Šta je novo?

iOS 15

Drugari, jel je moguce namestiti T9 u dialer? Za biranje kontakta.
 
Nije, koristi Spotlight (pretragu).
 
Kako se ono podesava da se meseci pokazuju na srpskom
 
Language & Region
 
srpski jezik nije podrzan, tako da ne moze stojati srpski..
 
Jel bag ili treba neko podesavanje da se ukljuci, ne stizu mi sve notifikacije, a navodno su ukljucene, samo pojavi broj na ikonici. Na netu navodno jedan od problema IOS15...
 
Jel bag ili treba neko podesavanje da se ukljuci, ne stizu mi sve notifikacije, a navodno su ukljucene, samo pojavi broj na ikonici. Na netu navodno jedan od problema IOS15...
Jesi podesio sve kako treba?

Ja nemam taj problem.
 
15.2 RC izasao, znaci uskoro ce valjda i final :)
 
Jesam, svuda je sve ukljuceno po defaultu. Testiracu neke aplikacije detaljnije, pa cu da vidim.
Meni se ne čuje zvuk za stigli notifikacije kod Nova/N1 aplikacija - to mi se dešava i kod ostalih aplikacija koje kad kliknem na iste otvaraju u browseru a ne u samoj aplikaciji
 
Ja sam azurirao sinoc. Mail aplikacija radi u pozadini 4 i po sata ne znam zasto, ne koristim je. Obrisao sam je upravo. 😂
Ostalo cemo vidjeti.
 
20576AF1-1BD4-499A-AF1D-8152EBFA8C7B.jpeg
Jeste da je prosao samo jedan dan ali mi se čini da je baterija odlicna na 15.2 ostalo mi jos 49%.Iphone 12 je u pitanju.
 


Premotajte na 3:15.Da li ste znali za ovo, eto problema za preprodavce
 
Ubaceno je i na RC verziji i, kao sto pominjne u klipu, u zavisnosti koji model se gleda, bice dostupne i informacije :)

iPhone XR, XS, XS Max i noviji, ukljucujuci iPhone SE (2nd generation), moze da se vidi za bateriju.
iPhone 11, iPhone 12 i iPhone 13 modeli, moze da se vidi za bateriju i displej.
iPhone 12 i iPhone 13 modeli, moze da se vidi za bateriju, displej i kameru.
 
Meni se to nije pojavilo na 15.2 :)
 
Samo onda se pojavljuje? :D Onda nisam :D
 
Jel ima neko ios15 na 6s? Zanima me na sta to lici, jer mi sad nudi samo apdejt na 15-cu.
 
Lici da na tom telefonu ne diras nista i ne dizes na najnoviju iOS verziju.
 
Imate li problema sa gboard, vi koji koristite?

Te neće da se pojavi kad treba da kucam nešto, te nestane u toku kucanja.

Poslednjih desetak dana tako, par puta dnevno.
 
Nazad
Vrh Dno