Šta je novo?

Huawei P10 lite

Jel moze neko postaviti link da skinem fontove, ali da bude vise fontova u raru ili zipu da ne skidam jedan po jedan, i gde na telefonu da stavim fontove u file manageru
Imas u ovoj aplikaciji sve fontove samo izaberes koji hoces, skines i aktiviras u menadzeru tema. Mislim ne vidim poentu da skidas sve, kad ovde vidis kako izgledaju i izaberes koji hoces. A skladiste se gde i sve teme u firmatu hwt u folderu themes.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.deishelon.lab.huaweithememanager

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Meni se danas desilo, nakon što sam ugasio telefon i punio, da kad sam ga ponovo pokrenuo da prosto leti!
Otvaranje app je skoro momentalno. Dailer i viber su malo zastajkivali pri prvom pokretanju, sad nema problema. Vidno je da je sad baš fluidniji. Vrv mu trebalo vremena da sve legne na svoje.
 
Jel moze neko da mi pomogne, nekako se cudno ponasa moj displej... kad izlazim iz nekih aplikacija na pola sekunde pri izlazenju ekran posvetli jace i vrati se u normalu. Jel moze neko da mi pomogne kako da resim ovo?
 
^
Tako je i meni. Pocelo od kad je stigao Oreo, pre se nije desavalo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Čisto informativno, sinoć mi je stigao b366 ota update (pre toga sam bio na b362 servisnom) mts c432 dual sim model. U change logu su spominjali samo julske sigurnosne zakrpe. Prvo je skinut inkrementalni patch od 300 i kusur megabajta ali on nije prošao, pa je posle telefon skinuo full ota i s niim nije bilo problema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Čisto informativno, sinoć mi je stigao b366 ota update (pre toga sam bio na b362 servisnom) mts c432 dual sim model. U change logu su spominjali samo julske sigurnosne zakrpe. Prvo je skinut inkrementalni patch od 300 i kusur megabajta ali on nije prošao, pa je posle telefon skinuo full ota i s niim nije bilo problema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Haha, pa ako i Ota poceo da stuca onda stvarno no comment. Mislim, koliko sam pratio nikom jos na svetu nije stigao b366, a ovde pustaju nesto sto i ne prolazi. Uzas

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Vip, nikako da stavim na punjac pa pustim, sinoc stigao.
cc0290f66d9e269a6b1d37e050bd29f9.jpg


Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Ljudi zasto cutite? Da li mozete da mi pomognete oko displeja? Kada ulazim u neke aplikacije svetlo displeja se samo od sebe pojacava i smanjuje... ima li resenje ili da ga prodam na kp ?
 
Probaj da restartujes tel, ako ne, probaj reset na fabricka podešavanja, nakon toga hard reset, ako ne urodi plodom.
Da ti nije nesto na senzoru? Da nije prljav, ako imas foliju da nije nesto ispod nje.
Kad ugasis automatsko osvetljenje, da li se i dalje to desava?

Sent from my 3310
 
Probaj da restartujes tel, ako ne, probaj reset na fabricka podešavanja, nakon toga hard reset, ako ne urodi plodom.
Da ti nije nesto na senzoru? Da nije prljav, ako imas foliju da nije nesto ispod nje.
Kad ugasis automatsko osvetljenje, da li se i dalje to desava?

Sent from my 3310

Kupio sam ga na kp... telefon je zaista ocuvan i dobar.. nemam foliju... ali decko koji ga je prodavao on je uradio reset.. tako da sam prakticno telefon dobio odmah resetovan.. sad ne znam dal ' me zajebao ili je do adroida 8... sad ne znam sta da radim imas neku preporuku ?
 
Garanciju neku si dobio?
Sta se desava kad ugasis autoosvetljenje?

Sent from my 3310
 
Kupio sam ga na kp... telefon je zaista ocuvan i dobar.. nemam foliju... ali decko koji ga je prodavao on je uradio reset.. tako da sam prakticno telefon dobio odmah resetovan.. sad ne znam dal ' me zajebao ili je do adroida 8... sad ne znam sta da radim imas neku preporuku ?
Ako se desava kod ulaska u aplikacije, a ne ovako sto bi rekli random, onda moze biti da je softverski. Uradi ti opet factory reset a daj i info koji ti je build u telefinu, koja verzija softvera. Neki su prijavljivali bug sa osvetljenjem ali nije to slucaj kod svih....

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Poslednja izmena:
Evo uradio sam reset.. i opet kada ulazim u aplikacije.. svetlo se pojacava i smanjuje... kada ulazim u aplikacije..
 
Da li je i vama napunjen folder "Other" u storage-u. Kod mene je 1,92 GB. Kad sam instalirao Oreo, čini mi se da nije bilo ničega. Sad i ukupno stanje pokazuje 2 GB manje nego nakon instalacije Orea.
 
Cudan problem. A kad gledas neki snimak, na yt i sl? Najbolje bi bilo da vratis telefon....Ili u servis.

Poslato sa VKY-L29C432B371

Hvala za odg...nema veze da li je yt... bukvalno u svaku aplikaciju svetlo se pojaca pa se vrati u normalu...Reci mi on mi je takodje dao i garanciju u telenoru... kako ja sada da odnesem u telenor servis ? Evo slika

https://imgur.com/a/BMfoxrV
 
Sa tom garancijom odes u Telenor i objasnis. Dace ti zamenski neki dok taj ne poprave.

Poslato sa VKY-L29C432B371

A reci mi kako da se predstavim? Imam jedan problem u telenoru,... pre 5,6 meseci sam uzeo IphoneX ... i bukvalno ne placam racune... dobio sam nesto za sud... itd.. Kako cu ja sad da odem sa tom garancijom, i da se predstavim u moje ime.. kad ukuca tamo u kompjuter slogirace se... preko 100 hiljada sam nagurao racun... uzas.. ha ha... Da li mogu kevu da uguram unutra umesto mene ?
 
Mozes da odes i vratis telefon koji si uzeo :)

Bas je uzas, u pravu si.
 
A reci mi kako da se predstavim? Imam jedan problem u telenoru,... pre 5,6 meseci sam uzeo IphoneX ... i bukvalno ne placam racune... dobio sam nesto za sud... itd.. Kako cu ja sad da odem sa tom garancijom, i da se predstavim u moje ime.. kad ukuca tamo u kompjuter slogirace se... preko 100 hiljada sam nagurao racun... uzas.. ha ha... Da li mogu kevu da uguram unutra umesto mene ?
Bas si pametan decko.
Troskovi suda su veliki, pa kamate, za cas si nagurao milion din duga pa onda krecu izvrsitelji da plene tvoju ili imovinu tvojih roditelja.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@JohnAbruzzi
Idi slobodno u Telenor. Neće se oni niti šlogirati niti te uhapsiti na licu mesta. To što duguješ, ako već nisu, za mesec-dva će da predaju izvršitelju pa ces jedino sa njima da imaš posla. Ne brini se, sve je u redu dok ne dođu da ti zaplene stvari po stanu.
 
A reci mi kako da se predstavim? Imam jedan problem u telenoru,... pre 5,6 meseci sam uzeo IphoneX ... i bukvalno ne placam racune... dobio sam nesto za sud... itd.. Kako cu ja sad da odem sa tom garancijom, i da se predstavim u moje ime.. kad ukuca tamo u kompjuter slogirace se... preko 100 hiljada sam nagurao racun... uzas.. ha ha... Da li mogu kevu da uguram unutra umesto mene ?
Ma što bi plaćao račune za iphone x, to je glupo skroz.

Sent from my 3310
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno