Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

S tim sto tvoj Nexus lepse radi. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iphone iz 2013te godine daje 62k poena u antutu, i pritom ima samo 1GB RAM memorije :p
 
S tim sto tvoj Nexus lepse radi. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam sa nexusom odusevljen. Radi bolje od drugarovog G4. Ali vreme da se menja. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Verovatno ima Dragontrail staklo, ko zna...a ovi naši *****i naravno prodaju verziju sa 2 Gb RAM-a, ne sa 3.
Verujem da Meizu ima bo5i displej, na P9 Lite su izmerili nizak kontrast, resto može da prođe...P8 Lite je imao taman displej.
Koja ti je fora ova sa brojem 5 umesto lj? :D

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Po vašem mišljenju, jeli bolje uzeti ovaj model ili honor 7?
 
Aj da se i ja zapljunem na temu jer me je ovaj telefon baš zagolicao. :D
Kakve su fotkice? Vidim da hvale kameru po sajtovima, ali bi me interesovalo i neko mišljenje korisnika odavde. :)

Hoću da iskoristim onu ponudu sad u Vipu što tokom juna daju 3GB neta zauvek pa da obnovim ugovor i uzmem telefon. Najverovatnije tarifa "NOVA 2 za mlađe od 30". Taman tu dobijam duplo MB što bi bilo nekih 1GB neta + ovaj dodatak i sasvim korektan paket za 1090 din. :) P9 Lite taman na tom paketu mogu uzeti za 9.000 din na licu mesta i po 500 din naredne 2 godine, što sve u svemu bi me koštalo onda 1590 din mesečno. Mislim da je sasvim ok varijanta s obzirom na sadržaj paketa i telefon kakav dobijam. :D
 
Meni stize danas tel, pa cu podeliti utiske. Kamera i sve ostalo sto vas bude zanimalo.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Aj da se i ja zapljunem na temu jer me je ovaj telefon baš zagolicao. :D
Kakve su fotkice? Vidim da hvale kameru po sajtovima, ali bi me interesovalo i neko mišljenje korisnika odavde. :)

Dobre fotke pravi, kamera je solidno brza, cak i u losim uslovima. Naravno, u losim uslovima racunaj na podosta suma ali to je normalno za sve kamere u tom cenovnom rangu. Uporedio sam sa Meizu M2 Note i P9 lite daje bolje fotke u uslovima slabog svetla, i ima bolji algoritam za smanjenje suma. U dnevnim uslovima, kao i u uslovima dobrog svetla fotke su odlicne. Postoji i PRO (Manuelni) mod sa kojim se moze dodatno podici kvalitet fotki. Ono sto zameram je nedostatak dual tone flash-a, recimo Meizu ga ima i pri slikanju blicem tonalitet, naprimer, lica je realnijih boja nego na P9 Lite.
 
Uzeo sam danas ponovo G2. Pa cu uporediti slike sa nexusom i G2. Zvao me kurir tel svaki cas stize. Pa cu okaciti par fotki da uporedimo cisto. Mada znam da G2 i nema neku kameru. Ali ajde.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ali kad se stavi fix kamera je sasvim ok. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam jos stigao da rutujem i da ga sredim po meri. Sad je stock. Ovako klot nexus 5 ga sije i to fino. Mnooog bolje radi, sve je nekako glatko i bez trzaja. Sinoc odradih opet antutu obrisao kes i pogasio sve aplikacije koje su bile pokrenute i izvukoh fin rezultat sa nexusom.
9ab36e96b00d15394fedcbfd53dd122b.jpg


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Jel moguce da nisu ubacili iglicu za vadjenje sim kartice u paket ovi iz vipa?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kako nisu? Imas je zapakovanu odmah cim otvoris kutiju i skines onaj poklopac gde je sam aparat. Jesi li dobio Mikasa loptu?
 
Uzeo sam ovde na bencu. Lopta je ostala kod decka koji je uzeo paket. Meni je dosao zapakovan samo tel nisu skidane folije sa strane. Ja sam prvi otvorio paket ali nevideh iglicu. Lopta nije bila u opisu paketa samo tel.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Iglicu mora da ima, zovi tog ko ti je prodao fon...
 
Nasao sam, nisam pogledao ispod one kutije gde je prospekt, zabodena je na dnu. Gledao sam u kutiji ali ne i na njenom obodu. Za sad koliko sam ga malo probao i napravio jednu fotku radi bas lepo. Lepo i izgleda, ekran je solidan i zbog velikog kucista izgleda kao da je 5.5 inca. Veceras cu ga vise testirati, za sad je prvi utisak super.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
E baš mi je drago što vidim da ste zadovoljni. :) Ništa, držite mi palčeve da uspem da se iskombinujem nekako pa 20. da vam se i ja pridružim. :D
Message delivered via unladen European swallow
 
Neznam koliko ste ga vi platili ali ja sam prosao skroz povoljno. Za ove pare nema nista bolje sa garancijom. :)

Evo I moj test od danas. Do duse poskidao sam pre testa neke aplikacije.
aa54a0369ff3d9b1879b83985060dd59.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sinoć sam punio moj p9 liste 3,5 sata do 100%. Mora da ima caka da se brze napuni. Primetio sam da se malo slabije čuje na dok se razgovara na mreži. Mnogo bolje se čuje na viberu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam primetio da se lose cuje.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Pa nema cistocu zvuka. Nekako je sumovit zvuk. Na nokiu 735 mnogo je cistiji zvuk.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Primerak koji sam ja uzeo zeni se cuje bas bas odlicno...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
I uvek moram na najjace da pojacam da se lepo cuje. Neverujem da samo moj primerak lose se cuje. Da li moze i do mreze da bude problem.Uzeo sam sa vipa.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Moj je isto sa vipa. Radi ok, nisam stvarno primetio da se losije cuje.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
2 pitanja...

P8lite ima ono da se tapne dva puta na ekran da se uključi. Kakvo je stanje kod ovog? :)



Je l' u Vipu dual sim ili single? :)

Message delivered via unladen European swallow
 
Jedna kartica ide. Ovaj ima senzor otiska prsta koji radi super. Tako da ti duble tap i netreba.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno