Šta je novo?

Huawei P10 lite

moze, nema gorilla glass.
 
Svako staklo se moze ogrebati, neka imaju bolju zastitu od drugih.
Ovaj model ima ( moje mišljenje, imao sam dosta telefona) losu zaštitu i lako se grebe mada se ne lomi tako lako.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Posle nekih 6,7 meseci koriscenja,fon nema ni najmanje ogrebotine na staklu ili bilo kakvo drugo ostecenje.Koristim i dalje foliju na ekranu koja je dosla uz fon i onu hibrid zastitnu masku.Znam samo da je drug kupio u MTS-u onu silikonsku providnu i posle samo dve nedelje imao je sta da vidi.Zadnje staklo izgrebano.
 
Poslednja izmena:
ja koristim obicnu silikonsku providnu kupljena kod kineza za 200 din i nemam ni najmanju ogrebotinu.
 
Ja sam tu fabrički foliju skinuo, ne volim brate te folije pozute posle određenog vremena pa posle kad skineš tek vidiš koja je razlika a meni posle skoro pola godine nema ni najmanje ogrebotine bez folije
 
Da li smart cover radi i ako imam zastitno staklo i da li ima neke opcije da se ukljuci u opcijama ili telefon sam prepoznaje takvu futrolu?
 
Udjes u... Podesavanje... Pametna pomoc.. Pametna pozadina... Izaberes prozor i onda prepoznaje futrolu.. [emoji106]

Huawei P10 Lite
 
I kod moje devojke je zakovan na B185, Telenor mreza. Ne znam sta im je pa ne pustaju nikakav update.
Ja sam na Telenoru uradio update na b197 preko Firmware findera, na b199 mi je potom ponudio sam.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
je li siguran ovaj huawei firmware finder. msm ostaje mi sve kao i da sam uradio update iz sistema?
 
Siguran je, samo procitaj lepo uputstvo na YT i obrati paznju koju verziju skidas i sve ok. Ja sam preko njega odradio jednom.

Sent from my 3310
 
jel se ide svaki naredni ili odmah idem na zadnji? i sta je razlika npr za b186 ima ota i full ota jedan 500-600mb drugi 2.2gb?
 
Full je kad preskaces, a OTA je kad ides sledeci koji je po redu. Jesi nasao uputstvo na YT? Tamo piše lepo kad ide full, kad OTA, takodje pise koji je za SS a koji za DS.

Sent from my 3310
 
https://www.youtube.com/watch?v=s5hHTZ4LGMM
nasao ovaj, racunam da je single sim lx1 kako se nesto secam da sam citao ovde

Evo inace sta mi nudi jel ovo ok, jer vidim dve verzije ovde ispisane?
6cff514188ddef4a4e2d4b1959ebfb25.jpg
 
Poslednja izmena:
Skidaj ono sta je za tebe, tj za tvoj model. Inace mozes da brikujes tel.

Sent from my 3310
 
https://www.youtube.com/watch?v=s5hHTZ4LGMM
nasao ovaj, racunam da je single sim lx1 kako se nesto secam da sam citao ovde

Evo inace sta mi nudi jel ovo ok, jer vidim dve verzije ovde ispisane?
6cff514188ddef4a4e2d4b1959ebfb25.jpg

To si pogresio ako tako mislis. Ne znam dal ce ti uopste taj proci jer si upucao za DS parni broj. Ako i prodje imaces probleme ili odmah kad podize sistem ili kasnije ali u nekom koraku bice zezancije. Ako si vec zeznuo imas tu kod mene na kanalu servisne romove pa nema bojazni. [emoji41]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Zasto mislis da se gubi garancija? Ne root-ujes tel, samo skines update sam, umesto da cekas da puste.

Sent from my 3310
 
Mogu da izgube garanciju ko sto je evo cist primer @Marko ukucao pogresnu verziju. I ne daj Boze ako zabode u erecovery a ne znaju za servisni rom onda ako ga odnesu na servis nece im priznati garanciju jer su koristili aplikacije trece strane kako oni to vole da kazu [emoji41]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ako se nesto pokarabasi, flesne pogresno, tako mogu. Ja sam mislio na uspešno instaliranje [emoji23]

Sent from my 3310
 
Pojavio se b199 za single sim prolazi autorizaciju I kod ljudi koji su ga instalirali pie Emui 5.1.1. Medjutim ne postoji odgovarajuca verzija za dual sim. Trebalo bi da je b200 medjutim u opisu za b200 pise nesto drugo. Uzas sto su ga zakomplikovali.
6cc92109219b83eaacf4e288b391d609.jpg
cef100af776616a8081aac4919d26613.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Marko je samo sacekao da ga posavetujete, vazi onda cu uraditi po ovom klipu.
Trenutna [emoji16]
4e744fb1b643e6564087f2a6c54189ca.jpg


Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Samo prati uputstva, dobro obrati paznju na verzije koje su, da ne bi nesto zeznuo i nema brige. Imas gore link za Alexxx-ov video u mirna Bačka [emoji41]

Sent from my 3310
 
Meni se posle update na B199 javio problem sa kontaktima.
Ne mogu da ih skrolujem dalje od I, tj. mogu da idem npr. do S gledano sa desne strane ali sami kontakti se ne pomeraju dalje od I.
 
Sad imam problem da za 185 firmware is not aprroved a za 186 izbacuje da mogu da skinem. Jel to zato sto sam prvo povukao 186 ili?
Na 183 kad odem pise da je aproved al to je vec ta verzija koju imam.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno