Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Bez razmisljanja bolja opcija.
 
Dzontra, ja nikad nisam radio upload iz Vanced, ne znam ni dal moze.
Sto se tice Viva, jeste extra telefon i sve to stoji, ali licno ja ne bih mogao ds uzmem tako skup telefon nekog brenda koji se nije ni odomacio na nasem trzistu. Dok ne bih probao iz prve ruke, ne bih uzimao tako skup na ptetplatu.
 
Dobro veče svima! Danas mi je stigao Huawei Mate 40 Pro telefon. Utisci su odlični! Nabacio sam sve aplikacije koje koristim pa i one Google ove. Imam samo jedan problem - ne mogu da aktiviram Viber nalog. Dobijam poruku nakon unosa broja telefona da aktiviranje nije uspelo. Ima li neko sličan problem i postoji li rešenje tog problema?
 
Dzontra, ja nikad nisam radio upload iz Vanced, ne znam ni dal moze.
Radi upload preko Vanced, tako uploadujem svoje snimke
Dobro veče svima! Danas mi je stigao Huawei Mate 40 Pro telefon. Utisci su odlični! Nabacio sam sve aplikacije koje koristim pa i one Google ove. Imam samo jedan problem - ne mogu da aktiviram Viber nalog. Dobijam poruku nakon unosa broja telefona da aktiviranje nije uspelo. Ima li neko sličan problem i postoji li rešenje tog problema?
Nadam se da si skinuo verziju Vibera sa Huawei AppGallery
 
Vratio sam telefon na fabrička podešavanja - isti slučaj. "Aktiviranje nije uspelo. Dodirnite Pomoć da biste saznali kako da aktivirate svoj urešaj" Naravno od njihove pomoći slaba vajda
 
Dobro veče svima! Danas mi je stigao Huawei Mate 40 Pro telefon. Utisci su odlični! Nabacio sam sve aplikacije koje koristim pa i one Google ove. Imam samo jedan problem - ne mogu da aktiviram Viber nalog. Dobijam poruku nakon unosa broja telefona da aktiviranje nije uspelo. Ima li neko sličan problem i postoji li rešenje tog problema?
Da li nekim slučajem imate aktivan Viber nalog na nekom od starih telefona a sa vašim nalogom. Ne može na dva telefona isti nalog. Deaktivirajte na starom. (jedna od grešaka koji ljudi preave)
 
Probaću i to. Mada imao sam aktivan nalog na tabletu i telefonu (pre ovog telefona) i radilo je. Ali vredi pokušati u svakom slučaku. Btw nije do telefona tj do Huaweia
pošto sam na drugom broju telefona koji inače ne koristim za Viber dobio poruku sa kodom. Može da bude to što ste rekli, probaću.
 
Operacija nije uspela. Deaktivirao sam nalog ali i dalje ne mogu da se prijavim na Huaweiu. Da poludi čovek, ništa drugo!
 
Radi upload preko Vanced, tako uploadujem svoje snimke

Nadam se da si skinuo verziju Vibera sa Huawei AppGallery
Rešen problem! Rešio sam ga tako što sam skinuo Viber sa Gspaceom odnosno iz Pkay prodavnice! Niđe veze kad je ima na App Galery al ajd - da ne smaram više i sebe i vas
 
Rešen problem! Rešio sam ga tako što sam skinuo Viber sa Gspaceom odnosno iz Pkay prodavnice! Niđe veze kad je ima na App Galery al ajd - da ne smaram više i sebe i vas
Pokušaj ponovo kroz par dana, čudno je što baš samo jedan broj neće. GSpace-u ugasi optimizaciju baterije zbog veće šanse da će obaveštenja stići na vreme
 
Pozdrav svima
Juce sam preao sa samsunga na p30,i instaliram viber i nije mi vrattio kopiju poziva i poruka jer se ptavila na google disk,Imal resenje da se nekako uveze na drugi nacin?
Puno je ovo zakomplikovano zato sto nema podrsku playstora,da sam znao nebi ni uzimao.
 
Moze da se vrati preko njegove prodavnice ako imas kopiju napravljenu preko Huawei naloga i njihovog clouda, drugacije ne.
 
A svasta,sta je sa tamnim rezimom nije valjda da se nemoze nastimati da se pali planirano ili zalazak izlazak sunca,ili se uvijek mora ručno paliti?
 
Jel zna neko dal se moze prilagoditi paljenje tamnog ekrana zakazno ili mora uvijek runo?
Huawei P40
 
Bilo bi lepo da uvedu to na Emui 13 kad izadje, i jos po neke stvarcice sto imaju Miui i drugi skinovi.
 
И ја се надам да ће да уведу ту опцију, користио сам је на ајфону и овде ми баш фали.
 
Ne mogu da se pozalim na telefon,ali je stvarno veliki problem sto nema vise playstore,sve rezervne kopije sa vibera watshapa slike lista poziva nista vise nema,ova opcija gspace mi se neda korititi zbog reklama.
I da li je moguce da samo 5 giga free nudi besplatno za njihov cloud?
 
Ја сам купио додатних 50гб за чини ми се 900 дин, није много
 
Jel se moze nastimati da automatski azurira ove aplikacije koje skidaju sa huawei app galeri tipa fb mesenger i ostalo,ili se mora rucno?
 
Ne mogu da se pozalim na telefon,ali je stvarno veliki problem sto nema vise playstore,sve rezervne kopije sa vibera watshapa slike lista poziva nista vise nema,ova opcija gspace mi se neda korititi zbog reklama.
I da li je moguce da samo 5 giga free nudi besplatno za njihov cloud?
Kojih reklama na Gdpacdu? Ja nemam nijednu. Jesi li podesio privazni DNS na dns.adguard.com?
Ja sam Viber skinuo pomoću Gspacea. Sve kontakte i prepiske mi je vratio sa Google naloga. Play prodavnicu sam izvukao na radnu površin. Neću da kažem da je isto kao i na ostalim Android telefonima sli nije ni tako loše. Recimo Google Translator mi preko Gspacea ne tadi pa sam ga instalirao skidanjem apk fajla pa instaliranjem istog. Ne mogu da se pivežem u aplikaciji na Google nalog ali mi to realno i ne treba.
Gmail sam instalirao preko Gspacea ali mi nisu stizale notifikacije. Zamenio sam ga BlueMailom.
Fali mi Google Feed na levom ekranu al ajde sad - neki kompromisi moraju da se naprave.
Youtube Prrmium radi odlično, Gboard takođe.
 
Jel neko pokušavao da uradi restore Vibera sa Huawei clouda/drive? Meni se ubagovao Hdrive, i ne radi mi backup u viberu, pa me interesuje ako dokupim GB i uradim backup celog Vibera, kad odradim restore hoće li mi vratiti ceo history.
 
Kojih reklama na Gdpacdu? Ja nemam nijednu. Jesi li podesio privazni DNS na dns.adguard.com?
Ja sam Viber skinuo pomoću Gspacea. Sve kontakte i prepiske mi je vratio sa Google naloga. Play prodavnicu sam izvukao na radnu površin. Neću da kažem da je isto kao i na ostalim Android telefonima sli nije ni tako loše. Recimo Google Translator mi preko Gspacea ne tadi pa sam ga instalirao skidanjem apk fajla pa instaliranjem istog. Ne mogu da se pivežem u aplikaciji na Google nalog ali mi to realno i ne treba.
Gmail sam instalirao preko Gspacea ali mi nisu stizale notifikacije. Zamenio sam ga BlueMailom.
Fali mi Google Feed na levom ekranu al ajde sad - neki kompromisi moraju da se naprave.
Youtube Prrmium radi odlično, Gboard takođe.
Stare verzije Google Translate rade i bez Gspace, jedini nedostatak je što ne može da se poveže Google nalog. Novije verzije meni nisu radile, pa sam instalirao staru sa ApkPure i sve radi već nekih godinu dana. U pitanju je verzija 6.23.1.06
Jel neko pokušavao da uradi restore Vibera sa Huawei clouda/drive? Meni se ubagovao Hdrive, i ne radi mi backup u viberu, pa me interesuje ako dokupim GB i uradim backup celog Vibera, kad odradim restore hoće li mi vratiti ceo history.
Meni vraća sve što je bekapovao, samo je bitno da je i u samoj Viber Apk označen Huawei cloud kao mesto gde će se poruke bekapovati

Često su aktivne dobre promocije za prvi mesec pretplate pa se može iskoristiti i brzo odjaviti sa Silver (+50gb) ili Gold plana (+200gb) na onaj free od 5gb
Cloud im je kopija Icloud-a, po nekim stvarima bolji po nekim lošiji, mogu reći da sam zadovoljan
 
Poslednja izmena:
Kojih reklama na Gdpacdu? Ja nemam nijednu. Jesi li podesio privazni DNS na dns.adguard.com?
Ja sam Viber skinuo pomoću Gspacea. Sve kontakte i prepiske mi je vratio sa Google naloga. Play prodavnicu sam izvukao na radnu površin. Neću da kažem da je isto kao i na ostalim Android telefonima sli nije ni tako loše. Recimo Google Translator mi preko Gspacea ne tadi pa sam ga instalirao skidanjem apk fajla pa instaliranjem istog. Ne mogu da se pivežem u aplikaciji na Google nalog ali mi to realno i ne treba.
Gmail sam instalirao preko Gspacea ali mi nisu stizale notifikacije. Zamenio sam ga BlueMailom.
Fali mi Google Feed na levom ekranu al ajde sad - neki kompromisi moraju da se naprave.
Youtube Prrmium radi odlično, Gboard takođe.
Pa reklame se pojavljuju kad god se ulazi u gspace i bilo kojeg appa kojeg instaliras iz njega da je totalno neupotrebljivo.
Evio sada imam problem nemogu vibera da aktiviram 2 dana iz Huwei glaleria jer sam ga bio predhodno aktivirao iz gsoace pa ga obrisao.
Kako da podesim Dns?
 
Pa reklame se pojavljuju kad god se ulazi u gspace i bilo kojeg appa kojeg instaliras iz njega da je totalno neupotrebljivo.
Evio sada imam problem nemogu vibera da aktiviram 2 dana iz Huwei glaleria jer sam ga bio predhodno aktivirao iz gsoace pa ga obrisao.
Kako da podesim Dns?
Settings -> More connections -> Private DNS -> Configure Private DNS -> kucaš dns.adguard.com

Reklama ima ali značajno manje. Ostaje lag kad se ulazi u apk, bolje i to nego da iskaču one iritirajuće reklame
 
Ima sema da radi google play ali se mora vratiti na emui 10,ali neznam koliko je to pametno raditi dal ce raditi google play kad se ponovo azurira na emui 12.
 
Moj problem sa Viberom nije u potpunosti rešen. Instaliranjem Vibera preko Gspacea mogu da šaljem i primam poruke ali ne mogu da šaljem slike i video klipove. Ispade Viber najveća muka na ovom telefonu
 
Nazad
Vrh Dno