Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Kod mene ima dosta vremena bas... Ne mogu da procenim ali odavno. Koristim google keyboard inace ako ima neke veze

Huawei P30
 
Ja sam na stock tastaturi, mada sam ja na stock-u svega, ali ne verujem da je do tastature. Ne znam zasto, mozda po vama nike bitno, ali niko da odreaguje na ono sto sam napisao. Sve sinteticke apk, phone info apk, pokazuju za nova 5T da smo na security patch iz avgusta jos, na verziji .249! Ranije toga nije bilo. Koliko se razumem ne bi trebalo tako da stoji.
 
Od kada su pocela ta desavanja? Prilicno sam aktivan korisnik tj zahtevan, poruke, insta, gmail, viber, whatsapp, kupujem prodajem... nemam apsolutno nikakvih pucanja apk dok kucam?
Meni svež telefon, dešava mi se od kad sam počeo da kucam na njemu. Ne puca ništa, samo ga vrati na home page, može onda da se vrati u kuckanje iz otvorenih aplikacija. Ali svakako nervira.
 
Tako je stoji 1.8 datum


Nova 5t

Zanimljivo je da je zadnja zakrpa koju smo dobili po Phone info apk iz avgusta a cini mi se da je privremena opsta licenca zadnja istekla bas avgusta i poceo totalni ban. Mislim da i za Google play services pokazuje verziju iz avgusta a ne zadnju koja je instalirana na telefonu. Isto tako primetio sam da kada uradite Hard reset telefona google play store se ne azurira odmah na zadnju verziju nego ide prvo na verziju pre bana iz avgusta pa onda se opet azurira na zadnju verziju. E sada da li je ovo bitno ili ne prosudite sami, ranije sam android imao u prste, ali davno je to bilo, mislim da od 2014 nisam na androidu bio pa se vratio prosle godine. Na Huawei nikada fo prosle godine, za mene je Huawei bio brendirani krs.
 
Google play
59b8df3358b02649f697fa48e7bf9e9b.jpg


Nova 5t
51527f0dd6a7d5635287ce19af88ba5a.jpg
 
Poslednja izmena:
What?Meni takodje pokazuje 1 oktobar...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Мислим да је то до софтвера, Хуавеј има агревивнији који убија процесе у позадини тако, али зато је батерија супер....

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока

Niko nema tako agresivan mod da ubija aplikacije koje zapravo koristiš DOK ih koristiš. Ja lično bukvalno ne primećujem da mi EMUI bilo šta isključuje (iako znam da to radi) a baterija 2-3 dana.
 
Mi i jesmo na oktobru jos. Security za novembar tek treba da stigne. Ja sam pricao o sintetickim apk, Phone info apk, koje sve odredom pokazuju u info o softveru da je zadnja zakrpa koju smo primili 1.avgust. Isto tako za Google play store sam naveo da kada se odradi hard reset telefona, G play store se prvo apdejtuje na verziju iz avgusta pa nakon toga ide drugi update na zadnju verziju. To tako ranije nije bila praksa.
 
Stize sto ne bi stizao ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Da li neko ima problem da lampica ne svetli za obavestenja instagrama? Za sva druga obavestenja normalno svetli.
 
Sta vam pise pod opcijom "Google play system update" ili "azuriranje originalnog softvera"? Meni iz nekog razloga stoji 2019-09! Kako je kod vas?
 
Ako ti je lakše kod mene stoji:
nepoznato [emoji16]



P40Pro+ & Tapatalk
 
Haha Pa kako bi i stajalo kada si na divljem GMS to jest na P40 pro telefonu.
 
Istina [emoji16] ali zanimljivo je da je Play Store verzija aktuelna...ista kao i na ženinom samsungu
23.1.30-21 [0] [PR] 346929339

P40Pro+ & Tapatalk
 
Kod mene je Play store isto na toj verziji, pise uredjaj sertiifikovan ali ovo sa Google play system update mi nejasno zasto stoji na 2019-9 i kada pokusam da azuriram pise da je vec azuriran.
 
Moguce da je do hard reseta, napravio sam ga juce. Moguce da pokazuje tako nakon reseta. Drugo objasnjenje ne vidim.
 
Danas mi se apdejtovao tel,i desava mi se da se iz cista mira ugasi i to vec 2 puta u zadnja 3h.Zna li neko u cemu je problem i da li je ovaj update kriv za takva gasenja? Pocinje da me nervira.
 
Nazad
Vrh Dno