Šta je novo?

iOS 15

3.11GB kod mene :)
 
Radi posao, nema app koja ne radi kod mene.
Lep update za privacy sa sakrivanjem ip adrese.
 
Standardno, nikad bolja i nikad veci sampion u izdrzljivosti🤣🤣🤣
 
Mislim da nikad nije bilo manje postova poslije jednog velikog apdejta sto se tice iOS-a. Hahah
Ja nisam jos azurirao 12-ku, sacekacu malo jer mi je na 14.6 baterija ekstra.
 
Mislim da nikad nije bilo manje postova poslije jednog velikog apdejta sto se tice iOS-a. Hahah
Ja nisam jos azurirao 12-ku, sacekacu malo jer mi je na 14.6 baterija ekstra.
sta da pisemo kad sve radi kako treba :) prepoznavanje teksta u fotografijama radi savrseno
 
Ja vidim na jednom telefonu 11 pro da uospte ne postoji opcija za live text. Ne znam koji mu je i sta da probamo.
 
koliko ja znam live text radi tek sa Bionic A14
 
Od A12 bionic. Nasao uz pomoc druga sa foruma, u Region settings nije bilo ukljuceno, a ja trazio u opcijama za kameru.
 
Poslednja izmena:
Sad sam tek primetio da konacno ima opcija da sse vidi velicina videa u nativnoj aplikaciji. Cini mi se da to nije bilo moguce na iOS14
 
Nije nije, isto tako i za fotografiju.
 
Najbolja stvar je mogućnost editovanja lokacije i datuma. To mi je bas nedostajalo kod starih ne-mobilnih fotografija
 
Stari SE baš fino tera 15-icu, onako na prvi utisak.
 
Takodje aktivirao. Jos pomislih kako ranije nisam video promociju..
 
Ne daju svima :cautious:
 
Mozes ovde da vidis koje verzije AirPods i Beats su podrzane sa iOS 15 promocijom

 
Sve je isto sa ovom 15, cak i baterija, jedino sto je dobro copy/paste teksta sa slike to vredi.
 
Mozes ovde da vidis koje verzije AirPods i Beats su podrzane sa iOS 15 promocijom

Izgleda da nema toliko veze sa tipom slušalica već vazi samo za nove subskrajbere. Skoro sam imao mesec dana gratis doduše akcija nije bila vezana iskljucivo za Airpods pro model
 
Da li se azuriranjem na iOS 15 gube/brisu instalirane aplikacije?
 
Nisam imao priliku kada sam dva puta po desetak dana koristio iPhone azurirati OS, pa reko da ne radim sve iz pocetka...
 
Nazad
Vrh Dno