Šta je novo?

iOS 11

^Jesi li probao da setujes da Weather app uvek koristi lokaciju?
 
Ja sam odogvarao na probotzor-ovo pitanje.
Settings/Privacy/Location Services/Weather -> Always
 
Meni radi na SE weather, ne znam ja šta vi radite sa tim vašim telefonima..
 
Radi osvezava ga na 5h tako je i kod tebe ;-) sad videh kazes weather radi ikod mene app ali ne i widget

A danas nece ni posle 12+h hahahaha
 
Poslednja izmena:
Ma gde radi normalno posedujem vise ios uredjaja ni na jednon ne radi lepo i sa sigurnoscu mogu reci widget NER RADI kako treba i kako je radio na ios 10 i osvezavao svaki put kada pristupim na stranu widgrta bilo da je loc off ili on kraj price... ovo delimicno sto “radi” ne nazivajte kako radi
 
Poslednja izmena:
Offtopic, ali poradi malo na pravopisu, stvarno su ti nečitljivi postovi.
 
Lepo ti kazem da radi normalno. To sto kod tebe ne radi nikako ne znaci da drugima isto zabada.
dc0b2134e0907c92fac41b90c9c5c17a.jpg
 
Isto normalno i kod mene - nikad nisam imao problema sa istim...
296065ef4b51315e601519bcd467b501.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne radi nikon ne azurira se udji u app kada spadne za stepen pa posle idi na widget videces da ne menja temp pogotovo se vidi kada tepm opedne rapidno ... ne radi nikom niti na jednon uredjaju ne samo meni...
 
Poslednja izmena:
Ja koristim Wunderground za vremensku prognozu i isto zabada ponekad. Umesto ovoga on ne prikazuje ništa:
e96810706e3d608ac7327cd51b9d5940.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Sto se tice alarma, nikakvih problema nisam imao tokom svih ovih updatova, uvek me budi u isto vreme.

Weather widget zna ponekad da radi. Trenutno mi na widgetu pise da ima sanse za kisu, a kad udjem aplikaciju, nigde oblacica sa kisom :D

To je bez lokacije, sa lokacijom radi sve kako treba.
 
Ne radi nikon ne azurira se udji u app kada spadne za stepen pa posle idi na widget videces da ne menja temp pogotovo se vidi kada tepm opedne rapidno ... ne radi nikom niti na jednon uredjaju ne samo meni...

Ne radi ni tastatura izgleda :)



Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Kod mene na SE baterija odlična. Izgura mi skoro dva dana uz korišćenje interneta, youtube, wifi stalno uključen. Ja zadovoljan. Trenutno sam na zadnjem update-u.
2af5fb8e24a5887ab957fe4e08da95b3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ispravka - u pravu ste - trenutna temperatura buguje!!!
0ee62fe8f96b16bb51b862a3cff12812.jpg
63d03da99ed09550f8dd37408b825e21.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kapiram da neki ovde koriste telefon samo da bi imali vremensku prognozu, posto o tome diskutujemo i preganjamo se vec 5 strana?
I meni widget radi i to na 2 telefona sa iOS 11.2 Ajd sad dosta o Weather widgetu, promenite aplikaciju...
 
Jel to samo kod mene ili zvuk za obavestenja ne moze da se smanji i poveca kao pre samo na volume tastere nego mora iz podesavanja ? Msm ne smeta mi nego pitam jel to tako ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je iskreno to sada zgodnije - jacinu zvona namestim samo jednom za telefon i ne zelim da je menjam. :)
Ranije su ti dugmici jedino unosili kofuziju - pojacavanje smanjivanje zvuka ako je media playback u toku, a ako nije zvona. Medjutim desavale su se situacije gde ti nesto prestane sa playback pa spustis jacinu zvona greskom, ili da tipa imas necujni playback (zbog nekog buga) pa da pojacavas smanjujes zvuk umesto zvona.
Android ima mnogo bolje resenje sto se tice toga - jednostavno ti je tacno jasno sta se desava.
 
U podešavanjima podesi da li želiš da dugmići regulišu i obaveštenja ili samo mediju.
S obzirom da iz brzog menija možeš uvek podesiti zvuk medije ja bih ostavio uključenu opciju za zvono.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam se setio da pogledam uopšte.. Hvala..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hitno mi treba pomoc. Naime odjednom mi ne radi Touch ID , restartujem telefon i pojavi se obavestenje unable to complete touch id setup on this iphone?
 
Jeste,ali nasao sam na internetu da drzim home dugme i dugme za gasenje i restartovao se i sad radi? neki bag izgleda ****m li ga
 
Nazad
Vrh Dno