Šta je novo?

Huawei Mate 9

Bem li ga, kod mene nista ne secka.. Cak sta vise cini mi se da još bolje radi, to jest brže... Jer ga poredim sa 10 Pro.
A jos nisam radio FR, a i neću :)
Razne komentare čitam u vezi Update na Android 8,pojedini bas imaju problema, a većina nema...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29

Ma dobro, bice bolje :) kapiram da uz neki update novi, ispravice to. Nije strasno, ali onako me ide najbolje kad skrolujem vesti ili tako nesto, kao da zapinje, ne ide bas onako glatko. Al ispeglace to oni, nije to nista strasno.
 
Bem li ga, kod mene nista ne secka.. Cak sta vise cini mi se da još bolje radi, to jest brže... Jer ga poredim sa 10 Pro.
A jos nisam radio FR, a i neću :)
Razne komentare čitam u vezi Update na Android 8,pojedini bas imaju problema, a većina nema...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29

A sta mislis, da li cemo mi sto smo azurirali sistem preko Hicare, dobiti OTA update?
 
Da, sigurno. To nista ne menja. Čak su i beta korisnici dobili ovaj Update preko Hi Care. A bila je reč da neće dobiti.
Ne brini se za ota, tu je sad Huawei mnogo dobar oko Update...
Opusti se i uživaj :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Izgleda da je baterija na Android 8 još bolja... Koliko primećujem... Kako je kod vas ostalih?
Vratio se SOT kao sa verzijom b195 čini mi se...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Izgleda da je baterija na Android 8 još bolja... Koliko primećujem... Kako je kod vas ostalih?
Vratio se SOT kao sa verzijom b195 čini mi se...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29

Za sad su tačni što se update tiče, to sam se uverio. Pre njega koristio sam Lg, nikada nisam dobijao azuriranja. Kod mene za sad 19h od kad sam ga skinuo sa punjača, 3:30 SOT, a razgovori oko 35min i imam 52%. Videcemo dok ga ispraznim :) E sad ne znam kako je kod tebe, ali ja puno razgovaram, preko obe kartice zbog posla, pa mi telefonski razgovori bukvalno trose koliko i SOT. P.s.pocne li tebi malo da laguje, kada se spusti baterina ispod 20%?
 
Stvarno nisam primetio da nešto laguje koči itd... Zato pitam ovde yko nekom nesto laguje da obratim i ja pažnju.
Uporedo koristim dva telefona, pa bas obraćam pažnju na Mate 9 da li nesto zakoci itd.. Za sad ne...
Baterija je opet puna snaga, dosta bolja...
Komotno mogu da kažem, što se update tiče, tu je Huawei odmah posle Pixel.
Što nije bio slučaj do pre godinu i više...
Na Mate 9, samo je jedan update bar kod mene zeznuo bateriju... I to ovaj puslednji pre Android 8.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Meni još nije stigao Oreo, a i ja sam primjetio da mi je zadnji update zeznuo bateriju. Jel još neko to primjetio?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Pisao već, taj update je i kod mene zeznuo bateriju. Sa prosekom oko 6h SOT na 4g, spalo je na nekih 4h SOT isto korišćenje.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Stvarno nisam primetio da nešto laguje koči itd... Zato pitam ovde yko nekom nesto laguje da obratim i ja pažnju.
Uporedo koristim dva telefona, pa bas obraćam pažnju na Mate 9 da li nesto zakoci itd.. Za sad ne...
Baterija je opet puna snaga, dosta bolja...
Komotno mogu da kažem, što se update tiče, tu je Huawei odmah posle Pixel.
Što nije bio slučaj do pre godinu i više...
Na Mate 9, samo je jedan update bar kod mene zeznuo bateriju... I to ovaj puslednji pre Android 8.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29

Ja sam generalno sa bat.zadovoljan. Mada sa 20% do 10% bas brzo sleti. Sto nije bio slucaj na lg. Ma nevezano sad za oreo generalno, meni i pre update, kad padne ispod 20%, bas onako ugnjetavi se i upste mu animacije ili bilo koja igrica i sl.uspori. Mozda sam ja picaizla pa to sve vidim ili ne znam sta je problem. Mada su mi pre par meseci menjali plocu, zato sto mi se gubio prvi sim, pa od tad to datira. Inace generalno, telefonm sam zadovoljan. Samo cekam, tj.nadam se da ce narednim azuriranjem ispraviti ovaj problem koji je trenitno kod mene. :)
 
Razlika u Oreo na mate 9 i mate 10 pro? Bogi možeš li uporedit pošto imaš oba. A i vidim mate 9 i dalje koristiš.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Uhhhh... Isto sve... Samo što je 10 pro primetno brzi u otvaranju aplikacija... Poredio baš,to su mili Sekunde u pitanju...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Uhhhh... Isto sve... Samo što je 10 pro primetno brzi u otvaranju aplikacija... Poredio baš,to su mili Sekunde u pitanju...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
E hvala Bogi. Predpostavio sam da je to tako. Jel imate neke maske ili case za mate 9? Ovdje u Crnoj Gori ništa nisam našao, morao sam sa aliexpress naručit.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Za mate 9 koristim onu fabričku iz pakovanja, a imam i Flip Cover od Huawei original, za 10 pro, isto fabrički case, koji je bas odličan
Ovo je Flip Cover za Mate 9, odlican


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
b074025901567b0e182dcdc38d6f987d.jpg
481a6a9468a579071035e1b42984264d.jpg
afa185a077abe23a0630552a2b173be1.jpg
802d2885a8193992ce5a2e68f9f5f4fb.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
^ Mislim da sam isti i naručio. Čim stigne javim. Još se čeka update na Oreo

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Sabo, procitaj pravila gde je navedeno da ne kvotujes post pogotovo sa sve SS koji je iznad tvog...

Znam da je tesko sa TT, ali ako je moguce, obratite paznju na velicine SS, Bogijev nam pokvario scroll na misevima :)
 
Meni Oreo sredio konačno NFC, da ne moram da se objašnjavam u Gsp što nisam cekirao kartu.

Jedini zajeb je što ne mogu da ugrađeni file manager nakacim na smb share, koji je odlično radio na Nougat.

Baterija mi je konačno dobra (približna bogijevoj) sve u svemu, zadovoljan.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Nakon prelaska n 8icu imao sam 2 nasumicna restrata fona... Samo zakoci i posle par sekundi oni plavi baloncici i trazi pin kod!
 
Nakon prelaska n 8icu imao sam 2 nasumicna restrata fona... Samo zakoci i posle par sekundi oni plavi baloncici i trazi pin kod!

Ja nesto sve kapiram da ce ispraviti to, lada dodje zvanican update. Meni se i nije nesto proslavio, al radi, ne zalim se. Ali moze to i bolje. Valjda ce uskoro rokniti oficijalni.
 
Zašto se to dešava, nikom jasno nije... Ima popriličan broj korisnika koji imaju isti problem, a opet ima i korisnika kojima je sve ok...
Za sada kod mene nema bilo kakvog restarta, nema da me izbaci iz aplikacije na Home screen, radi ok fon, čak šta više brzi i baterija bolja...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Da pozdravim učesnike u temi. Novi ponosni vlasnik.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
I ja da se odjavim iz teme, ode Mate 9 teška srca...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Tu je Mate 10 pro, a dobio sam dobru ponudu za mate 9, tako da... Nije mi se prodavao mate 9... krastavac

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Mozdanbi hard reset resio sve al me mrzi, ima dosta podataka... Videcemo update dal ce skoro... I baterija dosta losija, imao sam redovno 7h sot sa jos 20% preostalo... Sad oko 6 skoro prazan...
 
Mozdanbi hard reset resio sve al me mrzi, ima dosta podataka... Videcemo update dal ce skoro... I baterija dosta losija, imao sam redovno 7h sot sa jos 20% preostalo... Sad oko 6 skoro prazan...

I mene nesto mrzi da radim hard reset, jer mi zao sve na novo da montiram. Cekacem taj update, pa sta bude. Meni je za razliku od tebe, baterija dosta bolja.
 
Gde ste vi skidali oreo?

Stavio sam inače google now launcher kao da sam se vratio na nexusa <3

Barem na oko. :)
 
Nazad
Vrh Dno