Šta je novo?

Huawei Watch 3 Pro

Mislim da je ovo za GT3 seriju. Na par drugih sajtova je ovaj spisak tj changelog a stoji slika gt3 u Huawei Health aplikaciji.
 
Pozdrav, jel moguce na gt3 pro ubacit NFC. Mislin da radi placanje preko sata u HR?
 
Pozdrav, jel moguce na gt3 pro ubacit NFC. Mislin da radi placanje preko sata u HR?
NFC je hardverski deo (kao Bluetooth) i on ne moze da se ubaci na sat ako ne postoji🙂 Sto se tice placanja preko sata (tako sto se koristi NFC) Huawei je tu jako ogranicen (posto google nije dostupan, ne radi Google pay) ali nisam najsigurniji sta tacno radi tako da ce se mozda neko vec javiti sa pouzdanim informacijama.
Kako ovaj sat funkcionise sa iPhone-om?
Ima odredjenih ogranicenja, zbog necega baterija krace traje na satu nego kad je povezan na Android telefon. Mislim da na zvanicnom sajtu mozes naci informaciju sta tacno ne radi tj nije dostupno na IOS-u.
 
NFC je hardverski deo (kao Bluetooth) i on ne moze da se ubaci na sat ako ne postoji🙂 Sto se tice placanja preko sata (tako sto se koristi NFC) Huawei je tu jako ogranicen (posto google nije dostupan, ne radi Google pay) ali nisam najsigurniji sta tacno radi tako da ce se mozda neko vec javiti sa pouzdanim informacijama.

Ima odredjenih ogranicenja, zbog necega baterija krace traje na satu nego kad je povezan na Android telefon. Mislim da na zvanicnom sajtu mozes naci informaciju sta tacno ne radi tj nije dostupno na IOS-u.
Znan, krivo san postavia pitanje. Ima nfc al nece da se doda kartica. Znan zasto, al me zanima jel postoji neki drugi nacin za ubacit karticu, tipa neka apk
 
Imam jedno pitanje, da li je ovo isti sat? Posto na kupujemprodajem svi imaju ovakve slike kao ovaj levo, a ja bih hteo ovaj desno :)

1663594867417.png1663594890480.png
 
Imam jedno pitanje, da li je ovo isti sat? Posto na kupujemprodajem svi imaju ovakve slike kao ovaj levo, a ja bih hteo ovaj desno :)

Pogledajte prilog 356066Pogledajte prilog 356067
Zapravo sam isto pitanje imao, isti je sat, ali taj desni ima titanijumsku narukvicu pa je skuplji za 100-150 evra.

preporucio bih ti da procitas review na https://forum.benchmark.rs/threads/huawei-gt-gt2-gt2e-gt2-pro.479727/page-33#post-6687489

jer neke stvari ne rade u Srbiji a ima neki workaround, opisano je sve u toj temi
 
Koji si ti na kraju kupio? Par postova ranije si okacio neki link na KP, ali deluje mi da je i taj sa koznom narukvicom, a ne sa titanijumskom.

Onda koliko sam shvatio ima GT PRO 3 sa titanijumskom, silikonskom i koznom narukvicom.

edit: Mozda da kupim taj sa koznom, pa mogu naknadno kupiti neke narukvice koje podsecaju na tu titanijumsku.
 
Poslednja izmena:
Koji si ti na kraju kupio? Par postova ranije si okacio neki link na KP, ali deluje mi da je i taj sa koznom narukvicom, a ne sa titanijumskom.

Onda koliko sam shvatio ima GT PRO 3 sa titanijumskom, silikonskom i koznom narukvicom.

edit: Mozda da kupim taj sa koznom, pa mogu naknadno kupiti neke narukvice koje podsecaju na tu titanijumsku.
Uzeo sam GT 3 Pro model, ovaj u sredini sa https://consumer.huawei.com/rs/wearables/watch-gt3-pro-titanium/specs/

ima na kupujemprodajem dobrih cena, u radnji tipa yettel i slicno je skoro duplo skuplje
 
Pa da, moze da se nadje za oko 270-320e na KP sa crnom ili koznom narukvicom. Za oko 420-450e je sa titanijumskom. Ne znam da li mi se isplati dati 150e vise za tu narukvicu.
Uzmem jeftiniju varijantu i onda kupim ovako neku narukvicu za 2000 dinara.
1663602618077.png
 
Pa da, moze da se nadje za oko 270-320e na KP sa crnom ili koznom narukvicom. Za oko 420-450e je sa titanijumskom. Ne znam da li mi se isplati dati 150e vise za tu narukvicu.
Uzmem jeftiniju varijantu i onda kupim ovako neku narukvicu za 2000 dinara.
Pogledajte prilog 356083
isti je sat, identičan, ne vredi narukvica 150e :D Sacuvaj pare i uzmi metalnu i silikonsku za fazon 2000 :D
 
Pa da, moze da se nadje za oko 270-320e na KP sa crnom ili koznom narukvicom. Za oko 420-450e je sa titanijumskom. Ne znam da li mi se isplati dati 150e vise za tu narukvicu.
Uzmem jeftiniju varijantu i onda kupim ovako neku narukvicu za 2000 dinara.
Pogledajte prilog 356083
Vodi racuna da ove ofarbane ce ti se sigurno oljustiti kad tad tako da po meni najbolje uzeti obicnu metalik sivu.
 
Pa da, moze da se nadje za oko 270-320e na KP sa crnom ili koznom narukvicom. Za oko 420-450e je sa titanijumskom. Ne znam da li mi se isplati dati 150e vise za tu narukvicu.
Uzmem jeftiniju varijantu i onda kupim ovako neku narukvicu za 2000 dinara.
Pogledajte prilog 356083
Imaj u vidu da je originalna Huawei Titanium narukvica u istoj nijansi kao sat. Dok originalna Huawei Stainless steel (verovatno kao i ove jeftinije no name narukvice) ima svetliju boju i ne slaže se sa kućištem sata.
Ukusi su različiti, i mislim da uz ovakav sat ne ide ova "harmonikaška" narukvica.
Ja sam mogao da je uzmem uz sat sa popustom za 40e, ali nisam hteo. Siva, kožna po mom mišljenju, najbolje leži satu.
 
Kad kazes harmonikaska, mislis na ove no name ili mislis generalno na te metalne/titanijumsku? I meni je ova kozna prilicno lepa.
edit: Mada sam sam g da ima i watch 3 pro, pa se razmisljam izmedju ova dva. Ali oba su mi mnogo lepsa i od iWatcha i od samsunga.
 
Kad kazes harmonikaska, mislis na ove no name ili mislis generalno na te metalne/titanijumsku? I meni je ova kozna prilicno lepa.
edit: Mada sam sam g da ima i watch 3 pro, pa se razmisljam izmedju ova dva. Ali oba su mi mnogo lepsa i od iWatcha i od samsunga.
Mislim generalno, na sve. Na slici možda i može da prođe, ali tek uživo kad sam je video(originalnu na satu) , ne sviđa mi se.
 
Pitao sam srpski huawei support u vezi nfca i ekg-a. Za EKG je manje vise odgovor "biće", jer huawei je aplicirao za neki sertifikat od ministarstva Srbije i jos nije dobio.

Za NFC su u fazonu - kad bude biće, jer moraju i banke da podrze to.
 
Stigle narukvice
Dve no name i jedna Samco,ima razlike u kvalitetu ali i u ceni ,crne sa srebrnom kopcom
Stavio je odmah na sat i odlicno izgleda i lezi na ruci
Videcu da slikam i okacim ,mada crne su pa se ne vidi bas najbolje detalji
 
Kako da isključim u Huawei Health aplikaciji ili da podesim da mi meri samo sa sata korake a ne da mi spoji i sa telefona korake? To jest da mi telefon ne broji korake.
 
Zabrani Huawe health aplikaciji da pristupa Phisical activity senzoru (u permissions sekciji u tvom telefonu) i nece uzimati korake koje prikupi telefon.
 
Evo i meni upravo stigao update 239
Instalirao ,kasnije cu malo da procackam da vidim ima li sta novo
 
Imas za gt modele,mada ok je pisati i ovde
Da razliciti su apdejti tj bar numeracija istih
 
Stigao i meni na Watch 3 pro danas a sinoć na GT 3 isto 2.1.0.405😉
 
Ja koliko vidim najnoviji update je 2.1.0.399 (SP1C00M03) za Huawei Watch GT 3 Pro, jel sam promasio temu ili ima dedicated tema za GT 3 Pro? :D
Imas temu za GT3 seriju: https://forum.benchmark.rs/threads/huawei-gt-3.485107/

Valjalo bi tamo pisati o tom modelu jer Watch 3 serija sem Harmony OS nema (softverski) nista zajednicko sa GT3 serijom jer su updejti drugaciji tj verzije pa da ne dolazi do zabune da li se prica o watch 3 ili GT3 seriji.
 
Zanimljivo je da sat manje trosi baterije dok je povezan na telefon i nosi se (detektuje da ga nosis) tokom 9 sati dok sam na poslu nego ostatak dana i nocu kad ga ne nosim i nije povezan sa telefonom. Ujutru u pola 8 ga stavim na ruku i povezem na sat a posle 17h ga raskacim i skinem sa ruke. Tokom perioda na poslu potrosi od 1-3% a kad ga ne koristim od 6-7% (znaci tokom 24h od 7 do 10%) i to najvise potrosi tokom noci kao da upali neki zakazan task tokom noci. Bas cu probati da ga prebacim u Ultra-Battery mod kad dodjem kuci da vidim koliko ce potrositi kad se ne koristi i nije povezan na sat.
 
Zanimljivo je da sat manje trosi baterije dok je povezan na telefon i nosi se (detektuje da ga nosis) tokom 9 sati dok sam na poslu nego ostatak dana i nocu kad ga ne nosim i nije povezan sa telefonom. Ujutru u pola 8 ga stavim na ruku i povezem na sat a posle 17h ga raskacim i skinem sa ruke. Tokom perioda na poslu potrosi od 1-3% a kad ga ne koristim od 6-7% (znaci tokom 24h od 7 do 10%) i to najvise potrosi tokom noci kao da upali neki zakazan task tokom noci. Bas cu probati da ga prebacim u Ultra-Battery mod kad dodjem kuci da vidim koliko ce potrositi kad se ne koristi i nije povezan na sat.
Zanimljivo kod mene jedva 3 dana nagura. Na ruci je non stop.
Pa da, moze da se nadje za oko 270-320e na KP sa crnom ili koznom narukvicom. Za oko 420-450e je sa titanijumskom. Ne znam da li mi se isplati dati 150e vise za tu narukvicu.
Uzmem jeftiniju varijantu i onda kupim ovako neku narukvicu za 2000 dinara.
Pogledajte prilog 356083

Pa da, moze da se nadje za oko 270-320e na KP sa crnom ili koznom narukvicom. Za oko 420-450e je sa titanijumskom. Ne znam da li mi se isplati dati 150e vise za tu narukvicu.
Uzmem jeftiniju varijantu i onda kupim ovako neku narukvicu za 2000 dinara.
Pogledajte prilog 356083

Pa da, moze da se nadje za oko 270-320e na KP sa crnom ili koznom narukvicom. Za oko 420-450e je sa titanijumskom. Ne znam da li mi se isplati dati 150e vise za tu narukvicu.
Uzmem jeftiniju varijantu i onda kupim ovako neku narukvicu za 2000 dinara.
Pogledajte prilog 356083
Ovako izgleda Titanium verzija ako ti može pomoći u odabiru.
 

Prilozi

  • 20220928_193147.jpg
    20220928_193147.jpg
    91.7 KB · Pregleda: 30
Poslednja izmena:
Zanimljivo kod mene jedva 3 dana nagura. Na ruci je non stop.
I kod mene traje 3 dana kad je sve uključeno u nonstop na ruci.
Probao sam ultra štednju baterije i tada traje do 14 dana ali nisu uključeni svi senzori. Da li ti treba merenje temperature i pulsa nonstop to je pitanje
 
Nazad
Vrh Dno