Šta je novo?

Huawei Nova 5T

I kod mene sve regularno...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Isto
7cfc906d7b77107c3147f486055993a3.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja takodje imam problema od apdejta, isto brzina i nestabilnost. Prvo sam mislio da je do rutera, ali sam probao još na tri različita sa različitim provajderima. Posle nekog vremena me sam ruter izbaci sa mreže i odbije mi pristup ili samo mi se brzina smanji i neće da učita youtube ili neku stranicu. Telefon je uzet pre mesec i po dana u MTS-u.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Da li je neko imao problem sa WiFi konekcijom? Problem su brzine i nestabilnost, od 48 Mbps koliko bi trebalo da dostigne ide od 3 do najčešće 15-16 Mbps. Svi drugi uređaji rade normalno. Čini mi se da je problem nastao sa verzijom 232 ili još od update na 10.1. Pošto supruga koristi telefon 10 dana nisam baš ispratio. Došao je sa vezijom 9.1. Bilo je bar 5 do 6 update do sad. Kako se najlakše vratiti na 10.0? Smrdi mi na softver, pošto vidim da ima dosta korisnika P30, P30 Pro i P30 Lite koji su od update na 10.1 imali sličan problem. Reset rutera ili mrežnih podešavanja na telefonu nije pomogao. Zna da dostigne i maksimalnu brzinu, ali to je retkost..

Sent from my XT1650 using Tapatalk

Mozes da pokusas preko HiSuite da vratis na 10.0 ako jos dozvoljava. Nemam takve probleme. Vrati pa ces videti.
 
Kod mene na 5ghz jedva 45 od 150 mbs. Rezultat je krš

Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Da li moze neko da mi potvrdi da je instalirao Hi suite na win 10 2004?

Nova 5t
 
Da li moze neko da mi potvrdi da je instalirao Hi suite na win 10 2004?

Nova 5t
Ja sam instalirao. Win 10 Pro, 2004. Reci mi jesi probao možda Wifi na 2,4 Ghz. Ja sam vratio na 10.0.0, ali problem je ostao..

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Wi-fi није крш, супер ради.
Проблем је до твог примерка и треба да га рекламираш. И штета је што ћеш ти понесен лошим искуством вероватно свима рећи да је телефон лош, а нас 100 кажемо да је супер, али то је твоје мишљење засновано на личном искуству.
Исто као мој колега који је имао форд фокуса, верзија за који сви кажу да је супер ( не сећам се који мотор, али није битно ). Он је на жалост имао гомилу проблема са тим аутом и за њега је он смеће, без обзира што му други људи износе доказе да је ауто одличан.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Pa nije baš samo problem u njegovom uredjaju, isto je i kod mene. Ja sam probao i samo 2.4GHz, razdvojio sam 2.4 i 5 na ruterima, tako da se 5Ghz zove drugačije. Telefon mi radi sada baš dobro, ne pada mu signal skoro nigde i ne ispadam sa mreže, bar nisam u poslednjih 7-8 sati, i kada gledam youtube ne ispada sa mreže. Izgleda da je problem u 5Ghz , možda mu neodgovara kanal, testiraću još sa 2.4 pa ako bude sve dobro, probaću 5Ghz da promenim kanal ili nešto drugo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Crnjak je sto 90% problema bude do rutera ili kanala ali je lakse reci da je telefon krs.
Zacudili bi se ljudi koliko je 2.4Ghz opterecen.Jos pogotovo ako je router na auto channelu...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ma kakav krs ljudi, telefon je babaroga. Ja te probleme nemam. Sve sam koristio, iphone, samsung, nokia, itd i ovo je meni najlepso telefon koji sam imao. Zaista odlican telefon.
 
Pa nije do rutera, jer sam pre nove imao mi A2, takodje posedujem još 5 uredjaja koji su non stop na 5Ghz, do sada nisam imao problema ovakve vrste. Evo i dalje mi je samo 2.4 Ghz uključen i za sada sve radi kako treba. Očigledno je problem Nova 5T, odnosno 5Ghz na njoj.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ma kakav krs ljudi, telefon je babaroga. Ja te probleme nemam. Sve sam koristio, iphone, samsung, nokia, itd i ovo je meni najlepso telefon koji sam imao. Zaista odlican telefon.
Telefon jeste odličan niko nije rekao da je loš. Ja imam prorok 150/15 ne ide preko 100 na 2.4ghz,a na 5ghz je užas jedva 40.

Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Potvrđujem da je problem do 5Ghz u telefonu. Nakon što sam isprobao kanale na 5Ghz, prebacio na 2,4Ghz i sve radi kako treba. Ruter nije problem pošto je reč o Fritzboxu 7590. Svi ostali uređaji koji rade na 5Ghz nemaju nikakve probleme. Eto, misterija rešena.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Čekaj, isključio si na telefonu 5Ghz ili si samo razdvojio 2.4 i 5 na ruteru i priključio se samo na 2.4Ghz? Jer meni je na ruteru bilo zajedno pod jednim imenom 2.4 i 5ghz pa je uredjaj koji se priključivao sam birao.Sada sam morao da razdvojim. Najbolje bi bilo da može da se na samom telefonu isključi 5Ghz.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Čekaj, isključio si na telefonu 5Ghz ili si samo razdvojio 2.4 i 5 na ruteru i priključio se samo na 2.4Ghz? Jer meni je na ruteru bilo zajedno pod jednim imenom 2.4 i 5ghz pa je uredjaj koji se priključivao sam birao.Sada sam morao da razdvojim. Najbolje bi bilo da može da se na samom telefonu isključi 5Ghz.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Razdvojio na ruteru.. Ne bih rekao da je moguće isključiti na telefonu 5Ghz.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Meni je protok 100/10 nisam pametan, telefon je brutalan
54f8702742ace78b177a7a9a18e24fb9.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Nikako ne uspevam da instaliram hi suite na win 10 2004.

Nova 5t
 
Da li je neko proceravao battery healt na ovom telefonu putem neke od aplikacija? I ako jeste na koliko posto stoji? Ako jeste bio bih zahvalan za informaciju. Hvala

EDIT: Imam mnogo toga da napisem o ovom modelu samo da nadjem vremena u toku dana.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko proceravao battery healt na ovom telefonu putem neke od aplikacija? I ako jeste na koliko posto stoji? Ako jeste bio bih zahvalan za informaciju. Hvala

EDIT: Imam mnogo toga da napisem o ovom modelu samo da nadjem vremena u toku dana.
Nema aplikacije za to. AccuBattery mi je izbacio 97%.

A real usage mi je sada po 12-13 SOT-a, 2 dana lagano predje.
 
Servisirao sam ovih dana jedan 5t, antutu benchmark na telefonu izbacuje batery healt 93%, koliko to moze biti tacna informacija?
 
A sto se opterecujete tim glupostima?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
A sto se opterecujete tim glupostima?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Nisu gluposti druze. Ja sam npr menjao ovih dana druga u servisu i kako sam dosao bio je primljen jedan 5t na servis zbog konstantnog pregrevanja. Temperatura ide do 46 stepeni u radu, tako da mi je prvo palo da ispitam procesor kako radi i bateriju telefona. Uzeo sam njega prvo jer imam taj tel ( a tip je kupio tel pre nesto vise od mesec dana pa me zanimalo o cemu se radi) a drugo jer tip dolazi u servis godinama pa je njegov fon imao prvenstvo. I otkrio sam mnogo nepravilnosti. A rekoh ajd' da vidim sta ce pokazati moj battery healt jer mi je telefon star 2 meseca ( a tipicna vrednost moze da se u stvarnosti razlikuje od navedene) i meni pokaze 95% a sihguran sam da je telefon koriscen na pravi nacin, baterija nije ostajala na punjacu itd., a 5% je previse kao i 7%.
 
A cime si proveravao battery health?Jel vi u servisu imate posebnu dijagnostiku za to?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno