Šta je novo?

Huawei P10 lite

Alexxx1, imam jedno pitanje, jel znas mozda kako da rutujem prestigio multipad wize 3008 tablet, srusen je sistem i ne mogu ga dici, pa mi treba nekako samo preko kompa da ga rutujem i ubacim neki novi sistem? Hvala unapred na odgovoru.
 
Alexxx1, imam jedno pitanje, jel znas mozda kako da rutujem prestigio multipad wize 3008 tablet, srusen je sistem i ne mogu ga dici, pa mi treba nekako samo preko kompa da ga rutujem i ubacim neki novi sistem? Hvala unapred na odgovoru.
Ne znam druze. Nisam imao dodira sa tim uredjajem. Kontam da postoji neki tools za unbrick.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
@JohnAbruzzi
Idi slobodno u Telenor. Neće se oni niti šlogirati niti te uhapsiti na licu mesta. To što duguješ, ako već nisu, za mesec-dva će da predaju izvršitelju pa ces jedino sa njima da imaš posla. Ne brini se, sve je u redu dok ne dođu da ti zaplene stvari po stanu.

Hvala za odgovor, pa ne mogu mi fakticki nista... nemam nista na svoje ime.. kataster nula... bio sam na psihijatrijsko vestacenje, dobio sam da sam nesposoban za rad... tako da oni vec znaju, nece doci ni izvritelji ni nista.. jedino sto mogu jeste da me stave na administrativnu zabraunu na birou... a ja sam skinut sa biroa zbog nesposobnosti... u svakom slucaju za 10 godina zastareva slucaj.. Jedinu kevu da posaljem da ode ona... di cu ja :)
 
Poslednja izmena:
@JohnAbruzzi
Idi slobodno u Telenor. Neće se oni niti šlogirati niti te uhapsiti na licu mesta. To što duguješ, ako već nisu, za mesec-dva će da predaju izvršitelju pa ces jedino sa njima da imaš posla. Ne brini se, sve je u redu dok ne dođu da ti zaplene stvari po stanu.

Pa da... poslacu ja kevu.. da mi ne uzmu ovaj telefon..
 
Garanciju neku si dobio?
Sta se desava kad ugasis autoosvetljenje?

Sent from my 3310

Samo mi reci da li je realno? Kupio sam telefon pre 5 dana, i od prvog dana mi je autoosvetljenje ugaseno, sad kad sam vratio osvetljenje vise se displej ne posvetljava pri izlazenju aplikacija... wtf ?
 
Kupio sam microsd karticu. Trebam li da je formatiram, nakon sto je ubacim u telefon ili samo tako da je ostavim i cepam dalje?
 
Hvala za odgovor, pa ne mogu mi fakticki nista... nemam nista na svoje ime.. kataster nula... bio sam na psihijatrijsko vestacenje, dobio sam da sam nesposoban za rad... tako da oni vec znaju, nece doci ni izvritelji ni nista.. jedino sto mogu jeste da me stave na administrativnu zabraunu na birou... a ja sam skinut sa biroa zbog nesposobnosti... u svakom slucaju za 10 godina zastareva slucaj.. Jedinu kevu da posaljem da ode ona... di cu ja :)

Ma naravno, bolje kevu poturi. Sazalice se...

Mala pouka: ne uzimaju oni TVOJE stvari nego sta nadju na adresi gde si prijavljen. Bolje se prijavi kod nekog dosadnog komsije. Njemu ce da dignu stvari, tebi ostaje fon. Dupli dobitak.
 
Aj da pitam ovde, kad nema posebna tema. Drugarica je kupila Huawei Y6, i uopste ne moze da kreira nov google account, samo na zadnjem koraku vrti ono, bukvalno dok ne isprazni bateriju. Na kraju smo napravili kod nje na laptopu, pa se ulogovala samo na telefonu. Ali danas ponovo isto, izlogovao se sam i ponovo samo vrti. Probala je i da ide na clear data za Google, Google Play itd. ali nista ne pomaze. Jel ima neko ideju? Ja nikad nisam imao Huawei, tako da nisam upucen u njegove bubice. :)
 
Ma naravno, bolje kevu poturi. Sazalice se...

Mala pouka: ne uzimaju oni TVOJE stvari nego sta nadju na adresi gde si prijavljen. Bolje se prijavi kod nekog dosadnog komsije. Njemu ce da dignu stvari, tebi ostaje fon. Dupli dobitak.

Ne mogu nista da fenduju, jer mi je kataster na nuli ,a i kuca nije moja vec kevina... pitao sam advokata, nema trika bilo sta da uzmu... "mogu" ali ja onda ulazem prigovor pa ce morati sve to da vrate ... ta fora prolazi ocigledno kod uplasenih ljudi... ma nece izvrsitelji ni doci.. secam se kad sam izvrsitelju poslao ovu poruku na e-mail , on se covek skejnao.... reko pa ajde dodji sta sad... mislis da je dosao? :)

PLENIDBA.jpg
 
Pa kad ne zna. Ne mora primanja da ti uzme. Samo stvari, moze i tudje. Ja ti kazem, prijavi se kod komsije. Nemoj posle da bude "sto ga ne poslusah".
 
^^Jesi razmisljao da se bacis u politiku? Samo su politicari toliki *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i da za tako neke sitne pare naprave veliku i dugotrajnu stetu (npr. pozdravi se sa postpaid-om, racunima/kreditima u banci, kupovinom na rate i sl. u narednih 10 godina).
I kako si uopste mislio da tudji telefon, bez vlasnika ugovora, zamenis u Telenoru? To nece da moze pa sve da ti je keva Pamela
 
Ljudi jel ste vi normalni? :) Ja sam bio na psihijatrijsko vestacenje 2016 godine, dobio sam potpunu nesposobnost za rad, gde se vodim kao 100% invalid.. dakle ja sam fizicki sasvim ok, da neko ne shvati pogresno zato sam dodao psihijatrijsko vestacenje, sto se generalno tako i zove... aj sto sam to dobio, nego ja vise nigde necu moci da se zaposlim jedino na crno, ne mogu nista zivo da mi diraju , ni ovu invalidsku penziju a samo mi je 31 godina , kao ni da mi fenduju iz kuce..jer nista nemam na sebe... a za 10 godina automatski zastareva slucaj, sve se brise iz datoke i baca u smece...hipoteticki..tako da realno ne vidim sta ste vi u frci, kad ja nisam lol
 
Poslednja izmena:
Alo admini? Ima li koga? [emoji19]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Alo admini? Ima li koga? [emoji19]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Pa sta sad to znaci Admini alo? Ako sam ja nesto pogresno napisao ja se izvinjavam, tacnije izvinjavam se na ovih 4,5 poruka za off topic...ali to je sve prouzrokovalo zbog drugih korisnika jer su se bunili, pa smo se raspravljali... ako gledamo pravdu onda bi svi ti korisnici koji su sa mnom prebacivali loptu da dobiju takodje isto warn... ako je za warn.. a ne samo ja... ko ih je terao da se raspravljaju sa mnom i ja sa njima?
 
Poslednja izmena:
*mjau**mjau**mjau*, na pet strana ste se razjaplili o iznošenju stvari iz stana. Stvarno ste svi zreli za invalidsku psihijatrijsku. Otvorite temu, pa se tamo lečite.
 
Nemam pojma meni stigo 363 valjda je ss. javlajm kad apdejt zavrsi
 
I meni stigao jutos b363, mts, ss.
Prvo mi je toliko usporio telefon da sam hteo da ga razbijem, restartovao par puta i nista. Posle sat vremena nekorscenja telefona, sve sljaka kao i pre. Pojma nemam sta se desilo :D

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni poceo da baguje telefon jos 4-5 meseci zna da zablokira jedno 2 min. nzm sta da radim dal da nosim u servis..
a da vec pukla ona lajsna na obe strane
 
Glupo pitanje- jel' si probao hard reset?

Sto se lajsni tice, meni su pukle sa obe strane, ali se ne siri pukotina, kako je bilo pre 2 meseca tako je i sad.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Probao sam
Kad ulazim u neku aplik zna nekad za koci.
Ali ki telefon dosta sporo radi
 
Stigao B366 i vratio mi gigabajt prostora što je B362 s vremenom progutao.
 
Nazad
Vrh Dno