmo pocket koji ima gimbal i poneo sam i tu kameru na more s namerom da snimam malo, kad sin mi kaže uključi kameru i uključi action mode. Kad sam uključio i pogledao snimak, Dji je vraćen u torbu i čim se vratim u Srbiju, ide na KP.
 
Društvo, kada menjam apple ID akaunt sa jednog na drugi, da li briše postojeće kartice iz wallet-a. Ili kada se ponovo ulogujem na svoj prvobitni nalog, ostaju kartice kako je i bilo? Hvala unapred na odgovoru.
 
Ne briše ih, ali po logovanju na prvi nalog moraš ih ponovo aktivirati.
 
0.5 i 1x.
Sutra ranom zorom rent-a-car spreman za put od 700km da se oda počast našim pradedovima - srpskim vojnicima koji su u prvom svetskom ratu ostavili kosti hiljadama kilometara od svog rodnog mesta, da bi mi danas mogli slobodno da živimo u našoj lepoj Srbiji. Preko 3000 njih je ispustio dušu u Tunisu, Alžiru i Maroku.
Ajfon spreman, vrhunska stabilizacija koju su razvalili kako je dobra takođe spremna i biće materijala za YouTube da nam deca ne zaborave sve ovo i da nam se ne ponovi.
.
IMG_4036.jpegIMG_4038.jpeg
 
Drugari,mozda sam promasio temu,samo da pitam...otkako sam viber instalirao pre dva meseca na ip 14,posle androida,jedan kontakt ne moze da mi salje poruke,nije blokiran sa moje strane,bio je.
Kako bih to mogao da sredim ?
 
Da li je bolje kroz 2-3 meseca uzeti 14 Pro Max (kontam mozda padne cena) ili preorderovati 15 P/PM?
 
A da li sa preorderom mogu da platim na rate?
 
Mozes preko operatera, i da platis telefon kao da si uzeo dva. :D
 
Ne bih preko njih bas zbog toga. :LOL:
 
Prvi put u zivotu, viber mi ne radi kako treba. Slike i video se presporo ucitavaju, audio poruke nece uopste, samo vrti u nedogled, probao na vise wi fi mreza, mobilne pakete, brisao, vracao app, slali mi iz vibera test app da skinem ali nista…
 
Pa onda ne znam gde drugde možeš preorder da uradiš... Ili operater ili iStyle/Macola, a tamo je tek pa skupo.
 
Prvi put u zivotu, viber mi ne radi kako treba. Slike i video se presporo ucitavaju, audio poruke nece uopste, samo vrti u nedogled, probao na vise wi fi mreza, mobilne pakete, brisao, vracao app, slali mi iz vibera test app da skinem ali nista…
Ako si MTS oni imaju probleme trenutno sa mrežom.

Ako nisi, Viber je djubre.
 
Mislim da je cena bila oko 200 evra okvirno na cenu u EU zemljama, možda i više u početku prodaje. Vidi od početka teme, pisali ljudi kakva je ponuda kod nji i operatora.
 
da li je ok da je BH na 14 koja je kupljena u novembru pala na 94%, pri tom jutros mu je izasla neka notifikacija vezana za BH ali nije stigo da porcita sta pise pa je samo otisao na BH da vidi i tamo je 94%. Ja imam 13 kupljen malo pre njega i meni je i dalje 100% ali ja ga drugacije i manje koristim. On puni tel svako vece celu noc i dosta ga koristi...vise nas zanima ta notifikacija sto je izasla a vezana za BH , da li je neko imao tako nesto
 
Meni na 13 Mini 92% posle koliko vremena, tako da taj trosio i nije pitao... :D
 
Ne bakcite se sa battery healthom posto nije tacan. Normalno je da mesecno opadne 1%, i moze dugo da stoji na 100%, pa onda da pocne "curiti"...
Meni je 14 pro na 94%, bas pazim kako punim, aktiviran je 26.10.2022. godine.
 
da li je ok da je BH na 14 koja je kupljena u novembru pala na 94%, pri tom jutros mu je izasla neka notifikacija vezana za BH ali nije stigo da porcita sta pise pa je samo otisao na BH da vidi i tamo je 94%. Ja imam 13 kupljen malo pre njega i meni je i dalje 100% ali ja ga drugacije i manje koristim. On puni tel svako vece celu noc i dosta ga koristi...vise nas zanima ta notifikacija sto je izasla a vezana za BH , da li je neko imao tako nesto
Gomila ljudi sa iPhone 14 Pro ima isti problem... Moj je na 90%, punio ga isto kao 11 Pro pre toga, koji je bio na 87% za 2.5 godine. Apple ne priznaje problem, tako da ne vredi zamlaćivati se.
 
hvala svima na odgovorima, ma jasno mi je to oko BH nego je izasla neka notifikacija vezana za BH a suprug nije stigao da porcita ...ima veze sve , koliko se koristi,puni i sl , sve je individualno
 
^ meni je 14PM aktiviran 29.1 i do sada BH je 100%. Po battery stats 97 ciklusa punjenja.
 
Sto naravno nije realno, i smanjice se prilikom update-a na ios 17. :)
 
^ ne mora da znaci. Meni je 13PM posle 11.5 meseci korišćenja BH je bio na 98%. Takođe sam sa prešao sa 15 na 16 i baterija je bila na 100% i dalje.
 
Ajd javi. :) Kad tad mora da prikaze da opada. :)
 
Nazad
Vrh Dno