Šta je novo?

iPhone 13

Hoću sa promenim region na App Store, ali imam nekih 0,8 USD i ne dozvoljava mi. Kako da izbrisem taj iznos? Može li se uopšte to? Ili gde da potrošim taj mali iznos? 🙉
 
Hoću sa promenim region na App Store, ali imam nekih 0,8 USD i ne dozvoljava mi. Kako da izbrisem taj iznos? Može li se uopšte to? Ili gde da potrošim taj mali iznos?

Trazis od njih da uklone preostala sredstva sa tvog Apple ID naloga. Clear Apple ID balance je razlog zasto im pises i reguliso to najnormalnije.
Ides, lkao sto je napomenuo @Hybit, preko


Onda mozes na Apple ID/iTunes Store & App Store/Or, tell us in your own words, gde opises sta zelis.


Cak i kad to urade, ne moras da menjas region, ako ti je samo zbog neke pojedinacne kupovine i zelis da zadrzis postojeci, vec napravis novi Apple ID nalog za taj region odakle zelis da nesto kupis.
 
Da li neko zna koliko će cena ići dole na KP za iPhone 13 u narednih mesec dana, sada ih ima za 700-720e gomila, naiđe neki ispod 700
 
Pa cena je ovih dana pala u narednih mesec dana ne verujem da ce cena znacajno ici dole …..
 
Ko zna ko je ali nije svesna da ju je gledao kroz kameru(tajno je ukljucio na njenom telefonu) pa odlucio da joj pomogne jer mu se dopala.🤣🤣🤣
 
Ma nista , ne brini samo nemoj cesto prednju kameru da okreces prema sebi🤣🤣🤣
 
Ja poručio za 12 mini Onyx 29.decembra i još mi nije stigla. Na pracenju piše da je 19.januara stigla u Beograd i od tada nema ništa…
Poručio sam i ja masku 03.01.2022. i iz lokalne pošte u Zemunu su me zvali na telefon 29.01. da dođem da preuzmem paket ako mogu što pre. Bila je subota i mrzelo me, pa sam otišao u ponedeljak. Poštar nije svraćao, niti ostavio ceduljicu. Tako da bi možda trebalo da odeš do pošte gde ti stižu pošiljke i da naglasiš da očekuješ međunarodnu pošiljku pa da provere da li je stiglo nešto.
 
Meni najgore sto mi poštar svraćao dosta puta ili kod mene ili po komšiluku…
 
Ma kad kažem "nije svraćao ili ostavio ceduljicu" mislio sam po tom pitanju dostavljanja tog konkretnog paketa. Bio je naravno. Donosio raznorazne račune.
Zato sam se i iznenadio da me zovu iz pošte da dođem. Pa zato kažem, možda nije loše da prošetaš. Jeste cimanje, al' baš se odužilo.
 
Koliko je preporučljivo ostaviti telefon na bežičnom punjaču preko noći ? Nekako mi je to najlakše
 
Koliko je preporučljivo ostaviti telefon na bežičnom punjaču preko noći ? Nekako mi je to najlakše
Opušteno, ja sam koristio dve god onaj Samsung duo bežični i nikakav problem. Juče kupih magsafe duo i ladno se više greje od samija 😂
 
Ja imam taj Samsung duo 👌

Ajde ozbiljno mi objasnite o čemu se radi. ?Racunala sam da sam na Apple Suport stranici i da nema problema.
Čisto da znam za ubuduce 🙈
Ma zezam te, opusti se .
 
Ma šta znam više 😁 Jeste da nisam bas neznalica, ali pomislih da se možda nesto dešavalo, a da nisam upućena, pa da se i ja smejem sama sebi ako je tako 😂
 
Ja poručio za 12 mini Onyx 29.decembra i još mi nije stigla. Na pracenju piše da je 19.januara stigla u Beograd i od tada nema ništa…
Ako ti je status na sajtu poste: "prispela", imam isti problem sa drugom posiljkom. Od 2.2 stoji status "prispela". Zvao sam call centar poste i oni kazu da paket jos nije stigao u srbiju, da kad stigne u srb bice status "izmenicna posta 11200"...
 
Baš o tome ja pričam, bukvalno gledam materijale ove "obične" maske i ove 7-8 puta skuplje, bukvalno sve isto, samo što se eto ta skuplja zove drugačije i zato toliko košta.
Kakve su te kopije kožnih što se prodaju po KP i Instagramu? Vrede li 4000, ili ima negde jeftinije? Izgledaju stvarno identično originalu, pogotovo kod tog prodavca na KP koji ima gomilu pozitivnih ocena.
 
Kakve su te kopije kožnih što se prodaju po KP i Instagramu? Vrede li 4000, ili ima negde jeftinije? Izgledaju stvarno identično originalu, pogotovo kod tog prodavca na KP koji ima gomilu pozitivnih ocena.
Ne bih znao, pošto ih nisam koristio. Koristio sam samo obične, silikonske, providne. Plaćao sam ih 5e i apsolutno su isto služile kao i one od 50e koje su prijatelji kupovali.
 
Ma kad kažem "nije svraćao ili ostavio ceduljicu" mislio sam po tom pitanju dostavljanja tog konkretnog paketa. Bio je naravno. Donosio raznorazne račune.
Zato sam se i iznenadio da me zovu iz pošte da dođem. Pa zato kažem, možda nije loše da prošetaš. Jeste cimanje, al' baš se odužilo.
Zvao sam jutros poštu, nađoše nekako paket, pa će sutra doneti poštar verovatno….
 
Kakva je situacija sa lens flare-om, konkretno na iPhone 13 mini? Videh da se dosta ljudi žalilo na to...da li je u pitanju softverski problem koji je/će neka naredna verzija iOS-a uspela/uspeti da ispegla...ili je hardverska problematika?
 
Lens flare imaju svi iphoneovi…….i mene bas nervira…..
 
Nazad
Vrh Dno