Šta je novo?

iOS 11

Na svakom telefonu je zoom fabricki isključen.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Meni nije bio on nikad :) do duse ip7 ni ipad....

Ali mozda icloud cuva settings i vraca na moja podesavanja generalno nisam zadovoljan ovim sistemom ni malo...
 
Poslednja izmena:
Odlične su. Samo kad sam se ratosiljao kablova [emoji23] E sad, cena jeste jača, ali ja sam prezadovoljan.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako se ponašaju kad je hladno vreme i kada su ispod kape. Jel ne pobrljave?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ne leti ni 10 :) meni je i on stuckav ni malo fluidan ocaj

Sta konkretno, da probam i ja na svom?
4-ti dan na X-u, nisam jos primjetio nijednom lag?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Razocarenje je krenulo od izlaska ios 11 iphone ova i ipada sto je najcrnje :) sreca neke uredjaje nisam diszao sa ios 10.3.3
 
Locno ja nisam zadovoljan optimizacijom poslednjeg os... i to je moje licno misljenje e sad ne vidimo svi isto
 
Mozda je apple razlog ;-) dok ne ispeglaju OS necu okrivoti i ednu drugu komponentu...
 
Zna li se ime osobe koja je u Eplu zadužena za iOS? Vođa sw tima ili kako već?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Animacije najvise pri izlasku iz safarija

Upravo sam pokusao vise puta...nikakav lag. A pri tome, trenutno imam 23 taba. Bukvalno nikad manje od 15, a 99% vremena 20+ otvorenih tabova.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nema veze sa tabom i bez taba zakuca nekad...
Ajde probaj da uocis neki pattern - meni se to ni na sestici nije desavalo, a ne na X a safari koristim stalno.

Locno ja nisam zadovoljan optimizacijom poslednjeg os... i to je moje licno misljenje e sad ne vidimo svi isto
Govorimo o konkretno safari problemu - nije da ne vidimo svi isto, vec se jednostavno meni (i cini mi se ostalima sa foruma) nije desavao. Sa druge strane slazem se da je iOS11 jako lose ispeglan po pitanju mnogo stvari, a pogotovo sto se tice UI bugova i battery drain...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ema pravila dobije slow down i kraj tako mi je na svakom uredjaju nemam blage sta je to...
 
Ni ja ne znam o cemu pricate meni i na SE i na 6 i na X radi bez problema. Puno bolje nego bilo koji android koji sam probao.
 
Ah ljudi. Zaista mnogo mana na 11ici. Iako mi je iPhone no1, moram da kazem da više bagova vidim na 6s nego na sams-s8 plus. Imam i jedan i drugi, s8 plus mi je poslovni, i recimo viber i dalje kasni na iphonu, takodje ima više sitnih lagova na iphonu, nekima mozda neprimetno ali meni primetno, ne smeta ali ipak je brate to iOS- sinonim za ispeglanost... isto i update u app store, moras da udjes u app store pa tek tada se pojavi update aplikacije... za weather widget da i ne pominjem, 100 puta receno... i dalje tvrdim da samsung ne moze bolje od apple-a, ali u zadnje vreme, kad skupis sve i oduzmes, ne znam sta da kazem... sve je to sitno ali valjda smo mi apple-ovci takvi [emoji3] napred apple [emoji847][emoji847]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima bug kad stizu poruke da budu iznad poslatih, tj. skrolujem na gore da bih procitala pristigle poruke? [emoji3]
Evo primera:
e560cf50eb1c5c1899fc09731c796eec.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Proveri vreme da li ti je dobro podeseno.

@nikola - mene vise brine sto nemaju svi iste bugove cak sa istim modelina posle clean install :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je pa tek prica za sebe. Svako ima bug za sebe [emoji3]

@cupcake to ti se desava zbog imessage. Desavalo mi se par puta tako. Mislim da moze biti zbog vremena kod tebe, ali i do vremena na telefonu primaoca poruke [emoji3] ludilo [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Podeseno vreme automatski i meni i primaocu poruke [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nema blage veze sa zivotom novi ureedjaji nemaju ni 30 ciklusa ipad 80 ip7 150 ios 11.2 ih kolje svaki drzi bateriju kao blesav i health je na svakom tel uredjaju koji imam preko 90% imam neke ne 10.3.3 uredjaji stariji od svih (ip6) nema da stucne :)

Sto se tice geek bencha

https://browser.geekbench.com/v4/compute/1543961

Postavixu posle i cpu samo da odradim test

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/5383685

Cpu
 
Poslednja izmena:
CPU DasherX by GreenGames Studiohttps://itunes.apple.com/hr/app/cpu-dasherx/id1168527539?mt=8

Trebalo bi za 6/6S(telefone bez low power jezgara) da moze da se proveri clock preko ovoga i da se vidi da li je smanjen(u odnosu na koliko bi trebao biti)...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa dobro...svi smo se žalili na bateriju na ios11 pa su je ljudi poboljšali [emoji23]
Probaću da kupim nekako geekbench app pa baš da testiram ovaj moj SE.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno