Šta je novo?

Huawei P10 lite

Sad imam problem da za 185 firmware is not aprroved a za 186 izbacuje da mogu da skinem. Jel to zato sto sam prvo povukao 186 ili?
Na 183 kad odem pise da je aproved al to je vec ta verzija koju imam.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
To je normalno. Nema jos autorizacije za b185, nije do tvog telefona. Evo proversvam nece ni kod mene po imei broju, a za b186 jeste autorizivan. Treba da se saceka.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Mozda nije prava tema za moje pitanje al aj da probam. Nisam pratio neko vreme al izgleda da je bilo neko azuriranje SwiftKey tastature. Prilikom kucanja poruka pojavile su se opcije kao gif dodaci , neke teme i ostale stvarcice. Ako npr. uzmem neki gif i ubacim u sms poruku dal ce se to tarifirati ili je free ?
 
Tarifirace se sigurno, i to kao MMS.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Probaj da ubacis u poruku, trebalo bi da te obavesti ako prebacuje u mms

Sent from my 3310
 
Ne obavestava da je prebacio u mms ali je tekst poruke u formatu http://

Verujem da se placa. Teme su im free..to su napisali
 
Koja je navigacija najbolja,koju koristite na ovom telefonu?
 
Koja je najbolja?Ukusi i potrebe su razliciti.Meni omiljena je Navitel.Radi posao odlicno.Tu su i IGO,Sygic...
 
hahah ja sam sada telefon update fullOTA na 186 preko FF-a. Verifikacija i instalacija prosla super. Sada kada udjem u settings da vidim verziju i dalje pise 183?! WTF? haha
EDIT: Jedino mi je sada EMUI 5.1.1, a ne 5.1
 
Poslednja izmena:
Zato sto si instalirao update B186 za DS,a tvoj je fon SS.Koliko ima sada IMEI broja?Da nije postao DS :)
 
Poslednja izmena:
hahah ja sam sada telefon update fullOTA na 186 preko FF-a. Verifikacija i instalacija prosla super. Sada kada udjem u settings da vidim verziju i dalje pise 183?! WTF? haha
EDIT: Jedino mi je sada EMUI 5.1.1, a ne 5.1

Ali ako je tebi fabricki telefon single sim ti ne bi smeo da odradis update za ds...parni brojevi su za dual, neparni brojevi verzije su singl sim
 
I kolko da pisemo uvek neko pogresi. Pa nista sad je kombinacija particija. Mozda sledece azuriranje prodje kako treba pa ispravi greske....ako ne....onda debrand u c432 i servisni rom.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ma jock, ima samo jedan IMEI. Sve isto kao sto je i bilo, a kao da mi je samo EMUI update-ovao. Tel radi super, sta vise mozda i brze. Nema nikakvih problema ama bas :)
EDIT: I recimo sada mi otvoren Viber i Instagram uzme jedva 800MB memorije, a ranije islo na 1.5GB :) Sta god da mu se desilo, necu da se zalim.
EDIT 2: Phone Storage je ostao isti. Znaci nije nista sjebao oko prostora itd.
 
Poslednja izmena:
Ma jock, ima samo jedan IMEI. Sve isto kao sto je i bilo, a kao da mi je samo EMUI update-ovao. Tel radi super, sta vise mozda i brze. Nema nikakvih problema ama bas :)
EDIT: I recimo sada mi otvoren Viber i Instagram uzme jedva 800MB memorije, a ranije islo na 1.5GB :) Sta god da mu se desilo, necu da se zalim.
EDIT 2: Phone Storage je ostao isti. Znaci nije nista sjebao oko prostora itd.

Hahahaha,pa ovi iz Huawei-a napravise cirkus.Ne zna se vise sta je sta :D
@paradizo,nema na cemu.
 
Danas mi se pojavio na MTS-u, posle apdejta podiže EMUI na 5.1.1
Screenshot_20180316-202637.png
 
Poslednja izmena:
Da, da, to je update za warsaw-l21 ali ocigledno ide Ota i za was-lx1. Javi utiske kakav je Emui 5.1.1. Samo da ne zeznu opet bateriju. Ovaj B198 je super sto se toga tice.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Telenor
94852dd6d49bc72b0566e1b9a691e405.jpg


Sent from my 3310
 
I meni se pojavio problem sa kontaktima kao što već reče neko ovde. Ne mogu skrolovat do kraja. Isto sam na 199
 
Taj b199 definitivno ima bugova. Sad morate cekati b203 da to ispravi. Zato za dual sim nisu pustili autorizaciju za b200 nego direkt b204.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Meni na b199 kontakti skroluju bez problema, a konačno i t9 biranje poziva izbacuje sve kontakte.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jel oće neko da kupi p10 lite dual sim crne boje ima još godinu dana garancije.

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Aj i ja da uskocim u kolo. Pa bolje da pitam pre nego sto nesto krene naopako. Kod mene je WAS LX1C432B185..telefon uzet u Telenoru..single sim..

Pratim video upustvo i vodim racuna o detaljima. Trazim verzije sa neparnim brojem jer sam single sim, i da budu LX1C432.

U ponudjenim verzijama imam ove varijante koje su za mene:

WAS-LX1C432B203, WAS-L01C432B203 ( OTA-MF )
WAS-LX1C432B203, WAS-L01C432B203 ( FullOTA-MF )

WAS-LX1C432B199, WAS-L01C432B199 ( OTA-MF )
WAS-LX1C432B199, WAS-L01C432B199 ( FullOTA-MF )

Vidim da je Alexxx1 stavio do znanja da verzija B199 ima bagova, dok drugi taj bag sa skrolanjem nemaju i da li je ova verzija B203 to mozda ispeglala ako je uopste dostupna ? Koju mi preporucujete da uzmem ili treba da idem na prvu posle B185 ?

I jos nesto..u video upustvu je izvreseno par podesavanja u opciji WI-FI..da li je to obavezno ?

Unapred hvala
 
Aj i ja da uskocim u kolo. Pa bolje da pitam pre nego sto nesto krene naopako. Kod mene je WAS LX1C432B185..telefon uzet u Telenoru..single sim..

Pratim video upustvo i vodim racuna o detaljima. Trazim verzije sa neparnim brojem jer sam single sim, i da budu LX1C432.

U ponudjenim verzijama imam ove varijante koje su za mene:

WAS-LX1C432B203, WAS-L01C432B203 ( OTA-MF )
WAS-LX1C432B203, WAS-L01C432B203 ( FullOTA-MF )

WAS-LX1C432B199, WAS-L01C432B199 ( OTA-MF )
WAS-LX1C432B199, WAS-L01C432B199 ( FullOTA-MF )

Vidim da je Alexxx1 stavio do znanja da verzija B199 ima bagova, dok drugi taj bag sa skrolanjem nemaju i da li je ova verzija B203 to mozda ispeglala ako je uopste dostupna ? Koju mi preporucujete da uzmem ili treba da idem na prvu posle B185 ?

I jos nesto..u video upustvu je izvreseno par podesavanja u opciji WI-FI..da li je to obavezno ?

Unapred hvala

Imas ponudjene verzije, ali ako pratis uputstvo prvo se proverava autorizacija tj. dostupnost verzije axuriranja za tvoj Imei broj. Ako ti b203 nije autorizivan onda nema potrebe da bilo sta radis jer nece proci nakon provere autorizacije pre instalacije. Ja uvek biram veci fajl FullOta-Mf iz predostroznosti. Pozdrav

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Od vas koji koristite instagram, da li vam na najnovijoj verziji instagrama radi story mod? Tj, ne mogu da dodam sliku ili video.
Pitam ovde jer mi se sve čini da je vezano do uredjaja. Morao sam da se vratim na ver 30 da bi proradio.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Radio je juče bez problema i foto i video, proverio sam radi i danas na novom firmware-u.
 
Meni je prestao da radi sa updejtom od pre par dana, zato pitam, na b183 sam.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni radi odlicno, mada sam ja na Elemental v1 rom-u.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Odradio B199..sve je proslo ok. Nema za sada nikakavih bagova. Skrolanje ide bez problema. Jedino mozda kad udjem neku fotku iz galerije, potrebno je delic milisekunde da je skroz izbistri..ne znam dal je toga bilo i pre, al ne smeta i ovako.

Hvala svima na savetima.
 
Nazad
Vrh Dno