Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Čestitke, koliko te je izašao? Ovde isto nude sat sa sa bilo kojim pro ili obicnim modelom. Cena za pro je 1000€

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
4450 mesečno sa sve tarifom. 24 meseca

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Toliko. U pitanju je mts I kontrola troškova 500

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
To je 900€, i koliko neta mesečno?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ovo je nerealno...na sajtu mts-a, verzija 6/128 kosta samo 4 000 mesecno? Istina u tarifi nemas skoro nista ali opet...u cemu je fora?
4cfe321b52b4594d5e98248135ad5207.jpg


Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo gledam i ne mogu da provalim u cemu je fora...mts je ubedljivo najjeftiniji! Uz kontrolu troskova 500 p30 pro, samsung s10e, samsung s10 kostaju oko 4 000 sa sve tarifom...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo verziju 8gb/256gb

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pa opet to 1500 dinara jeftinije na mesecnom nivou u odnosu na vip, 2000 u odnosu na telenor. Ti si novi korisnik mts-a ili si vec imao neki ugovor kod njih?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Imam ugovore kod njih, ali uzeo sam novi ugovor

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ubedljivo najbolja ponuda, ne samo Huawei telefona nego svih marki...ja za ovo nisam znao. U standardnim tarifama je skuplje ali uz kontrolu troskova ovo je fenomenalna ponuda

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Šta znači to kontrola troškova?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ubedljivo najbolja ponuda, ne samo Huawei telefona nego svih marki...ja za ovo nisam znao. U standardnim tarifama je skuplje ali uz kontrolu troskova ovo je fenomenalna ponuda

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Ja ne znam sta je tu dobro. Uzmes takav telefon, a nemas internet...tj imas 150mb.
Mislim na tu kontrolu troskova.
Ja sam 4god imao paket u mts-u sa 500mb i zato kazem. Uvek sam stekao net. [emoji846]
 
Ja ne znam sta je tu dobro. Uzmes takav telefon, a nemas internet...tj imas 150mb.
Mislim na tu kontrolu troskova.
Ja sam 4god imao paket u mts-u sa 500mb i zato kazem. Uvek sam stekao net. [emoji846]
Dobro je meni jer ja imam vip karticu koja ima sve neograniceno i 5gb interneta...telefon ispadne mnogo jeftiniji. Ubacim obe kartice i cao

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
^
Hvala. Sto neko reče gore, nebitan je paket telefon mu dodje jeftinije nego u privatnim radnjama + 24 mesečne rate. Ni ne oseti se. A tu mts karticu možeš i da baciš.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Dobro je to što je telefon jeftiniji nego da ga kupis po zvaničnoj prodajnoj ceni. Imam neta na drugoj kartici, vip 200gb

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
A dobro to je vec druga prica kad imas karticu sa 200gb. [emoji16]
 
Cestitke jos jednom, cekamo utiske! Bas je lep sat. [emoji4]
 
Sat jeste lep, ali malo laguje. Imam i Samsungov gear watch i ipak ima razlike

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Istina, ali sam siguran da na Samsung satu baterija ne traje dve nedelje pri prosečnom korišćenju.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Daleko od toga. Tri do 4 dana

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Čestitke i od mene.
Nema sumnje, Huawei baš grabi ka globalnom osvajanju tržišta, a ako ovako nastavi ko zna šta tek možemo da očekujemo sa Mate 30 pro.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Videćeš kako je to kod ovog sata, zaboraviš kada si ga punio. Nadam se da će uspeti da poprave taj lag, Lite OS još uvek doteruju.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pa opet to 1500 dinara jeftinije na mesecnom nivou u odnosu na vip, 2000 u odnosu na telenor. Ti si novi korisnik mts-a ili si vec imao neki ugovor kod njih?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Ne mozes porediti babe i zabe vec odgovarajuce tarife. Inace jeste mts najjeftiniji (za Pro, ne i obican) i u "normalnim" tarifama (O1/O2), oko 100e jeftinije nego Vip (Telenor necu ni da pominjem).
 
Stigao,sat je definitivno active sa zelwnom narukvicim
57ce4d94fb230820bbc0453cb18cb689.jpg


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Čestitam Dule. Kakvi su planovi sa Mate - om?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno