Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Zar nije asistant mnogo unapređeniji ok google? I onaj top bar se razlikuje, nije preko celog ekrana? Ja to nemam
 
Možda ti nije stiglo još, prijavi se za beta za gplay services na play store-u.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Moj sledeci v20 ili htc ultron žali boze sto nema nastavka 6p serije kakav bi to fon bio

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zašto bio? I dalje je, ko ima validnu garanciju 6p je top. OP3/OP3T su slabiji modeli od 6p, ni hdr+ kamere, ni stereo zvučnika, niti je zvaniča podrška, mogućnost njihove nabavke i cene tek... E, ovo crkavanje u 5x temi baš kenulo. Da imam 6p sa validnom garancijom ne bih ga menjao dok ne istekne, ko nema nek se rešava na vreme ili rizikuje.
 
Nisam ispratio, zar i 6p riknjavaju? Neka loša serija ili...?

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
Bilo je nekih problema, ali čini mi se da je kod nas bio samo jedan slučaj upadanja u bootloop kod onog lika što ga je posle stavio na oglase za 280€.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Dok sam ja imao 5X,bilo je 0 slučajeva bootloopa pa ja bio prvi :D evidentno je da problem postoji, bolje ih se resavati na vreme.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Bilo je nekih problema, ali čini mi se da je kod nas bio samo jedan slučaj upadanja u bootloop kod onog lika što ga je posle stavio na oglase za 280€.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
Ima isto problema kao i 5X, samo ovog drugog ima mnogo više, zato što je pod broj jedan jeftiniji i pod 2 zato što je/bio dostupan kod operatera.
Nexus 6P pored tog problema ima problem sa ehom (koji Huawei rešava zamenom mikrofona na leđima), matorim note 4 amoledom, i staklenom grbom koja puca.
Kod nas na sve te probleme treba dodati garanciju/rezervne delove [emoji107]


Ne postoji telefon koji je savršen [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Naravno, slažem se. :)

Ja sam lično imao problema sa ehom na prethodnom 6P, ali hvala Bogu da na ovom sad nemam.
Ekran mi odgovara, nema veze što je sa Note 4. Svejedno sam na 6P prešao sa lošijeg ekrana, pa mi je ovaj sad dobar.
A što se grbe tiče, ispadao mi je prethodni 6P i sa i bez zaštite, kao i sestri koja ga je nasledila, i nije bilo pucanja. Mada sve je to od slučaja do slučaja.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Grba puca i od padanja, a više kada se menjaju delovi, npr baterija ...

Eho, samo ovde više od 1000 komentara - https://productforums.google.com/forum/#!msg/nexus/g70qCHkqLA4/6pkw4gSMBAAJ
Kako sagovornik čuje EHO prilikom razgovora :



Google prebacuje krivicu na HUAWEI, HUAWEI se pravi lud i kaže to je do softvera [emoji3]
Ko ima garanciju njemu huawei promeni mikrofon, ko nema onda mumla ili čačka sa rutom ...


Nego ima li ovde nekog da je menjao bateriju ?
Ovlašćeni mesc servis ne menja jer je 6p šverc-komerc u Srbiji, ovi da ebay-a (http://www.ebay.com/itm/252482757101) ne šalju [emoji17]
To je inače najbolja kopija ® baterije ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zamena mikrofona u svakom slučaju ne košta više od 10e ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dok čitam ovo, pomislio bih da se svaki drugi fon nešto pokvario.
 
@Šumadinac, grba košta dolar-dva, tako da uz bateriju naručiš i novu grbu pa je zameniš usput. :)

Ne sporim ja ovo za eho, rekoh da sam i ja imao slučaj, mada mislim da je to kod nas retko. Da l' zbog toga što su nam svima telefoni iz serije iz 2015. godine ili nečeg drugog, ne znam. :D

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
To možda neka kopija ...
Original grba nije ispod 10$ sa poštarinom, baterije nema nigde, a ni ove kopije nisu ispod 10$, mikrofon ko zna koliko i kakva je zamena ...
Zajebancija, živci najviše koštaju !

40fc288896148e44676138a654d3c232.jpg


Bez mikrofona sa kopijom baterije i po sistemu sam svoj majstor [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je l' ti treba ista od toga sad?
☺️
 
Kakva je to raspad baterija posle godinu dana zrela za zamjenu. [emoji15]

Pa i da uzmes tu kopiju, opet ces se zajebavati za par mjeseci.

Sent from my G
 
Nije raspad nego opasno degradira ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Raspali 810 koji previše greje + brzo punjenje... Zato treba kupovati samo telefone sa +4000mAh i kada ona degradira opet može solidno da drži. Namerno stavljaju što manje baterije da bi se češće menjali telefoni...
 
Pa logično :) em ti je jeftiniji mob za proizvodnju ( veću maržu praviš ) em teraš ljude posle godinu ipo dana da uzmu novi mob. Win win

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nije od brzog punjenja. Meni na nex6 posle 2 godine kao i prvog dana, 2 dana, uz 5h SoTa.

Kupljena u USA, roba za americko trziste je sigurno drugacija. Ne moze biti isto za americko i neka lijeva trzista, niko me ne moze ubjediti da je sve isto.

Doduse, Lenovorola (kao brend) je mnoooogo kvalitetnija od Huaweia.

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
Jok i nije isto. Eno pun reddit i xda, kukaju na šaren amoled i na pink tint, kupljeni preko Google play. Moj je za EU tržište bio pa je degradirala 30%...
 
Meni 6p radi kao zmaj.Nema zamene jos neko vreme sigurno.Plus mi je svaki dan telefon sve lepsi

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni najviše fali kamera sa 6p, ostale stvari i ne toliko. Mogu da živim i sa miui, uopšte mi nije problem. Bitno da ne moram dva puta dnevno da punim telefon...
 
Igram i coc i clash royale i opet mi gura baterija ceo dan.

Da kucnem u drvo ne vidim apsolutno nijedan razlog da menjam telefon, za sada.

Gledam mate 9 po oglasima, oko 600e? Mrš.
 
Ma da, meni nikako nije jasno da za 380-420 eur ne mozes da uzmes nista.Odlepili su sa cenama.Jedino je mozda V10 kao ok kupovina ili ne?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Drugari,da li vredi flesnuti Android O i...kako se to radi..?
 
Drugo pitanje isključuje prvo. Bolje nemoj da cackas, naravno sem ako neces da provedes koji sat čitajući na xda da se upoznaš malo sa uputstvima.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno