Šta je novo?

iPhone 12

Evo malo baterije na 12 pro
Jutros u 5 ga skinuo s punjaca,jeste da sam cijelo vrijeme na wifi rasi izolacije,ali opet meni je sasvim ok baterija za moj nacin koristenja:)
c1cf42cb2cb4a244240e4da8f2f46a82.png

9b1f9150cbffb4ebba03936e18de1995.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nije ovo 6:14 sot, vec nekih 4h. Vidis da je uracunao i punjenje prije 05:00h. Klikni na protekla 2 dana i danasnji dan, tu pise tacan sot.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svejedno, meni ovo izgleda kao baterija koja može da izdrži 2 dana po 3-3.5h SOT bez problema.
 
Na wifi je baterija i dalje vrh.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlično, bas me interesuje kako će se tebi pokazati. Pa da prelomim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Svakako ce biti cackanja par dana, pa mozda nece biti realno, ali kroz 9-10 dana, cu moci da kazem kakva je baterija.
 
Koliko vidim po testovima baterije, ako se poredi 11 i 12 obicna, 12 je bolji sto se tice baterije?

Huawei P30
 
Sve zavisi sta se radi, ako su igrice, bolja je 11-ka, a sve ostalo drugo, bolja je 12-ka.
 
Poceo preorder u Rumuniji i Bugarskoj za Max i Mini, cena osnovne verzije za Max su negde oko 143k u Rumuniji, dok je isti model u Bugarskoj 153k. Znaci kod nas sigiruno nece biti jeftiniji od 165k :D
 
Igrice ne igram drustvene mreze, poruke i surf...

Huawei P30
 
Razgledao sam juče 12 i 12pro i neverovatno koliko je nezgodniji grip u odnosu na 11pro, a dimenzije su praktično iste. Koliko zaobljene ivice znače. Da ne bude zabune, imam malu šaku pa nisam baš najmerodavniji.
 
Taj grip je najbolji za telefone velicine kao sto su 12 Mini ili ranije 4,4S,5,5S,SE. To je jedna od stvari na koju sam prvo pomislio kako ce veci da se drze u ruci. Inace u iStyle rekose da ce 12 Mini imati 20.11.
 
Poslednja izmena:
Verovatno je onda preorder sledeći petak 13. :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Izloženi su u iStyle-u, za operatere ne znam.
 
Juce u tc stadion ima u mts i ima u gigatronu izlozeni.

Huawei P30
 
Planiram da poručim Pro Max i koliko vidim najveći problem će biti grebanje ekrana pa odmah gledam i dostupna zaštitna stakla. Nemam mnogo iskustva sa postavljanjem stakala pa odmah gledam ona koja imaju i mehanizam za precizno postavljanje. Planiram da čim skinem zaštitni papir sa ekrana postavim i staklo, tako neće biti prašine ispod sakla. E sad ostaje da vidim gde i kako da dođem do stakla. Na Amazonu sam našao Spigen koji šalju u Srb, ali sa poštarinom dođe preko 40€ istina 2 komada je u pakovanju. Da li neko ima preporuku za neko drugo kvalitetno i pouzdano rešenje?
 
Ako hoces iskreno, bolje je jednom uzeti pravo staklo nego se zezati sa ovim kineskim od par dolara. Ja sam od februara sigurno narucio 15 komada. Prvo uzeo u radnji kad sam uzeo telefon, pa sacekao da dodje sa ebay i alija. Sa skoro polovinom (11D, 20D, itd) nisam bio zadovoljan sa odzivom (full cover stakla, iako su neprimjetna na telefonu touch je ocajan), 3-4 pukla na par dijelova skroz malo pa sam zamijenio odmah, 2 dao drugu. Tako da i sad u ladici imam uvijek 3-4 u rezervi.

Po meni best buy je spigen ez tr fit ako uhvatis 2 pack. Na amazon.uk ima 2 pack za 12 pro po slicnoj cijeni kao u usa. , a npr za 11 pro i pro max je dupla cijena ili ih uglavnom nema na stanju. Dobijes ono “pomagalo” ubacis staklo i gotovo.

Jedino koje je stvarno top od ovih “kineskih” je od prodavca sa ebay, mogu ti poslati pm ako hoces. Ima feedback skoro 100% i iz UK je. Uzeo 3 pakovanja (curi za 11 pro), sebi prije i sad stiglo opet. Nema tu puno nauke, centriras na notch i stisnes na sredinu ekrana i sam uradi sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lakse je postavljanje svakako s obzirom da je ekran skroz ravan.

Huawei P30
 
Najbolje je probati u iStyle jer imaju najmanji prikljucak protiv kradje na ledjima. Pa ne smeta kada se drzi telefon u ruci. :)
 
Moj prvi utisak je da nekako ne ostavlja onaj premium osecaj u ruci, kao ba primer 11 pro...

Huawei P30
 
Video sam uzivo Iphone 12, stajao je odmah pored 11 Pro, i mogu da kazem da je ovo definitivan korak unazad, one ivice su izuzetno neudobne i sam telefon deluje nekako plasticno, neubedljivo, ne znam kakva ce situacija biti sa 12 Pro, ali trenutmo kako stvari stoje ne bih za priblizno iste pare kupio 12, pored 11 Pro.
 
Kako smarate sa time ko bi sta kupio. Svako kupuje prema svojim zeljama i potrebama koje se razlikuju od coveka do coveka. A osecam da pola ovih koji bi kupili odnosno ne bi kupili nemaju ni jedan od ta dva modela.
 
Planiram da poručim Pro Max i koliko vidim najveći problem će biti grebanje ekrana pa odmah gledam i dostupna zaštitna stakla. Nemam mnogo iskustva sa postavljanjem stakala pa odmah gledam ona koja imaju i mehanizam za precizno postavljanje. Planiram da čim skinem zaštitni papir sa ekrana postavim i staklo, tako neće biti prašine ispod sakla. E sad ostaje da vidim gde i kako da dođem do stakla. Na Amazonu sam našao Spigen koji šalju u Srb, ali sa poštarinom dođe preko 40€ istina 2 komada je u pakovanju. Da li neko ima preporuku za neko drugo kvalitetno i pouzdano rešenje?

Ja isto tako radim,cim skinem onaj fabricki celofan sa ekrana stavljam staklo,ali zna se desiti da ostane malo masnoce od fabricke folije pa zna ostati ruzno,bas to mi se desilo sada sa 12 pro,jer ovaj bijeli zastitni papir fabricki je bas jace ljepljen od prijasnjih folija:)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Čačkao danas dvanesticu u mts-u... Definitivno najneudobniji telefon koji sam uzeo u ruku. Mislio sam da ljudi preteruju sa tim ali stvarno je neprijatno drzati ga jednom rukom, ostre one ivice. Morao bih masku na njega samo zbog toga. Onaj max ce tek biti haos za korišćenje. Dok ce verujem mini biti jedini podnosljiv za koriscenje bez maske. Bar je tako meni ostavio utisak.
Inače, izrada i to sve nekako baš mlako... Nikakav utisak bukvalno. S20, Note ultra deluju vise premium u ruci. Valjda će sa pro biti druga priča.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Video sam uzivo Iphone 12, stajao je odmah pored 11 Pro, i mogu da kazem da je ovo definitivan korak unazad, one ivice su izuzetno neudobne i sam telefon deluje nekako plasticno, neubedljivo, ne znam kakva ce situacija biti sa 12 Pro, ali trenutmo kako stvari stoje ne bih za priblizno iste pare kupio 12, pored 11 Pro.
12 i 11 Pro nisu ista klasa. 12 je naslednik 11, tu je unapređen ekran i više nije LCD.
12 mini posmatram kao naslednika SE modela, u budućnosti potpuno eliminišu zastareo dizajn sa točkom ispod ekrana.
12 Pro porediš sa 11 Pro.
 
Nazad
Vrh Dno