Šta je novo?

iOS 11

Pa evo sad radi , nekad iz prve oce, nekad moram vise puta, ****m li ga , sta moze biti? home dugme kad je otkljucan radi lepo izgleda da ovde ****
 
Plati popravku
 
Pa očigledno je hardverski kvar..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve lepo radilo do malopre,krenem da otkljucam na otisak prsta nista, restartujem ga radilo je ali sad opet nece. Hard reset uradjen sve nista, udjem u add finger on izbaci failed unable to complete touch id setup. Znaci crko ?
 
Menja se flat malo ko to zeli da radi jer je posao flat se “nazuljao” najcesce dok se menja ekran ali mozda se desi i ovako... poslacu ti video kako da sredis ako si dobar sa tim stvarima
 
6S 10.3.3 forever :D ili barem dok ne izbace ponovo alu telefon.
 
Ne znam gde da ovo pitam, ne zamerite. Da li ste zadovoljni vi koji ste kupili Airpods slušalice? Vrede li ti tih para?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ja sam probao od drugara i nista posebno. Po meni ne vrede te pare nikako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam gde da ovo pitam, ne zamerite. Da li ste zadovoljni vi koji ste kupili Airpods slušalice? Vrede li ti tih para?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Ja cu ti dati nesto sto po meni ubija smisao samih airpods - ako koristis za muziku moras ili da uradis double tap i kazes siri da prebaci pesmu ili smanji/podigne volume, ili moras da vadis telefon. Jel to dovoljno? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bože kakav čudan bug mi se pojavio na iOS 11.2. Dobijem poruku na WhatsUp i uz notifikaciju krene telefon da vibrira jedno dobrih 30 sekundi non stop. I sama od sebe se isključi vibracija.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ne znam gde da ovo pitam, ne zamerite. Da li ste zadovoljni vi koji ste kupili Airpods slušalice? Vrede li ti tih para?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Ja sam zadovoljan sa njima samo za handsfree telefoniranje, super zvuk i lepo filtriraju pozadinske sumove, u odnosu na razne bluetooth handsfree koje sam koristio do sada (60-120eur), i moze da se koristi samo jedan airpod za telefoniranje. Za muziku su mi beskorisne, nemaju volume podesavanja.
 
Pa vraćamo se na staru priču gde je 6 maltene isto sto i 5S. 6ica je imala najmanji skok performansi od svih ajfona.
Najgori iPhone je ujedno i najprodavaniji, zbrzali su telefon da bi udovoljili trzistu koje je zelelo vece ekrane, i prodali 220 mil primeraka. Odlicno za njih, lose za kupce.
 
A sto je najcrnje ima junaka koji traze 300e za polovan
 
Ne znam gde da ovo pitam, ne zamerite. Da li ste zadovoljni vi koji ste kupili Airpods slušalice? Vrede li ti tih para?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Odlične su. Samo kad sam se ratosiljao kablova [emoji23] E sad, cena jeste jača, ali ja sam prezadovoljan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se ip6 najbolje pokazao ne znam zasto pricate svasta!?
 
Ja sam pobegao od njega. Na dva modela sam imao problem sa ekranom koji krcka pri jačem dodiru. Kažu da je to bila fabricka greska kod tog modela.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Evo i X ima taj problem, mene je ip6 bas posrecio bas ... top i full je i dan dans ios 10.3.3 ?.

 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem na iphone 6 da se aplikacije otvaraju po 4,5 sekundi? Bas juros gledamo sa kolegom njegov iphone 6 je 1000 puta sporiji od mog 6s. Treba mu 5 sekundi da otvori bilo koju aplikaciju pa i podesavanja. 11.2 je u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uspori svqki tel iz custa mira... ip7 samo od jednom slow down
 
Da li neko ima problem na iphone 6 da se aplikacije otvaraju po 4,5 sekundi? Bas juros gledamo sa kolegom njegov iphone 6 je 1000 puta sporiji od mog 6s. Treba mu 5 sekundi da otvori bilo koju aplikaciju pa i podesavanja. 11.2 je u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Aplikacije mi se generalno otvaraju isto kao i uvek dok na Settings, poruke, telefon ume da se ceka po 4-5 sekundi jako često. Nije iOS ono što je nekad bio. Imam osećaj da flagship androidi bolje rade.
 
Poslednja izmena:


Odlican os... bas sam zadovoljan sto ipad ne mogu da saatavim da vidim battery life. usage 48h standby i usage 9h 64% batt makar je baterija kidalica ali sve ostalo smejurija... mi forumasi bi napravili stabilniji os :-D
 
Ocigledno je da im je X prioritet i na njemu sve leti...
Sredice vremenom i za ostale modele.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni ne leti ni 10 :) meni je i on stuckav ni malo fluidan ocaj
 
Evo jedan tip za sve koji zele da ubrzaju svoje telefone na ios 11! Odete u settings i iskljucite zoom efekat u opcijama za pokretanje lupe pomocu tri puta brzog pritiskanja home dugmeta! I telefon ima da bude ponovo onaj stari :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni je to na off to sam bas kontrolisao pre 3 dana tako da je to mit
 
Nazad
Vrh Dno