Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ima li opcija za klasicne nav. tastere ili samo gesture? Nisam stigao da pregledam opcije... Ima li "hide notch" i kako moze da se spusti notifikacioni meni? Na S9+ sam navikao da prevucem prst niz FP, nezgodno je palcem do vrha ekrana...

I posle kažu da Huawei ne špijunira [emoji16]

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
Huawei je postavio kamere u BG za MUP koje automatski ocitavaju i prepoznaju lice, sve se memorise ko je kad i gde prosao. Veliki brat od sada i u vasem gradu, ne samo u Senzenu.
 
Ima li opcija za klasicne nav. tastere ili samo gesture? Nisam stigao da pregledam opcije... Ima li "hide notch" i kako moze da se spusti notifikacioni meni? Na S9+ sam navikao da prevucem prst niz FP, nezgodno je palcem do vrha ekrana...


Huawei je postavio kamere u BG za MUP koje automatski ocitavaju i prepoznaju lice, sve se memorise ko je kad i gde prosao. Veliki brat od sada i u vasem gradu, ne samo u Senzenu.
Kako prevučeš prst niz fp?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Samsung ima tu funkciju,ne mora geasture ima i opcija sa tastetima,ima i hide notch ali za ovo trece je neki drugi launcher resenje
 
Osim launchera, može i odlična aplikacija Fluid Navigation Gestures sa puno opcija, između ostalog i za spuštanje menija s notifikacijama.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kako prevučeš prst niz fp?

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Lepo, :) od vrha FP ka dnu, pa se lepo spusti status bar/notifikacioni meni. Samo ta opcija mora da se upali u settings.

@ostali
Kad se instalira drugi launcher ili ta navedena app, kako se onda spusta status bar? Nesto tipa gesture od dna ekrana ka gore, sa strane ekrana...?
 
U Fluidu možeš da odrediš kako želiš, sa dna (levo, desno, centralno), sa leve ili desne strane, da li kada brzo prevučeš, ili kada prevučeš i zadržiš prst...

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Igrao se sad malo sa novom P serijom, običan P30 mi je daleko bolji, lepši i funkcionalniji telefon (subjektivno mišljenje).

Evo i slika Pro modela pored prošlogodišnje mate X grdosije [emoji55]
8260336977205125a1ffc8d480db7cb6.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Brateuuu, izgleda kao igračka pored njega :)
 
Jeste stvarno su ga odradili svaka cast, i low light je prva liga,kome treba kamera za fotografiju nema.bolje sigurno. Video bi mogli da poprave jos, vec vidim da je update izasao ali ko zna kada ce ga pustiti kod nas
 
Još malo da si ga zumirao i uhvatio bi me gore na Trošarini kako pijem kafu... :d
 
Jel moze neko da vidi na beloj pozadini na 100% osvetljenju da li se vidi fp skener (kao na modelu m20 pro i s10+)? Hvala!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Sad sam gledao na max i ne provaljujem,nisam ni na m20 video to, doduse nikad ne drzim na max
 
Mozda su sredili..
Mada je neko rekao da se na svakom modelu sa fp skenerom koji je na ekranu, da se vidi i to dobro na max osvetljenju..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ja na mom telefonu ne vidim

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Onda jedino ostaje da su felericni :/

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nisu felericni, to je normalna stvar. Vidi se na M20P, 6T, S10, vidi se sigurno i na P30 jer je ista tehnologija u pitanju.
 
Druže ja ga ne vidim pa da ga...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Mozda su sredili..
Mada je neko rekao da se na svakom modelu sa fp skenerom koji je na ekranu, da se vidi i to dobro na max osvetljenju..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Mislim da je neko napisao da se primeti prilikom izloženosti jake spoljne svetlosti (sunce, itd).

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
Inače pod određenim uglom kada sunce obasjava ekran telefona, apsolutno svaka rupica (senzor blizine, itd) koja je prekrivena zaštitnim staklom, a koja nije vidljiva prilikom normalne upotrebe, se vidi. Tako da nije ništa čudno ni ovo.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
Ovaj P30 bas cudno pozicioniran, ista cena kao Mate 20 Pro, Note 9, S10, ...
 
Pozdrav svima, trenutno razmatram kupovinu P30 Pro ( prelazim sa apple-a :smash: ). Posle pregledatih svih mogucih recenzija, review-ova i unboxinga cini mi se da je trenutno P30 pro u blagoj prednosti od S10+ (iako se ukusi razlikuju). Zamolio bih nekog ko ima P30 pro ako moze ukratko da mi kaze neko njegovo misljenje (posto se dvoumim izmedju ova dva telefona),i da mi kaze da li telefon ima stvarno problema sa slabim zvucnikom ispod ekrana, malim brojem piksela itd itd. Hvala unapred i pozdrav. :)
 
Ajd jos neko da javi utiskeee, malo mi fali da odem da ga kupim [emoji849] Kako se cuje taj zvucnik tokom razgovora napolju, u bucnoj okolini? Jel fluidniji u radu u odnosu na p20/pro? Ja trenutno koristim p20, ne znam da li vredi sada uzimati novu P seriju ili cekati P40 [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Kad krece prodaja u mts p30 pro .ozbiljno ste me naprzili :)
 
Napisao sam gore sve ,bas to sto te zanima,fluidniji je i od m20 pro za niansu a o p20 i da ne pricam,zvucnik se cuje sasvim ok,nista mu ne fali,nisam probao u bucnoj prostoriji ali imam utisak da se cuje normalno,jedino sto mi fali je led notification i 3d face unlock
 
Napisao sam gore sve ,bas to sto te zanima,fluidniji je i od m20 pro za niansu a o p20 i da ne pricam,zvucnik se cuje sasvim ok,nista mu ne fali,nisam probao u bucnoj prostoriji ali imam utisak da se cuje normalno,jedino sto mi fali je led notification i 3d face unlock
Kako bi ocenio displej?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Displej, bar meni, je za dve klase ispred displeja na p20pro

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno