Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

mozda ima veze sto nisi isao preko toolkita pa nisi ubacio custom.bin Ne znam mozda lupam,ali ja sam preko toolkita i odmah mi ponudio update

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Za L31 kolko se secam update na b370 je bio preko HiCare. Nisam siguran da je isao ovako OTA. Video sam dosta njih da se zali za L31 b370 nema OTA. Ima veze sigurno u kojoj regiji se nalazi. L31 nije zvanicni model za Srbiju i okolne zemlje. Vidim nema ni Madjarska....tako da ima veze sa tim

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B370 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Tel mi je kupljen u VIP-u,a koristim MTS karticu i jos u uvek sam na VNS-L21C66B131...Nista jos uvek nisam dobio...Hocu li ikada?Pitam,jer svi zivi na ovom forumu dobijaju razne update,a ja bas nista...
 
Ne znam da li se i vama desava da vam nestane konverzacija kada kucate sms poruke? Jednostavno mi izbrise poruke, nestane citava prepiska i kada odem na search ne prikazuje nista od toga.
 
jel moze neko da mi objasni zasto preko toolkit-a postoji custom.bin(uz oeminfo) a na uputstvu sa prve strane ga nema,tj oeminfo ga ne sadrzi?
Mozes skinuti sa linka na prvon strani. U toolkit rucno dodajes dva fajla u zip, obavezno izaberi EU

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Tel mi je kupljen u VIP-u,a koristim MTS karticu i jos u uvek sam na VNS-L21C66B131...Nista jos uvek nisam dobio...Hocu li ikada?Pitam,jer svi zivi na ovom forumu dobijaju razne update,a ja bas nista...
Zasto ne koristis Firmware update???

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Pa iskreno ne znam koliko mi je to pouzdano,jer se ne razumem bas u materiju...Tamo su sve verzije cc66,a b se krece od 151-335...Pa ne znam koja je najbolja da skinem i instaliram...
 
Pa iskreno ne znam koliko mi je to pouzdano,jer se ne razumem bas u materiju...Tamo su sve verzije cc66,a b se krece od 151-335...Pa ne znam koja je najbolja da skinem i instaliram...
Za c66 na FF ima samo beta verzija Nougata B335 od 17.01.2017.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav, i ja imam isto p9 lite c66 i hocu update na nougat ali mi takodje ne pise da ima ikakvog update-a. Video sam tutorijal sa prve strane(da se sa c66 prebaci na c462), ali da li cu izgubiti garanciju ako to uradim(pitam jer sam video da mora da se root-uje)?
 
Kada odradiš prelazak na Nugat flešovanjem root se gubi

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da li je ovo normalno, da nakon factory reset nema informacije i apdejtu?
Screenshot_20170501-113828.png
 
Moguće kod mene je na srpskom

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Predpostavljam da kad se azurira memorise jezik koji je trenutno u upotrebu. Recimo Srpski, i opsi apdejta je na Srpskom. Ako promenis da bude na engleski, onda takav opis ne postoji, posto apdejt ne cuva opis na svim jezika. Samo nagadjam
 
Kad promenim sa srpskog na engleski meni je jos uvek u opisu Nougata sve na srpskom, tako da zbog cega nemas Changelog ...verovatno je obrisan nakon reseta....

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B370 uz pomoć Tapatoka
 
Da li je normalno nakon sto odem 'Download latest full package', da izbaci 'no updates'? Nakon sto je sve fino apdejtovano i nema nove verzija u apdejteru.
 
Poz ljudi, jer mi moze neko detaljno objasniti kako da rootujem P9 lite... Hvala vam <3
 
Znaci fora skinem samo preko fona i cekam da se instalira...
 
Odnosno uzmem skinem na komp ubacim fon i przim... Samo da ga ne cigliram...
 
Rootuje se iz Twrp i da bi to radio moras dobro iscitati uputstvo za toolkit. Kako si napisao rekao bih da moras dobro iscitati....instalira se na racunaru a nakon povezivanja sa telefonom isti fleshuje....

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B370 uz pomoć Tapatoka
 
Odnosno uzmem skinem na komp ubacim fon i przim... Samo da ga ne cigliram...
Telefon se vrlo tesko ciglira nepovratno, ali ako nisi siguran sta radis ako ga brikujes onda ces ga i tesko povratiti bez predznanja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B370 uz pomoć Tapatoka
 
Nije mi prvi put da root-ujem, ali to je pre bilo samo ono KingsRoot i cao, ovo je sad nesto drugo.. Hvala ti btw!!
 
Da li da stavim AndroidCtrl.dll u "dload" folder? Jel se na to misli?

Odustajem... :D
 
Poslednja izmena:
Evo ljudi nakon nekoh 24h na Nougata da iznesem svoje misljenje. Ja sam inace na L21 C432B371

- Telefon, aplikacije sve ukupno je brze, radi brze nego u MM.
- RAM menadzment je jako bolji. Nakon prvog ulaska, imam cak i 1.5gb free (gledajuci u recent apps), pa i vise. U principu, vrti se oko 1gb-1.2gb. U MM bilo je oko 700-800mb. CPU-Z kaze oko 750mb-900mb free.
- Multitasking nisam jos isprobao.
- Ima neke opcije kojih nije bilo u MM, sto mi se zaista svidja.
- Ne svidja mi se notification status bar. Mislim da je MM imao bolji.
- Neki su prijavljivali bag u galeriju, da kucnem u drvo nisam nista za sad primetio.
- Kamera se otvara isto kao i u MM.
- Oko baterije, mislim da je sasvim isto kao u MM, ako treba da zauzmem stranu, mozda malcice je bolja u N. Primer, za 10 sata u sleep mode, bez wifi pojelo mi 1%.
- U status bar notifikacije/ikonice za sad rade fino. Citao sam da se pojednici zale kako im se gube. Mozda je rano, ali za sad kod mene je to u redu.
- EMUI je zaista super, odlicno je uradjen. Samo sto ja svuda koristim Nova Launcher i malo mi je cudno. Ostavio sam EMUI za sad, zelim da se njemu priviknem, ali osecam da cu verovatno vratiti da koristim Nova Launcher.

Inace da napomenem. Ja sam prvo uradio factory restore, pa nakon toga instalirao Nougat, pa ponovo factory restore.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno