Šta je novo?

iOS 17

Dva puta brzo na power button (ili ti ga zvanično side button). Ili normalno na ekranu (ako je telefon otključan):D
 
Dva puta brzo ne radi . Našao sam u podešavanjima ,isključio sam bio tu opciju jer mi se dešavalo da u toku razgovora stisnem power button pa prekinem poziv.
 
Tako je, to je default pozadina 😃
Izgleda kao da je neki bug. Stari izgled je bio bss ok. Ovo kao da je neka greska pa je pobelelo. Ako su vec hteli da uvode te postere (glupost po meni), sto nisu ostavili default kao i pre.
 
Nije bug, a da li će da promene ove vizuelno neadekvtne elemente, to ćemo da vidimo 😃
 
@mrmilos Što kažu ono: Nije greška nego unapređenje. Amerima su slilice, emodžiji u obiku gov***ca, pozadine koje "kidaju" itd.. unapređenja, a ne šminka.
 
Iskreno nisam planirala da odmah apdejtujem sistem,dok se malo ne ispegala,ali sam morala jer sam kupila sat,pa nije hteo da ga upari dok ne bude ios 17. Iskreno ja bas primetim razliku u brzini telefona,kao da je sve brze,fluidnije i uprglanije. Baterija ista kao i ranije - dobra (14 pro max je u pitanju).
 
Iskreno nisam planirala da odmah apdejtujem sistem,dok se malo ne ispegala,ali sam morala jer sam kupila sat,pa nije hteo da ga upari dok ne bude ios 17. Iskreno ja bas primetim razliku u brzini telefona,kao da je sve brze,fluidnije i uprglanije. Baterija ista kao i ranije - dobra (14 pro max je u pitanju).
Usaglasavam se, 12 pro max i watch se.
 
Da li mislite da je pametno uraditi updejt na 17.0.3 i mi koji imamo 14 Pro i starije telefone? Da neće i nama smanjiti performanse procesora? 😅
 
Nece, uradio sam geekbench 6 i skroz je cak i veci za 1% :D
 
Ovo je update za 15cu da se ne upali, opustite se. :D Vi sto imate 14 Pro, imate trenutno najbolji iPhone koji postoji. :D
 
Bukvalno, samo se nadam da nisam degradirao bateriju jer mi je na 17.0.2 bila tip-top.
 

Prilozi

  • IMG_0569.png
    IMG_0569.png
    344.1 KB · Pregleda: 64
Mislim da je i za 14pro zato sto nije samo 15 pogodjena sa pregrevanjem i battery drain-om.
 
Nadam se da radiš u diplomatiji....ili Apple-u

Na moje zadovoljstvo ne, što se tiče prvog dela pitanja, a za ovaj drugi deo ne smem da kažem 😁

Pokušaj politički korektne formulacije za nešto čemu nikako nije mesto na Apple uređaju 😃

Mislim da je i za 14pro zato sto nije samo 15 pogodjena sa pregrevanjem i battery drain-om.

Pregrevao se 15, dominantno Pro Max model, a za 14 Pro to nisam čitao, a ni primetio.
 
Da vidimo da li ce pomoci bateriji. Od ios 17 punim 14 pro dva puta dnevno.
 

Prilozi

  • IMG_5698.png
    IMG_5698.png
    380.6 KB · Pregleda: 35
Definitivno kod devojke na 14 pro od kad je prešla na ios 17(trenutno je na 17.0.3) je bolja baterija. Ona koja se ne razume u to je primetila da joj duže traje.
Opet, ništa ne može da se generalizuje, jer nekome traje više nekome isto. Nekome nešto drlja u pozadini, nekome signal loše vuče više baterije, neko koristi neke druge app.. krastavac, baš ne može da se kaže "e sad će ti biti bolja baterija kad pređeš na 17". Prosto previše faktora utiče..
 
Koliko u praksi na bateriju utiče dual-sim, tj. ako se doda uz fizičku i esim, ista mreža ?
 
Meni je dobro cepalo bateriju kad sam imao obe uključene.
 
Meni isto,bas se osetilo. Imao Yettel i A1.
 
A1 i yetel na 14 pro, izvuce dobro...i to u podrucju gde ima signala
 
Sta kazete generalno na .3? Jel bolje stabilnije od .1 ili nema razlike? Za 14 pro me zanima.
 
Da li je neko probao da stavi ios 17 na iphone 12 i da li smanjuje bateriju/usporava ?
 
Sta kazete generalno na .3? Jel bolje stabilnije od .1 ili nema razlike? Za 14 pro me zanima.
Ja sam dva dana na 17.0.3 (14 pro), sve je stabilno, nema nikakvog grejanja (mada ga ja nisam imao ni pre toga), sem mozda na punjacu, ali to je u normalnoj meri. Za bateriju je jos rano pricati, cini mi se da je ista, ali ajd napisacu kroz 3-4 dana utisak.
 
Nazad
Vrh Dno