Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

Ma nema potrebe kada nema nikoga da reaguje. Neki čudaci spavaju noću 🍸
 
Zamolio bih da se obriše moj premešten post u temi Merge boss - invites I ostalo jer nema potrebe vraćati u temu u kojoj je bio. To je bilo aludiranje na ono šta će se dogadjati sa linkovima i opisima proizvoda.
 
prijaviš poruku :)
edit: izbrisano
 
Из кога разлога је затворена ова, иначе врхунска тема?!
Одлична расправа и информације, и катанац одједном без икаквог разлога?

 
U samo jednoj temi vise ne mogu da saljem poruke.

Na dnu stranice mi pise "Vi nemate privilegije da ovde odgovorite". Gde mogu da nadjem razlog sta se tacno desilo?
 
Koliko vidim, prekršio si pravilo iz prvog posta te teme i trajno si banovan iz teme:

"Tema je za aktivne clanove foruma. Nemojte se registrovati samo da bi postavljali oglase, niti postavljali iste ako ne učestvujete aktivno u diskusijama na forumu."
 
U samo jednoj temi vise ne mogu da saljem poruke.

Na dnu stranice mi pise "Vi nemate privilegije da ovde odgovorite". Gde mogu da nadjem razlog sta se tacno desilo?
Bukvalno u nazivu teme stoji > Pročitati pravila iz prvog posta.
Из кога разлога је затворена ова, иначе врхунска тема?!
Одлична расправа и информације, и катанац одједном без икаквог разлога?

Zato što se pretvorila u nešto sasvim drugo što je jasno kad se pročita poslednja stranica teme.
 
Na kraju sam se našao sa jednim starim/aktivnim članom i uspešno smo izvršili transakciju. Posle me je pohvalio na temi.

Da li postoji šansa da se ban nekada kasnije skine ili je to zauvek? @weasel
 
Bukvalno u nazivu teme stoji > Pročitati pravila iz prvog posta.

Zato što se pretvorila u nešto sasvim drugo što je jasno kad se pročita poslednja stranica teme.

U šta? Čitam i ne vidim ni jedno jedino skretanje sa teme?
Osim ako to da KG baš i nije tolko sjajno mesto za život nije skretanje sa teme?
 
U ono što ne treba da bude na ovakvom IT forumu.
 
U ono što ne treba da bude na ovakvom IT forumu.

pa onda pobrišite postove i opomenite a ne da kaznite temu, nija tema kriva.
tako se svaka tema može zaključati ako se nekome nešto ne svidja što se piše po temi
pošalje svoje da pišu "ono što ne treba da bude na ovakvom IT forumu."
vi zaključate temu, a njima ni opomena?! baš lepo...i kazni se tema a ne oni koji pišu van teme?
 
Kao prvo ti ne znaš ko je dobio opmenu, tako da se mani toga.

Kao drugo, dovoljno iskustva kao moderator ovde da vidim gde postovi mogu da se pobrisu, a gde će tema konstano ići u nešto što ne priliči ovom forumu.
Toliko o tome.
 
Obično se članovi opomenu da se drže teme, inače će biti brisanja, itd....ovoga puta je to izostalo, samo je tema odjednom zaključana.

Živim u KG, i oduševio sam se kada sam video da mogu napisati reč dve šta je dobro ovde i da ljude uputim na ono što po meni vredi ovde.
al oduševljenje moje kratkog veka bijaše...dobro, znači tema se može zaključati ako mod sa dovoljno iskustva proceni gde će ona ići?
dakle tema se zaključava na osnovu budućih postova a ne trenutnih?
 
Lepo ti je covek napisao, ali ti od odusevljenja za pisanje o svom gradu stvarno ne vidis u kom pravcu ide tema.
Tema je besmislena iz vise razloga.
Ako ti se toliko pise o svom gradu, imas platforme i alate da biras.
 
Pokušavam da promenim mejl adresu naloga ali stalno mi iskače da ima neka greška na serveru.
Par sekundi kasnije stigne mejl da verifikujem adresu ali ništa se ne dešava nakon verifikacije.
Ostane stara mejl adresa.
 
A ja pokušavam da promenim username, da li to radi?

Piše da modedrator treba da odobri, ali ništa se ne dešava dan dva već
 
@Lappy
Hocu da promenim svoj username! = Moze ako je svez nalog, tipa do 50 poruka. Smatramo da nema smisla menjati imena korisnika koji su aktivni godinama i poznati po svom starom imenu.
 
Aha, ok, hvala. Nisam čitao to. Ima smisla naravno, ali eto hteo sam da apdejtujem na nešto što mi je sada već godinama usename na svim drugim mestima.

Onda možda treba da se ukloni opcija promene u podešavanjima uopšte za stare naloge, da ne zbunjuje :|
 
Tebi striktno zabranjeno menjanje i username-a i avatara :D
Pa svi te znamo po tome, gde ces sada posle 20 godina da menjas...
 
Pokušavam da promenim mejl adresu naloga ali stalno mi iskače da ima neka greška na serveru.
Par sekundi kasnije stigne mejl da verifikujem adresu ali ništa se ne dešava nakon verifikacije.
Ostane stara mejl adresa.
Napisi mi mail sa starim i novim podacima na:

[email protected]

pa cu rucno promenuti
 
Pozdrav, hteo bih username da promenim jer sam ovaj nalog napravio davno i iskljucivo da bih diskutovao o temi koja me sada ne zanima i stavio najgluplji moguci username 😄
Nisam mislio da je menjanje usernama opcija stoga nisam dirao ali me je uvek nerviralo...
Vidim gore da se to radi za sveze naloge i sve ali bih voleo kad bi mi izasli u susret sa promenom usernama onaj koji zapravo koristim svuda.
Hvala!
 
Postavio sam isto pitanje pre par meseci, sad moram opet. Hoce li se ikada resiti situacija da kada kliknem na hamburger meni, ne otvori sliku ispod njega, vec bas taj meni?
 

Prilozi

  • SmartSelect_20240329_162027_Samsung Internet.jpg
    SmartSelect_20240329_162027_Samsung Internet.jpg
    112.4 KB · Pregleda: 65
Postavio sam isto pitanje pre par meseci, sad moram opet. Hoce li se ikada resiti situacija da kada kliknem na hamburger meni, ne otvori sliku ispod njega, vec bas taj meni?
Hoće, ove nedelje planiram radove na serveru i dodao sam ovaj problem u todo listu.
 
Ukoliko govoriš o temi za razmenu slotova za striming servise, dobio si ban iz teme. Pročitaj pravila koja se nalaze u prvom postu te teme.
 
Malo su stroga pravila, treba da sačekam godinu dana sa bi mogao da ostavim komentar ili slično. Pa zaboraviću šta sam hteo...:)
 
Nazad
Vrh Dno