Šta je novo?

iPhone 13

@petar pan Ako je napunim do 100% preko noći ne padne ni 1%, posle 8h bude i dalje 100%. Padne od 1-3% ako je na primer kao sto si naveo 56%.
 
Odlicn standby 🙃. Meni na 13 mini skine nekih 5-7% za 8h ako je bat. na 56%. Mada sam primetio da mi Garmin app preko koje mi je sat povezan sa telefonom cesto radi u pozadini tokom noci, pa moguce da ona vuce koji % baterije vise.
 
Da li neko moze da mi da podatke neke ustanove na koje se logovao na US region? Probao sam, nasao neki hotel, ali mi pise naisli ste na problem, probajte kasnije.
 
To ne sme biti zbog adrese. Nadji neki dom internat i pazi da je mesto bez poreza. Alaska ili Florida recimo.
 
  • Like
Reagovanja: dsa
To ne sme biti zbog adrese. Nadji neki dom internat i pazi da je mesto bez poreza. Alaska ili Florida recimo.
Evo, uspeo sam preko ovog univerziteta, valjda je sve legitimno? Msm to za porez i da me nece nesto smarati :D
University of alaska anchorage

Elem imam jos jedno pitanje, nisu mi spakovali u paketu punjac. Imam od samsunga ono sto ide u struju, usb-c je. Da li nece nesto skoditi iphone-u, ako ga dopunim koji dan sa njim?
 
Pozdrav svima.

Pre desetak dana postadoh i ja član “sekte” prvi put u životu.
Kupio sam 13PM 256 i malo je reći da sam oduševljen, pogotovo kad se uzme u obzir da sam na njega prešao sa Motorole G6 Play.

Nego primetio sam da ponekad aplikacije koje pozivam na glavnom ekranu, ne reaguju na prvi klik, nego tek na drugi ili treći. Nije to nešto što mi onemogućava korišćenje telefona, samo me nervira.
Zanima me da li je neko imao sličan problem i da li ga je i kako rešio?
 
Jel imaš neko zaštitno staklo preko ekrana koje bi moglo da smanjuje osetljivost? Ja nemam takav problem.
 
Pa imam, ali mi se čini da je tako bilo i pre nego što sam ga postavio.
Sa “kliktanjem” u samim aplikacijama i kucanjem na tastaturi nemam apsolutno nikakvih problema, a pretpostavljam da bih i sa tim imao poteškoća da je staklo u pitanju.
 
Jos jedno neugodno pitanje, da li postoji napred lampica na 13 ili ti svetlo koje te obavestava da si dobio notifikaciju(poruku/poziv) ako nisi cuo? Ne mislim na blic pozadi da treperi, nego bas napred, negde u nekom klipu sam video neko roze/ljubicasto svetlo napred pored prednjih kamera.
 
Jos jedno neugodno pitanje, da li postoji napred lampica na 13 ili ti svetlo koje te obavestava da si dobio notifikaciju(poruku/poziv) ako nisi cuo? Ne mislim na blic pozadi da treperi, nego bas napred, negde u nekom klipu sam video neko roze/ljubicasto svetlo napred pored prednjih kamera.
Nema. To sto si vidio je face id, kad se snima pomocu kamere. Apple je led notifikacije izbacio ima xx godina.
 
Takve notifikacije su iskljucivo bile na android telefonima.
 
Neka alternativa za Parking manijak?
 
^ Parking Servis zvanicna app, ako ti treba za Bg. AMSS koliko znam ima i za ostatak Srbije


Nego primetio sam da ponekad aplikacije koje pozivam na glavnom ekranu, ne reaguju na prvi klik, nego tek na drugi ili treći.

Ovo ne bi smelo da se desava. Ili je staklo ili za restore ili je za reklamaciju.
 
Treba mi za Nis :) Jel moze nekako da se napravi neki shortcut da se nekako automatizuje, kao neka rutina, da posalje SMS na neki predefinisan broj sa predefinisanim textom?
 
Moze. Ja sam napravio da kada napisem ili kazem Siri Zona 1, Zona 2 ili Zona 3, automatski posalje SMS. Koristi Shortcuts (native app), vrlo je jednostavno.
Moze na isti nacin i da se napravi precica na Home screenu
 
To mi treba, da imam shortcut da posalje sms, na zadat broj sa zadatim textom. Hvala!
 
Za Beograd da.
 
Dajte prijedlog za neku providnu masku (osim Spigen Ultra Hybrid, posto sam nju vec imao i znam da je dobra). Ova plava boj je toliko lijepa , da mi ju zao drzati u crnoj masci.😂
 
^ Nillkin Nature Pro. Postoji i u Magnetic varijanti.
 
Takođe imaš istu nillkin nature u boji, providna leđa a okolo svetlo plava boja. Po meni odlične maske u cena/kvalitet
 
Dajte prijedlog za neku providnu masku (osim Spigen Ultra Hybrid, posto sam nju vec imao i znam da je dobra). Ova plava boj je toliko lijepa , da mi ju zao drzati u crnoj masci.😂
Dbrand :)
 
Da li neko može da mi kaže koji je najbolji način za prebacivanje whatsapp istorije sa S10 na ip13?
 
^ Nikako. To nije moguće.
 
Nazad
Vrh Dno