Šta je novo?

iOS 12

Je li neko mozda imao sledeci smesni ''problemcic'' - Pre update-a, odnosno celo jutro i dan, nisam mogao da ucitam nijedan video fajl, bila sa youtube-a, ili sa drustvenih mreza, Messenger nije hteo da salje fotografije, dok je sve ostalo funkcionisalo normalno. Nakon update-a, sve je doslo u potpunu normalu? :D
 
Ne znam do cega je, ali i na ovom klipu (mozda zbog kamere i kako se prenosi taj framerate) ali i uzivo na starijim verzijama iOS, na x i xs vidim golim okom taj framerate kada se ulazi u apps. Ovde na klipu npr dva puta na pocetku kada ulazi u settings mi lici da secka dok je izlazak i browsing levo desno i ove gore ‘zavesice’ kada spusta brzo i glatko izgleda. Pri tom ja koristim 6s trenutno i sa 12.3 je dosta sve fluidnije rekao bih i ne vidm to seckanje :) ja jos jurim X da uzmem ali se pokolebam svaki put zbog ovakvih utisaka, znam da bi me nerviralo.
 
Ja sam taj problem imao sa update na 12.2, ali kad sam odradio clean update preko itunes-a nestalo je to. Ne znam ovi sto su zadovoljni sad baterijom jer koriste xs/r ili starije modele? Jer kontam da na xs/r ima sta da se menja oko trajanja baterije, ali modeli ispod su preslisani odavno...
 
7 i ipad pro su drasticno bolji sto se batt tice... sad je ipad na 12.4 videcemo.
 
Takodje, Xs Max, bolja bat ~10-15%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je na prvi utisak lošija baterija na SE sa 12.3 u odnosu na 12.2.
 
Mislim da su to sve utisci da posle update-a radi jos bolje. Ako pogledamo koliko je samo iphone 8 imao updata do sad, on bi trebalo da radi na misao do sada :)
 
Ne znam, bas je loša baterija. Nekako obrnuto od vaših iskustava, na 12.2 je bilo oko 5,5 sati on screen, sada oko 3,5-4.
 
6s 12.3, primetno bolja baterija, mogu reci prvi update da sam stvarno osetio poboljsanje.
 
Poslednja izmena:
Neverovatno da su različiti utisci ,iz krajnosti u krajnost. Meni se cini da je 12.3 osetno lošiji po bateriju na 7+.. Delovalo je prvi dan da je baterija bolka ali posle toga,debakl[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
7c14d261464f8d63ad2754d5f9038056.jpg


Katastrofa. Jel mogu da se vratim na 12.2? Ili da idem na 12.4 betu?
 
Da li postoji mogucnost za Jailbreak iOS 12.1.4?
Pokusavam da nadjem na netu al ima jako puno fejk linkova pa sam batalio.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Meni nije. Ista je ili čak malo lošija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene je recimo odlicna. :)
 
Znaci da ne diram nista :) ja sam prezadovoljan kako x radi na .2 jedino sto uvek svako hoce je bolja batt.
 
Ja sad prešao sa 12.1.3 na 12.3. Hoće neko da mi obijasni foru sa ovim airplayom? Zašto ovo stalno menja boju i u čemu je fora? Kao i ova sreen mirroring ikonica?
8e24440e2a31364ae8d8c1c6f767565e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni je baterija odlična. Doduše nije kao na s10e, sa njim sam izvlačio sat vremena više sota, ali je standby dosta bolji na jabuci.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Baterija mi je užasna na 12.3
Od 19:15 do 20:45 otišlo je 12% a na starom 12.1.3 bi otišlo oko 5% možda. Videću još, danas sam instalirao ali ovo mi ne miriše na dobro


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Baterija mi je užasna na 12.3
Od 19:15 do 20:45 otišlo je 12% a na starom 12.1.3 bi otišlo oko 5% možda. Videću još, danas sam instalirao ali ovo mi ne miriše na dobro


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ja sam primetio da mi BT sluske i Deezer brze trose bateriju, dok je standby bolji


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Generalno sistem mi se čini stabilnijim, nekako kao podmazan. Evo u kolima sam, trenutno baš sad, čekam sestru da završi nešto i klasika 4G i deezer na AUX i za dvadesetak minuta sa 94% spao je 87%, meni baš ovo i nije normalno. Osvetljenje minimum


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno