Šta je novo?

iPhone 11

Propali su od kada su ih kupili pocetkom god mreza nula itd
 
Propali su od kada su ih kupili pocetkom god mreza nula itd
Sto se tice pokrivenosti mrezom su najbolji, ali uzimanje uredjaja su ubedljivo najskuplji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Vi o vuku a vuk...
791551cfbe096b735b63e3e63c86ae7e.jpg


Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Kako vi uzimate preko Telenora iPhone 11/Pro? Na 6 meseci (jos i korektna cena) ili 24 meseca (nenormalna cena telefona)...?
Takodje koji paket birate od ovih novih u ponudi? Ja da bih imao 2 premium apps moram da biram Total 4 sto mi dize cenu paketa sa sadasnjih 1795 din (Play+20) na 2500 din, nije mala razlika na 2 godine...

Doduse ako se uzme na 24 rate, cena paketa pada na 2050 din, sto je ok, ali ostaje nenormalna cena samog telefona...

Cisto da cujem vasa misljenja.

Pozdrav
 
Kako vi uzimate preko Telenora iPhone 11/Pro? Na 6 meseci (jos i korektna cena) ili 24 meseca (nenormalna cena telefona)...?
Takodje koji paket birate od ovih novih u ponudi? Ja da bih imao 2 premium apps moram da biram Total 4 sto mi dize cenu paketa sa sadasnjih 1795 din (Play+20) na 2500 din, nije mala razlika na 2 godine...

Doduse ako se uzme na 24 rate, cena paketa pada na 2050 din, sto je ok, ali ostaje nenormalna cena samog telefona...

Cisto da cujem vasa misljenja.

Pozdrav
Ne znam sta imas u Play+20,ali imas i nov paket GoData+. 2 aplikacije,12 giga,300 minuta i neogranicene poruke za 1500 dinara. Ja imam GoData obican ali uz njega ne moze da se dobije telefon.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Tako je, dve aplikacije koje su nebitne tj nisu po njima premium.
Ja sada imam HBO i Deezer sa starim Play+20 paketom.

Unalazali su svoju ponudu sa time sto su uveli klasifikaciju “premium” app...
 
Kako vi uzimate preko Telenora iPhone 11/Pro? Na 6 meseci (jos i korektna cena) ili 24 meseca (nenormalna cena telefona)...?
Takodje koji paket birate od ovih novih u ponudi? Ja da bih imao 2 premium apps moram da biram Total 4 sto mi dize cenu paketa sa sadasnjih 1795 din (Play+20) na 2500 din, nije mala razlika na 2 godine...

Doduse ako se uzme na 24 rate, cena paketa pada na 2050 din, sto je ok, ali ostaje nenormalna cena samog telefona...

Cisto da cujem vasa misljenja.

Pozdrav
Uzeo na 6 rata, godata+

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
U principu su telefoni kod njih najskuplji, mada su nijanse u pitanju...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
U principu su telefoni kod njih najskuplji, mada su nijanse u pitanju...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Nijanse ako u telenoru telefon platimo na 6 mesecnih rata i to dodje nam razlika oko 11000 vise. Ako stavim na 24 mesecne rate, kosta me kao da sam kupio po maloprodajnoj ceni u gigatronu. Ovo je sa koriscenjem total4 paketa 2549 din.

Omorika 2699 din mts na 24 mesecne rate dodji mi telefon 139800.

Nisu bas nijanse u pitanju :/ sem ako ne uzimate telefon na 6 mesecnih rata.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zna li neko pouzdano hoce li 11tice na Vip-u i Mts-u biti sim free
 
U vip-u jeste. Za mts nikad ne mozes biti siguran.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko kontaktiran od strane Vip-a u vezi isporuke?
 
Ево и ја наручила 11-ицу од мтѕ-а, па ћемо да видимо шта ће бити.
Рекли су ми само да очекујем пошиљку од 25.10, а ако ми се нико не јави у међувремену са потврдом поруџбине да проверим ја код њих шта се дешава.
Је'л неко поручивао од њих и добио мејл потврде?
 
I ja sam malopre narucio u mts-u 11icu. Ipak nisam preskocio ovogodišnji model :) meni jos nista ne javljaju. Ali po svemu sudeci kod nas ce biti negde 28-29og


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad vas gledam tako,kako covek da odoli...
Porucih i ja 11 Pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jos malo i nece biti uredjaja na stanju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neko je već pitao a i mene zanima. Kako svake godine porucujete preko operatera nove telefone? Jel na isti ugovor ili pravite novi a stari plaćate i dalje? [emoji848][emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam bio na onom popustu pa mogu da uzmem telefon kad god hocu. Inace do sada sam radio ovako - 2 godine placam ugovor sa telefonom kad izadje novi model, pa onda godinu dana ili pola godine sa popustom, pa onda narucim novi model i tako u krug.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Realno trebalo bi da vam daju neku ugovornu pogodnost jer uzimate najskuplje telefone iz ponude, malo je glupo da bas nista ne daju.
 
U mts-u od toga nema ništa :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali je zato u Mts-u cena za telefon skroz korektna, 11 Pro od 256GB zajedno sa O2 tarifom(2700 din) izadje 193k na dve godine. Dok kad bih placao maloprodajnu cenu od 182k u G ili iS + ista tarifa sa popustom na dve godine(48k) = 230k. Cak me ni za kes trenutno ne bi izaslo nista povoljnije, ~1300€ + 48k tarifa sa popustom, to je opet preko 200k. Samo sto je jos velika prednost kada je ugovor na moje ime.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste. Meni je iPhone 11 sa 128 gb izasao oko 900 eura u Mts sto je odlicna cena. Sa Omorikom 1. Zaista su im cene ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prvo poredjenje sa Pixel 4, i to kakvo [emoji2]

https://youtu.be/ZpC43k5CTsw

Kada se sve sabere i oduzme, iP kamera trenutno najkompletnija, bez ikakvog preterivanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Manijaku, dugo ti i trebalo! Čestitam svima koji se ponavljaju uskoro ili već jesu! Mislim da nisi pogrešio, kao što već rekoh ovo je prvi iphone posle duže vremena kome skidam kapu (mislim na pro modele i maksimalno žalim što nema 90hz...možda bih čak i ja uzeo da probam)!

Inače bogi vratio 11 pro max ako sam ga dobro razumeo, kaže definitivno drugi svet u poređenju na ono na šta je navikao

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
Tačno. Danas poslao nazad IPhone 11 pro max 512gb zeleni.
Telefon je skroz ok, izgledom me je bas privukao, izgleda masovno. Ali... Problem, moj, ios... Jednostavno nije to tooo...Nisam dugo nešto ni koristio, mozda 2 dana onako na brzinu. Danas malo više vremena proveo sa pro max, vrlo brzo sam zaključio da meni ios ne lezi, nije to top za mene.
Prvo iskustvo sa iphone, ne negativno, ali nije ni pozitivno u mom slučaju.
Neki kažu, treba da dam fore 2 nedelje, da bih se navikao na ios, zašto baš te 2 nedelje?
Verujem da svako od nas zna već sta mu legne nešto a sta ne... I što gubiti vreme.
Možda nekad u naredni period opet probam ios, za sada... Mnogo više mogućnosti imam sa Android.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno