Šta je novo?

iOS 12

E ovako posto mi je od azuriranja na 12.2 na iphone 7 opao kapacitet sa 89% na 83% za 15 dana odlucio sam i na 7 da gurnem betu... malo je reci PREPORODIO SAM SE autonomijom... nije savrseno ofc ali onaj uzas od 12.2 ... mislim da gori os nisu izbacili bar sto se autonomije tice...

I meni baterija znatno losija na 12.2, nadam se da ce 12.3 biti bolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preporod.... izdegrqdirase mi batt. Za mesec dana 6% ... za sada sam prezadovoljan.
 
Potvrđujem da je baterija spektakularna na 12.3
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kod mene je izasla
 
Krenuo da skidam cim sam video komentare za poboljsanje baterije.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel mi se cini ili je sad vibracija prilikom otvaranja recents malo slabija nego na 12.2?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo skidam i ja, uvek se najezim kad izbace update i vidim da su najveci upgrade-i za stvari koje ne koristim Airpods 2 & apple Tv.. nadam se da je bar bolja baterija ili ode jos 500mb u vraziju ......... [emoji4][emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je odlična na 12.3, pogotovo standby time. Inače da se upišem i ja u ovu sektu. Rešio sam malo da napravim promenu sa Androida, pa ćemo videti kako ce to da ide.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zadovoljan sam skoro kao i Igor.
 
Skinuo sam ga u 4 juttos sa punjaca sad je 18h i baterija na 73%, jeste da ga nisam bas izuvao ali ovo je i vise nego odlicno. Nisam palio YT ali imao sam pozive, sms, viber, Facetime koji najvise ubija bat... uz nekih 2h SOT. Xs nikada ovako nije drzao bateriju ili sam se ja istripovao

U kuci sam, wifi

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima :)

Imam iphone 8, trenutno sam na ios 12.1.3.
Da li da predjem na 12.3, jel bolja baterija od 12.1.3?
 
Pa ako radi lepo i ti si zadovoljan nemoj prelaziti ako nisi zadovoljan inda nemas sta izgubiti, meni je dobra baterija na 12.3 ali tek je prvo punjenje uz nesto blaze koriscenje od obicnog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako bih sad ručno sabrao ove plave crtite koje označavaju koriščenje telefona, dobio bih svoj ukupan usage time ili?
cf7cd6f96dcce2c31aee59269dd9c56e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Skinuo sam ga u 4 juttos sa punjaca sad je 18h i baterija na 73%, jeste da ga nisam bas izuvao ali ovo je i vise nego odlicno. Nisam palio YT ali imao sam pozive, sms, viber, Facetime koji najvise ubija bat... uz nekih 2h SOT. Xs nikada ovako nije drzao bateriju ili sam se ja istripovao

U kuci sam, wifi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo sad je na 50% sa 3h : 20mjn SoT..



Pise ti tu screen on. Problem kod iphonovog screen on time je jer se resetuje u 00:00h ne kad se telefon max napuni. Tako da moras da uzmes to u obzir. Tebi pise 7h jer si ga dopunio ili sta vec... ili si ga koristio sinoc posle 12 uvece pa danas punio, svejedno spada u isti dan :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sam provalio. Ja sam pre recimo to gledao na screen time: isključim, pa kad skinem s punjača, uključim i on meri. Računao sam ručno, sabirao ove linijice i ispalo je oko 6h i 20, minuta od jutros


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa na svim normalnim telefonima je kada se bat napuni do 100% on restartuje sot. Sto je i logicno!
Ovako je bukvalno neuhvatljivo jer obicno mi se zalomi da gledam po netu i YT pre spavanja, od 12-2 posle stavim na punjenje i sutra uvece sot 7-8 h sto je nerealno na 8,x,xs... na plusevima mozda i moze


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa na svim normalnim telefonima je kada se bat napuni do 100% on restartuje sot. Sto je i logicno!
Ovako je bukvalno neuhvatljivo jer obicno mi se zalomi da gledam po netu i YT pre spavanja, od 12-2 posle stavim na punjenje i sutra uvece sot 7-8 h sto je nerealno na 8,x,xs... na plusevima mozda i moze


Sent from my iPhone using Tapatalk

Apple voli da izmislja toplu vodu i da smatra korisnika za bolida, valjda zbog toga ne mogu da sutnem smrdljivi Safari sa telefona i postavim Chrome kao default browser...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja za sada ne primećujem nikakvo poboljsanje baterije. Identično kao na prethodnoj verziji. Ali mi deluje da je sistem za nijansu brzi i još više smooth.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne znam zašto ljudi ne vole safari. Meni je odličan, nikad na iOS nisam koristio ništa drugo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
+1 Meni je isto safari odličan. Ne vidim ni jedan razlog da koristim neki drugi browser.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Firefox je po mom mišljenju bolji. Ima night mod za web stranice, ad blocker, tracking protection i sync sa ostalim platformama gde se Firefox koristi.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ja na safari i nemam neke reklame. Iskoči po neka ali uopšte me ne zamaraju. Brz je i lepo radi. Nemam potrebe za nekim nepotrebnim stvarima


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ma i ja koristim Safari sve je to ok, nego cisto da kazem da je skoro bio neki adblock za DZ sa 5$, i kada sam ga stavio 50% stvari nije hteo da otvori, pa sam ga skinuo.
Chrome skoro da i ne koristim na ip uredjajima jer nema potrebe
 
Poenta je da korisniku das izbor. Safari ne podnosim i kad mi se neki link otvori u njemu odmah mi dodje da JBujem telefon... osim sto ni to ne mogu na xsu.

Android je sto se tice postovanja inteligencije korisnika zakon (ma koliko neki korisnik ustv bio glup).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
odmah mi dodje da JBujem telefon... osim sto ni to ne mogu na xsu.

Ako imas odgovarajuci iOS, do 12.1.2 mozes a carobna rec je Chimera.

Poenta je da korisniku das izbor.
Android je sto se tice postovanja inteligencije korisnika zakon (ma koliko neki korisnik ustv bio glup).

Mozes da instaliras Safari na Android i da ga podesis kao default, ako se on nekom dopada kao browser? Cisto konstatujem vezano za tu slobodu izbora :)


On topic, ocigledno imaju jos neku ideju da nesto malo vaznije ubace posto nisu isli na 12.3.1 vec na 12.4.
 
Nazad
Vrh Dno