Šta je novo?

iPhone 13

Pozdrav svima,
Da li je neko uspeo da instalira dva vibera uz pomoć Clone i dual aplikacija na ios sa dve aktivne kartice? Može li neka preporuka ako Viber radi uopšte sa takvim aplikacijama. Prešao sam sa s21u na iphone 13 i Viber mi je za sada najveći problem a treba mi zbog posla pa bih i platio neku Clone aplikaciju ako resava problem.
 
Ne moze.
 
Mislim da, obzirom na učestalost pitanja, u naslov svake teme za iPhone treba ubaciti "Ne mogu dva Vibera" 😃
 
Nije to do ios-a niti do androida nego glupavog vibera. Kako telegram lepo drži na svom serveru sve kompletno, pri prelasku na bilo koji od sistema imaš sve kompletno sačuvano
 
Bila je rasprava na temi za mesendžere, nekima je Viber bolji iz X razloga. A inicijalno je WA bio tipa 1 dolar da se plaća, mada koliko se sećam nisu ni to sprovodili rigorozno, ali je bilo dovoljno da WA bude odbojan domaćem tržištu. Koliko se sećam i oba su jedno vreme komunicirali plain text preko mreže, tako da je i svako mogao da presreće poruke ako je na istom WiFi. Sad se hvale kako su SECURE.
 
Da li imate preporuku za neki auto punjač i kabal za iPhone 13 pro?
 
Ja hoću samo da napišem da ne preporučujem xiaomi punjač iz mi store onaj od 20w. Nije ni čudo što mi je problematična baterija, ko zna koliko puta je noću prekidao punjenje. Malopre da uključim telefon, punjač ne puni.. Promenim kabl, promenim utičnice i ne puni, crko.. Posle 20 min uključim kutiju za sluške i on poče da puni.
 
Ja hoću samo da napišem da ne preporučujem xiaomi punjač iz mi store onaj od 20w. Nije ni čudo što mi je problematična baterija, ko zna koliko puta je noću prekidao punjenje. Malopre da uključim telefon, punjač ne puni.. Promenim kabl, promenim utičnice i ne puni, crko.. Posle 20 min uključim kutiju za sluške i on poče da puni.
Da nisi možda dobila ovu poruku?


Trebalo bi da se uključ u meni, sad nikako da nađem gde beše.
 
Ja hoću samo da napišem da ne preporučujem xiaomi punjač iz mi store onaj od 20w. Nije ni čudo što mi je problematična baterija, ko zna koliko puta je noću prekidao punjenje. Malopre da uključim telefon, punjač ne puni.. Promenim kabl, promenim utičnice i ne puni, crko.. Posle 20 min uključim kutiju za sluške i on poče da puni.
Do kabla je ja mislim, osim ako ne koristis onaj koji je dosao uz telefon. Takodje kod nekih kablova/punjaca, ima razlike da li gurnes prvo usb-c deo u steker ili lightning deo u telefon prvo. Svakako, nikad nisam problema imao ni sa jednim GaN punjacem, i baseus/essager/ugreen/anker kablovima
 
Da nisi možda dobila ovu poruku?


Trebalo bi da se uključ u meni, sad nikako da nađem gde beše.
Nisam dobila tu poruku.

Ne verujem da je do kabla jer od početka punjač stoji u štekeru već 6 meseci.. Kad grmi isključim dugme na produžnom kablu gde su mi svi punjači. Desilo mi se par puta da se telefon ne napuni ujutru. Svo vreme sam mislila da je nestajalo struje. Sreća je što nije do telefona jer nisu htele ni slušalice ni ipad da se pune kad sam ubacila usb c. U svakom slučaju nema veze, naručila sam apple punjač u a1.
 
nikad nisam problema imao ni sa jednim GaN punjacem
Ovo nije GaN punjac sto ona ima.

Meni je Samsung 25w alpha i omega za ove 4 generacije telefona. Nula problema sa njim, kasnije uzeo jos jedan zlu ne trebalo, a i da devojka puni svoju 12ku.
 
Jel 13 pro imao nekih problema sa baterijom? Vidim po oglasima dosta ih ima zamenjenu bateriju, a telefon star godinu i neki mesec...
 
Sve zavisi kako je koristen i cime je punjen. Ja sam imao (kupio koristen) na jednom 87% bh i stvarno je manje trajala a u apple garanciji bio, dok drugi sto sam kupio nov mi je bio extra, znaci isto koristenje al sigurno sat mi je duze bila baterija tako da te price da ne treba gledati to kod mene ne prolaze.
 
Ovo nije GaN punjac sto ona ima.

Meni je Samsung 25w alpha i omega za ove 4 generacije telefona. Nula problema sa njim, kasnije uzeo jos jedan zlu ne trebalo, a i da devojka puni svoju 12ku.
I ja sam uzeo Samsung, nisam hteo da plaćam skalperske cene za Apple od 20W.
 
Jel 13 pro imao nekih problema sa baterijom? Vidim po oglasima dosta ih ima zamenjenu bateriju, a telefon star godinu i neki mesec...

Nikakve, ako misliš na taj model i kao nešto tipično za njega, identično se ponaša kao i prethodni modeli u zavisnosti od korišćenja, iOS verzije i starosti telefona.
 
Vredi li nadograditi na 16.4 ima li vajde o njega ili je samo kozmetika i smanjenje trajanja baterije
Hvala
 
svakim danom se smanjuje trajanje baterije, tako da.... life is to short
 
Evo sam upravo instalirao 16.4 i odmah sam vidio da je sve brže, nisam primijetio prije da je u postavkama bio VPN, da li je poželjno uključiti postavku, hvala na odgovorima svima
 
|Sta je tacno brze? I ja sam presao pre neki dan na 16.4, sve mi isto...
 
Pozdrav,
molim vas za malu pomoc.
Kako sam izgubila internet karticu koja mi je bila vezana za placanje iClouda, uzela sam drugu u banci i sada ne mogu staru da obrisem.
Daje mi poruku "there is an active subscription on this account that requires at least one payment on file"
Gledala sam po netu, ali se bas nisam snasla.
Probala sam da promenim region, nije uspelo jer mi ne daje opciju placanja - NONE-
Takodje nemam aktivnih subscripcios..
Sta mi je raditi?
Kao krajnju opciju sam procitala da mora da se resetije telefon ?? A to mi se bas i ne radi ...
 
Pa moras dodati novu da bi mogla obrisati staru. Prosto.
 
Da li su iPhone 13 i iPhone 14 zakljcani u MTS mrezi? Sad sam ih zvao kazu da su im telefoni zakljucani. Da li je neko skoro uzimao preko mts iphone?
 
Nazad
Vrh Dno