Šta je novo?

iPhone 13

Ja koristim assistive touch double tap to lock screen. Zna nekad da mi smeta loptica na ekranu ali sam navikla da mogu preko ekrana da zaključam ekran.
Da to sam zaboravio, ali dosta gadno izgleda :)
 

 
^ Hvala. Mislio sam da je neka app za iOS. Nemam Mac, barem ne iz ove dekade. :)
 

Prilozi

  • 9771A178-D348-4DD5-8BC6-9394DC4900CD.png
    9771A178-D348-4DD5-8BC6-9394DC4900CD.png
    43.2 KB · Pregleda: 71
Jel ima još neko probleme sa notifikacijama trećih aplikacija? Tačnije zvukovi za Gmail, telegram, viber su neverovatno tihi u odnosu na zvono ili notifokaciju za iMessage. Propustio sam da blagovremeno odgovorim na par meijlova kao i na par poruka preko vibera samo zato što nisam čuo telefon. Sva moguća podešavanjima sam gledao, guglao čak išao i na oficijalni forum gde sam video da se takođe ljudi žale na ovu bojku.
 
Prodajem ja ovaj IP13 i vraćam se na Android (S22U). Mnogo je ovde kompromisa a bol u očima od PWM više ne mogu da trpim.
 
Nece da mi prikaze u dostupnim mrezama, 5GHz wifi na 13 PM. Prije ios-a 16 nisam imao problema. Skoro pocelo. Tv povezan normalno, zenin 11 PM isto povezan normalno…

Tj, nekada prikaze pa se povezem. Ali bas trebam biti uporan.
 
Restartuj ruter za pocetak.
 
Baterija kao i prvog dana, za 6 meseci i dalje 100%.
A870CC8B-457C-4F62-B1EC-1A7C26DCA176.png
 
^ pro max. Meni izgura dva dana bez problema.
 
Jebes mi sve, ali ja ne mogu da aktiviram AC. Napravio sam US nalog, ali mi trazi karticu za USA. Ako unesem svoju, onda me prebaci na nas store i ne mogu da aktiviram kod jer dobijem poruku "This code must be redeemed in the US storefront."
 
Poslednja izmena:
Jebes mi sve, ali ja ne mogu da aktiviram AC. Napravio sam US nalog, ali mi trazi karticu za USA. Ako unesem svoju, onda me prebaci na nas store i ne mogu da aktiviram kod jer dobijem poruku "This code must be redeemed in the US storefront."
Kupuj gift card, to mozes sa nasim karticama. Nasu karticu ne mozes koristiti direktno za kupovinu AC.
 
Izgleda da već pokušava da ubaci kod, ali tek nakon prebacivanja na naš store zbog pokušaja da unese našu karticu :)

Označi None kao metod plaćanja na US Apple Store i aktiviraj nalog, a nakon toga ubacis kod sa gift kartice :)
 
Izgleda da već pokušava da ubaci kod, ali tek nakon prebacivanja na naš store zbog pokušaja da unese našu karticu :)

Označi None kao metod plaćanja na US Apple Store i aktiviraj nalog, a nakon toga ubacis kod sa gift kartice :)
Da, već sam kupio gift card. Ali ili ne znam ili ne moze jer i kad stavim None i dalje mi traži američki broj telefona i adresu.
 
Da, već sam kupio gift card. Ali ili ne znam ili ne moze jer i kad stavim None i dalje mi traži američki broj telefona i adresu.


Uvek moraš da napišeš adresu, broj telefona, njihov logićno, i obavezno precizan zip kod 😃

@RandAlThor ti je već predložio način, a možeš da nađeš neki univerzitet u državi gde se ne plaća porez, kao što su Delaware, Alaska, Montana, izaberi koju hoćeš i uspćeš da aktiviraš nalog.
 
Postoji i bitna razlika - ako pokušavaš da već napravljen nalog prebaciš na USA, onda je to nemoguće bez platne kartice.
Ali nov nalog možeš kako su ti kolege objasnile.
 
Nema potrebe za tim kad može da prepiše broj kampusa, hotela ili neke institucije čiju je adresu ubacio :)
 
mislim da ni kamere nisu iste velicine
 
Nazad
Vrh Dno