Šta je novo?

Huawei Nova 5T

Ja sam ovom 20xx zadnjem nešto neće nikako da se instalira [emoji33]

Nova 5t
 
Sta ovo protrca.... xD
0ca267b67552b70db3643455ba306d7a.jpg


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kakva vam je pozadina kod navigacijskih tastera dole u aplikaciji messages? Meni nakon danasnjeg azuriranja aplikacije postala bele boje.
 
Meni bela kod navigacijskih tastera. Sta je ovo pobogu vise. Ugasio i upalio telefon i opet isto. Svuda crno samo dole belo.
Sada koliko vidim dosta recenzija na Google play napisano da im nestao dark mod. A i kako ti na 9.1 mozes imati dark mod u messages?
 
Poslednja izmena:
Vid pobelelo i kod mene.Toliko cesto koristim sms da sam morao rucno da proverim

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ja sam cesto u kontaktu. Whatsapp, viber su mi najglavnije stavke na telefonu. Poziv nakon njih i sms. Kad si kuci ne mozes bas svakog nazvati, to ozenjeni najbolje znaju, tako da sam sinoc primetio. Ali ima ovde nekih koji pruzaju informacije koje ni ne znaju. U svakom slucaju hvala tebi sto si se oglasio.
 
Ја сам искључио навигацијске тастере још док сам користио Mi A2, а и на овом телефону чим сам га узео. Врло брзо сам се привикао на рад без њих.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Ја сам искључио навигацијске тастере још док сам користио Mi A2, а и на овом телефону чим сам га узео. Врло брзо сам се привикао на рад без њих.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

Ma da, to mnogi urade, ali ja nikako da se naviknem bez njih. Pokusao al' ne ide, nekako mi nezgodno.
 
Probao par puta .Moram priznati da sam bio uporan i uvek u nekom mommentu odlepim i vratim na staro xD

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ima ljudi koji se naviknu za par dana je se na to izgleda nikada necu navici ili dok me ne primoraju izbacivanjem tastera.
 
Hah nađoh rešenje za kucanje povukli tastaturu na gore 5mm i sad mi je ok. Malo mi je konfuzni ovo dupliranje aplikacija na ekranu.

Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao gcam. Ima li svrhe uopšte.
 
Fenomenalan telefon ali ovo sa senzorom blizine su izglupirali skroz. Pali se ekran u toku razgovora previse puta. Zaista glupost nevidjena.
 
Ja taj problem npr nemam. Moguće da je problem u neki futrolama.

Nova 5t
 
Da li je neko probao gcam. Ima li svrhe uopšte.
Јесам, чак сам и објавио овде на форуму линк за скидање.
Искрено, никакве сврхе нема. Камера је овде ионако супер. Има телефона где стварно има сврхе, јер је софтвер лош па gCam извлачи пун потенцијал камере.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Postovani drugari,
Kako odlazem azuriranje siftvera na 10.1 vec duze vreme zbog nekih stvari koji sam procitao kao potrosnja baterije, drugaciji meny na kameri itd.
Moje pitanje je kako mogu da se vratim na 10.0 ako prihvatim azuriranje i ne svidi mi se.
Unapred hvala
 
Mislim da na 10.0 može preko onog Hisuige. Nisam imao dugo Huawei

Nova 5t
 
Meni baterija na 10.1 top, opet mo nije jasno to bežanje od apdejta,
 
Meni cak duze traje oko 40 min vise sota imam.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Pa jeste dobra nbaterija. Mislim ja ga imam par dana ali je korektna baterija. E sad spam Poca ovde koristim jednu sim karticu i jedan Viber. Ide oko 5 sati sota.

Nova 5t
 
Nazad
Vrh Dno