Šta je novo?

iPhone 13

Čudna stvar mi se dešava kad zovem A1 mrežu sa Yettela…zvoni, zvoni i ukoliko se sagovornik ne javi umesto da prekine vezu automatski posle određenog broja zvonjenja, on u tom trenutku kreće kao duplo da mi zvoni, dva tona različitih frekvencija. Sagovornik mi posle javi da je imao dva propuštena poziva. Nisam probao sa ostale dve mreže da vidim da li je isti fenomen.
 
Novi rekord 😁9AB96727-F6A6-4E06-96FC-1C6946BAF713.png
 
I kod mene na 13 mini je rekord. Sreen on mi je prosečno oko sat ipo. Nikad manje nisam koristio telefon ali zato sam i uzeo mini, da bih se odvikao od društvenih mreža i buljenja u telefon.
 
Uvek sam "voleo" ovo kad neko okaci ss za bateriju a krenu komentari na aplikacije koje se koriste... Pa je tako valjda igranje igrica prihvatljivo, a drustvene mreze kao nisu...

Slazem se sa tobom da ovo nije mesto za deljenje zivotnih lekcija. Moj komentar nije toliko imao veze sa sadrzajem, vec sa vremenom. Upalo mi je oko da decko provodi u proseku vise od devet sati dnevno na mobilnom telefonu, smatram da je to bas previse.
 
Nadam se da zaradjujes od instagrama
To mi je posao, tačnije deo posla 👍
Uvek sam "voleo" ovo kad neko okaci ss za bateriju a krenu komentari na aplikacije koje se koriste... Pa je tako valjda igranje igrica prihvatljivo, a drustvene mreze kao nisu...
Hvala drug 😊 nepristojno je uopšte tako nešto i komentarisati
Slazem se sa tobom da ovo nije mesto za deljenje zivotnih lekcija. Moj komentar nije toliko imao veze sa sadrzajem, vec sa vremenom. Upalo mi je oko da decko provodi u proseku vise od devet sati dnevno na mobilnom telefonu, smatram da je to bas previse.

Oko 150 poziva u proseku
2 aktivna mejla - po 10 ak mejlova u proseku
Oko 1h na viberu - posao najvise
Instagram, sajt, vesti online oko 2h u proseku
Sms oko 10 ak
Kad stignem bude i oko 45 min CoD Mobile
Google maps isto oko 1h
Oko 10 slika u proseku
Itd

Radimo SELIDBE i posao je takve prirode, a marketing forsiramo pa eto odakle i Instagram koriscenja 👍👋
 
Pozdrav, imao bih 2 pitanja za postovane kolege:
1) Da li nekome "šuška" pri pozivu ili tokom poziva na obicnoj 13-ici??? Jako iritantno. Da li zna neko u cemu je problem i kako ga resiti?
2) Aktivirao sam VOLTE na mts aplikaciji. Upaljen je i na iPhone-u. Da li jos nesto moram da podesavam, posto mi ne pise VOLTE na ekranu (samo 4g stoji)?
Moram li kod LTE setup da dodajem nesto? Hvala
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    54.5 KB · Pregleda: 17
  • 2.jpg
    2.jpg
    82 KB · Pregleda: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    56.9 KB · Pregleda: 14
  • 4.jpg
    4.jpg
    86 KB · Pregleda: 15
da li stoji 4G i tokom razgovora?

jeli to ios 15 ili 16?
 
onda je volte aktivan. probaj da iskljucis volte (ako vec nisi probao to)
mozda da posaljes ticket tehnickoj podrsci mts?
 
Da se zapljunem u temu, prodao 11 Pro i prešao na 13 Pro. Do soma evra i mogu da prežalim za telefon, ali preko 1500 je suludo, koliko trenutno ide 14 Pro. Prvi utisci skroz ok, i 11ica je bila perfektna, jedino što ovaj malo lošije leži u ruci jer nema tako ergonomski dizajn.

Sve vratio sa iClouda bez problema, osim Parking manijaka, za koji kažu da trenutno dostupna na App store. Šta koristite kao alternativu?
 
Caos,
Kada pozivam nekoga regularno iz mreže ne čujem zvuk zvonjenja u telefonu, znači ništa, mrtav,.. I onda samo čujem nekoga da se javio

Ima li neko sličan problem,i kako rešiti,jer ne znam da li je neko zauzet ili mu zvoni telefon.. To mi se dešava odskora,zadnjih npr 10tak dana
 
Parking Servis ako si u BG, a valjda AMSS aplikacija šljaka u nekim drugim gradovima.
Ova AMSS je očaj živi, nisam u Bg, tamo ima i ona "Bg parking" koja izgleda i bolja od Parking Servisa. Šteta što su ugasili Manijak, vidim da ni za Android nije ažurirana od januara prošle godine
 
Caos,
Kada pozivam nekoga regularno iz mreže ne čujem zvuk zvonjenja u telefonu, znači ništa, mrtav,.. I onda samo čujem nekoga da se javio

Ima li neko sličan problem,i kako rešiti,jer ne znam da li je neko zauzet ili mu zvoni telefon.. To mi se dešava odskora,zadnjih npr 10tak dana
Mozda te zeza VoLTE ako ti je aktivirana ta opcija. Meni se to ponekad desavalo na 13 mini.
 
Da, aktiviran mi je VoLTE, a kako si ti to rešio, ili se rešilo samo od sebe?
 
mozda probaj da iskljucis volte?
 
Gde kod nas uzeti Spigen masku za iP13? Vidim da ih ima kodža na KP, jel su to originali ili kopije? Ako ima originala, pišite na PP ko je pouzdan prodavac.
 
Kod mene iphone 11 pro radi bez greške i zakucavanja, kao i 13 pm.
 
Nazad
Vrh Dno