Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Sta je bolje,da preko FF-a skinem c66b335 ili da jos uvek cekam da mi update stigne normalnim putem?
 
Nemoj b335 to je beta bolje čekaj

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Posto imam c66, da li da se prebacim na c432 pa onda ota update ili da sacekam official update za c66 na nougat? I da li ima tragova kada ce izaci taj update za c66? Mislim, ako ce skorije update, da se ne cimam...
 
To zavisi od VIPa kad će za c66. Ako ćeš na c432 imaš proceduru na forumu

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sumnjam da ce Vip uopste izbaciti Nougat za verziju C66 imajuci u vidu totalnu neazurnost do sada sto se tice nadogradnje. Sad ce krenuti da prodaju P10 lite pa mora nekako da kupcima kazu "prednosti" novog modela ;)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B370 uz pomoć Tapatoka
 
Ovde, na forumu, ima za dual sim tj sa c66 single sim na c432 dual sim. Mislim, necu dual sim pa je l ima na isti fazon samo single sim? Nasao sam oeminfo za single sim ali firmware fajl (onaj od 1.99Gb) nmg da nadjem za single.
 
Uspeo sam da rootujem, ali mi posle uspesnog ruta telefon pao u boot loop, kako to da popravim? Molim vas vazno mi je jer sutra idem na put... Hvala vam!
 
Poslednja izmena:
Ovde, na forumu, ima za dual sim tj sa c66 single sim na c432 dual sim. Mislim, necu dual sim pa je l ima na isti fazon samo single sim? Nasao sam oeminfo za single sim ali firmware fajl (onaj od 1.99Gb) nmg da nadjem za single.
C432b161 ti je single sim a c432b160 ti je dual sim

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nije master reset nego factory reset. Drugo što da ne? 2,5 munuta da se sve podesi posle factory resets.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Evo praznici, pa "visak" vremena... I odradim factory reset... Kad ono, opet isto za v.prognozu... jbm li ga... Jedino ako nesto nije pri samoj nadogradnji odradio... Hvala jos jednom za pomoc
 
skini druze drugu vremensku prognozu,imas milion aplikacija i mani tu fabricku
 
Kad uđeš u recovery,prvo "Wip cache partition" zatim "Wip data/factory reset" pa opet "Wip cache partition" i konačno "Reboot system now".
A nije na odmet ako na SD kartici izbrišeš Android folder (pošto nju FR ne dira) pa posle toga običan Reboot.Ovako će ti sigurno izbrisati zaostalo smeće.
 
Poslednja izmena:
Vazi idem da probam, pa javljam rezultate, hvala ti! Reci mi jel moram da brisem i na Internal Storage, Android folder?

Imam problem opet... :) Sve je uslo kako treba, ali mi se restartovalo i opet ista prica


Imam osecaj da nece neko primetiti... srry
 
Poslednja izmena:
Imas sat vremena da editujes post, ne moras pisati jedan za drugim da ne bih opet morao da brisem.
 
Da li neko uspeo da namesti G-tastaturu da ima nasu cirilicu? Naravno ne u pozadini slova vec kao na Swype...
 
Jos jedno pitanje... Da li je bolje uraditi posle nadogradnjecna N reset iz menija, ili onaj ugasen tel VOL+ i POWER taster?
 
Zna li neko kako se zove tema koja ima crnu pozadinu? Molim vas, moze i u PP.
 
Kakva je situacija sa VIP-ovim primercima? Ovo c66, c432, itd. Ako bi neko.mogao da me uputi šta to tačno znači. Imaju li te oznake veze sa dual sim/single sim, koja verzija ima OTA za Nougat, itd.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
C66 je VIP c432 je EU model koji isto možeš da nagaziš u VIPu. Svi su single sim u VIPu osim ako ti ne otključaš drugi sim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
C66 je VIP c432 je EU model koji isto možeš da nagaziš u VIPu. Svi su single sim u VIPu osim ako ti ne otključaš drugi sim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Nugat ima c432 c66 da li će imati zavisi od VIPa

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Aha, hvala. To je verzija softvera, ne vidi se po oznakama na kutiji?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Mislim da ne sa kutije

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav drustvo. Mozda je ovo glupo pitanje i ispravite me ako gresim. Naime imeo je vezan za softver i po njemu se salju apdejti. E sad hocu li ja dobijati apdejte regularno s obzirom da sam promenio verziju softvera (nije vise c66 nego c432) a imei je ostao isti? Hvala
 
Naravno da hoces, cela poenta prelaska sa c66 na c432 je da bi brze dobijao Update.
 
Pozdrav drustvo. Mozda je ovo glupo pitanje i ispravite me ako gresim. Naime imeo je vezan za softver i po njemu se salju apdejti. E sad hocu li ja dobijati apdejte regularno s obzirom da sam promenio verziju softvera (nije vise c66 nego c432) a imei je ostao isti? Hvala
IMEI nema veze sa firmware tj sa softverom. Update ces dobijati tj, preciznije uredjaj ces moci OTA da nadogradis ako nije rootovan. U slucaju da je rootovan nadogradnja se radi rucno iz TWRP recovery. Pozdrav

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B370 uz pomoć Tapatoka
 
Konačno sam prebacio sa C900B130 na C432B130. Ručno sam ga prebacio na B161 preko dload metode i sad mi nudi OTA na B371...vredi li preći?
 
Konačno sam prebacio sa C900B130 na C432B130. Ručno sam ga prebacio na B161 preko dload metode i sad mi nudi OTA na B371...vredi li preći?

Koliko pratim ovaj forum ima onih koji se zale na bateriju, kameru i drugih sitnih bagova. Ja sam prehjuce nadogradio na B371 i da kucnem u drvo, sve je na mesto. N je dosta brzi, RAM menagment je bolji, baterija mi je ista, cak mozda malo i poboljsana, kamera se otvara normalno. Tako da, mislim da jeste, isplati se.
Jos da napomenem, da sam ja prvo uradio factory reset, pa onda nadogradio i bilo je sve ok, ali ipak jos jednom sam otiso da uradim factory reset.

Pozdrav drustvo. Mozda je ovo glupo pitanje i ispravite me ako gresim. Naime imeo je vezan za softver i po njemu se salju apdejti. E sad hocu li ja dobijati apdejte regularno s obzirom da sam promenio verziju softvera (nije vise c66 nego c432) a imei je ostao isti? Hvala
Koliko ja znam, IMEI je baziran na hardver, ne na softver. I pored toga sto i softver igra veliku ulogu. Tacno je da se azuriranja pustaju po IMEI-a. Zato i puno operatora kad se zalis da ti apdejt nije stigo, trazi ti obavezno IMEI i Build number.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno