Šta je novo?

iOS 12

Proverite DHCP lease time na ruterima i povećajte na jedan dan.
 
Malo pre ki se desilo nešto užasno, prvi put. Odradio sam backup(koji je trajao pola sata), nakon toga restore i sad sa vratim backup i on je kopirao samo system files. Podatke iz aplikacija nije. Izbrisale su mi se sve poruke sa whatsappa, vratio sam kopiju još od pre mesec ipo dana. Hvala Bogu da su slike na iCloudu, obratite pažnju na ovo pre restore [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Treba mi pomoć. Kupio sam juce xs, imam neki svoj icloud nalog od ranije koji dugo nisam koristio. Kada sam pokusao da aktiviram telefon, ubacio sam nalog i lozinku, nakon toga mi je je tražio da unesem kod sa 2 factor authentication, ali ja nikakav kod nisam primio. Vidim zadnje dve cifre moj broja telefona na koje treba da stigne kod, ali ništa ne stiže.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Probaj poziv [emoji846]
 
A gde ti se trenutno nalazi ta kartica(broj) na koji treba da stigne kod,tj u kom je uredjaju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad je u samsungu. Kada sam sve to probao, bila je u xs-u.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Probaj ponovo sada kada je kartica u drugom uredjaju,ako si vec pokusao da saljes kod vise puta u kratkom vremenskom periodu,moras da sacekas neko vreme da bi pokusao ponovo,par sati otprilike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probao već, nista I dalje. Isao sam na recovery, uneo sam ponovo svoj broj telefona, i sad moram da cekam 24h da mi 9dgovore na zahtev. Nije mi jasno zašto piše da moze to da se ubrza ako unesem broj kreditne kartice a ne nudi mi nigde opciju da to unesem.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Moguce da imas dva puta +381 na broju bio je problem sa time kod mnogih korisnika.

Ovo za karticu bi ubrzalo proces ako imas od ranije vezanu platnu karticu za svoj nalog.
 
Poslednja izmena:
Pa account recovery procesom koji moze da potraje... imas na drugom forumu bas detaljno opisan proces kroz koji je prosao jedan clan.
 
Strašno. Mene buni kako je to funkcionisalo u startu, a sada nece. U suštini taj nalog hoću da ubacim jer sam davno kupio par adblockera za safari i protube koji blokira reklame na yt. Ako to više ne radi, napraviću onda novi nalog *mjau**mjau**mjau*.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
ProTube je nazalost povucen sa App Store-a jos u Septembru 2017,na zahtev YT,tj Google-a [emoji2961] Eto jedan razlog vise da napravis novi nalog,ako vec neces da cekas, uvek dobro dodje da imas dva,za HR i US store npr.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Upravo pravim novi. Jel ima neka alternativa za protube koja sada radi?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Ne,bar koliko ja znam.
Stvar je vrlo jednostavna,sve app na tu foru koje imaju features poput ad-free,background playback 60fps,4k,split screen,pip... Google tuzi za krsenje nekih prava,da bi naplacivao YT Red(Premium) uslugu 10-11$ mesecno, koja nudi slicno,a i ne radi u svim zemljama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel kod nas ima Apple pay? Sinoć kad sam radio restore ovo mi je izašlo
4a7f140abe8e402197d0e3de874da579.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kamo srece da ima [emoji1] Mada,skoro su dodali par drzava iz EU na listu,medju njima je i Austria. Mozda nas iznenade "uskoro" who knows...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to, probao sam da dodam karticu i nije baš išlo[emoji23]. Ma kakvi, nemamo ni support kamoli Apple Pay


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nemamo ni Store a ne nešto drugo[emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tražio mi je podatke adrese, SNN i sliku vozačke ili lične


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Malo pre ki se desilo nešto užasno, prvi put. Odradio sam backup(koji je trajao pola sata), nakon toga restore i sad sa vratim backup i on je kopirao samo system files. Podatke iz aplikacija nije. Izbrisale su mi se sve poruke sa whatsappa, vratio sam kopiju još od pre mesec ipo dana. Hvala Bogu da su slike na iCloudu, obratite pažnju na ovo pre restore [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

WhatsApp se bekapuje iz same aplikacije, iako sam backup ide u iCloud.
 
Da li je normalno da notification shade iz levog ugla svajpuje do polovine ekrana da bi se spustio? Quick settings u desnom uglu samo pipnem i pojavi se.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
WhatsApp se bekapuje iz same aplikacije, iako sam backup ide u iCloud.

Meni se nikad nije automatski bekapovao i ako ne uključeno. Već uvek moram ručno sam a pre toga moram da imam oko 7GB slobodnog prostora kako bi uopšte i hteo da napravi backup


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
E ovako posto mi je od azuriranja na 12.2 na iphone 7 opao kapacitet sa 89% na 83% za 15 dana odlucio sam i na 7 da gurnem betu... malo je reci PREPORODIO SAM SE autonomijom... nije savrseno ofc ali onaj uzas od 12.2 ... mislim da gori os nisu izbacili bar sto se autonomije tice...
 
Nzm da li sam pogodio temu, ali je l moze neka preporuka za aplikaciju tipa Secure Folder na Samsungu? Vidim da Apple nema default varijantu, a sve koje sam video do sada nisu bas dobre kao secure folder


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno