Šta je novo?

iPhone 11

Moze neko da pojasni svrhu slova na numerickoj tastaturi?Hvala unapred

Druze šta će ti numericka tastatura uopšte? Ako hoćeš da zoveš neki kontakt iz imenika samo swipe down na desktopu otvori se search i kreneš da kucaš ime, izbacice ti sve kontakte koji sadrže slova koja kucaš i izabereš koji hoćeš. Ne ulazis u kontakte nema numeričke tastature, itd...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ovo sto Leksa kaze ja koristim za sve :) nemam pojma gde su mi aplikacije, kontakti, mailovi... samo swipe down i kucas sta ti treba, obicno posle prva tri slova vec dobijes rezultat koji ti treba :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Druze šta će ti numericka tastatura uopšte? Ako hoćeš da zoveš neki kontakt iz imenika samo swipe down na desktopu otvori se search i kreneš da kucaš ime, izbacice ti sve kontakte koji sadrže slova koja kucaš i izabereš koji hoćeš. Ne ulazis u kontakte nema numeričke tastature, itd...


Sent from my iPad using Tapatalk

Kad smo kod ovoga: Da li vam se dešava da ponekad nema onih ikonica za poziv i poruku pored imena kontakta, već morate da kliknete na ime pa onda na poziv? Mislim da mi se to dešava samo na ios 14

Edit: evo ovako to izgleda

9FC73B1D-F67A-4FA8-9AEC-B6B886D3E338.jpeg

A ovako bi trebalo

F6396236-C927-4954-B424-B75C6C7CDD39.jpeg
 
Poslednja izmena:
Druze šta će ti numericka tastatura uopšte? Ako hoćeš da zoveš neki kontakt iz imenika samo swipe down na desktopu otvori se search i kreneš da kucaš ime, izbacice ti sve kontakte koji sadrže slova koja kucaš i izabereš koji hoćeš. Ne ulazis u kontakte nema numeričke tastature, itd...


Sent from my iPad using Tapatalk

hvala za ovo, nisam znao, majstorski je [emoji108]
 
Hajde da priupitam, znate li kako se “pin”uje na top viber converzacija sa nekim od kontakata?
 
Swipe sa desne strane na konverzaciju, pa ti se otvore opcije...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
posto sam sad tek ovo probao kod mene radi OK, tj kao na tvojoj drugoj slici. Ne znam do cega je i sto ti baguje

Teško je rekreirati taj problem, ja sam probao jutros jedno 20 kontakata dok se nije pojavio da uhvatim SS, posle je radilo kako treba. Tipa kucaš ime, npr "Srle Petrović", na "srl" se pojavi kontakt ali bez dugmića, kad upišem i sledeće slovo, pojave se i dugmići. Nije strašno, naravno, nego čisto da vidim da li se i još nekome javlja.
 
Vrijedi li, po vama koji ste koristili oba uredjaja, 250e doplate i xs max u mint stanju, za 11 pro, koristen 2 mjeseca isto u mint stanju?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Vredi samo u smislu što će posle godinu dana taj 11 opet ds vredi bar 200 više, inače nema tu neke posebne razlike. Kamera je jedino solidno bolja za noćne fotke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, nisam pratio cene pre predstavljanja 12ice, ali mi se cini da je neko pomenuo da su cene 11 porasle od tad kod nasih "prodavaca".

Da li je 840e ok za 11 Pro Max 64GB?
 
jedno pitanje - imam max pro 64 gb i resio sam da malo oslobodim prostora prebacivanjem slika i videa na komp. medjutim kako ja kopiram slike i video na komp tako se smanuje prostor na telefonu. zna li neko o cemu se radi. prebacivanje vrsim prostim copy paste sistemom?
Jos jedno pitanje je - na telefonu imam nekoliko videa koje sam ranije obrisao medjutim oni su i dalje tu, samo sto sada kad kliknem na njih oni se uredno reprodukuju, ali nemam opciju da ih izbrisem. da li neko zna kako toga da se oslobodim? i to su fajlovi dobijeni viber , whats up i to.
I na kraju, sistemom copy paste ne mogu da prbacujem velike fajlove, npr 800-900 mb , puca veza, pa bi mi trebao savet i preporuka i za to.
Hvala
 
Poslednja izmena:
Uzela devojka 11 pro max, ali ima malih problema sa kamerom, razliva svetlost. Sta moze biti problem? svetlost
6d599c48081ec41f70c8b601e06ad43b.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Razliva svetlost, ne znam kako drugacije da objasnim ove linije od svece..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Obrisi lepo kameri pozadi... svaki telefon razliva ako je masbo staklo kamere... lepo to ovrisite nekom vlaznom maranicom(alkohol) pa nekom krpicom...
 
....znam da treba ocistiti staklo, ali ono je vec ocisceno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To je problem koji iphone vuce od izlaska. Nije do tvog telefona nego je tako kod svakog iPhone 11 pro modela. Odsjaj svetlosti se reflektuje na socivo. Da li je problem softerski ili do samog sociva, ne bih znao, ali nisu resili taj problem do sad, a ne verujem da ce ga i resiti jer slican problem postoji i kod novog 12 modela.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrati telefon ako misliš da nešto nije u redu ako brisanje stakla ne pomaže...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je problem koji iphone vuce od izlaska. Nije do tvog telefona nego je tako kod svakog iPhone 11 pro modela. Odsjaj svetlosti se reflektuje na socivo. Da li je problem softerski ili do samog sociva, ne bih znao, ali nisu resili taj problem do sad, a ne verujem da ce ga i resiti jer slican problem postoji i kod novog 12 modela.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ja bas i ne vidim da je to problem.Evo imam nekoliko slika gde ne daje bas onakakvo “razlivanje” kao njemu gore na slici



 
Braco jel zna neko da li postoji mogucnost da se obicna 11-ica pojavi u mts?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Baterija 11 Pro Max fantastičnih 2 dana. Bolest. Ne sećam se koliko godina je prošlo da telefon više klase meni gura 2 dana, inače i imam problem i da dan izgura. Sinoć zaspao i zaboravio da bocnem punjač, jutros video 55% i reko ajde da probam. 8 sati i 37 min na 2 dana, ima dosta razgovora. I dalje sam u šoku. Inače sam juče dosta putovao po Srbiji, ceo dan i uveče se vratio za BG, promene repetitora ne utiču na bateriju kao kod Samsung exy, ima Samsung debelo da zagreje stolicu da dođe na ovaj nivo i vrati kupce. Ima stvari koje zameram jabuci, ali za ovo skidam kapu.
86c541cfa3842c2bd083651cc91e7336.jpg
3463fff132a809a042f8da85694e7fc3.jpg
a77518544fa6936d2e4e8a858d84dd10.jpg
 
Nazad
Vrh Dno